• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

GrepoStat ????

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12488
  • Vytvořeno

DeletedUser12488

Guest
Doména vypršela? odkazy na ni jsou neplatné. Existuje GrepoStat jinde?
 

DeletedUser12488

Guest
Fakt super. Myslel jsem, že to ke Grepolisu patří. Nerozumím tomu, proč něco takového nedokáží tvůrci hry vyrobit a provozovat, jako nedílnou součást hry.
Ale to bych asi od němců chtěl opravdu hodně
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne že by nedokázali udělat a provozovat... ale bylo by to zbytečné, protože statistik k této hře je opravdu hafec, takže to logicky není priorita. Zároveň by tím tyhle fan stránky ztratily na významu/smyslu... taková kudla do zad ze strany vývojářů si myslím.
 

DeletedUser12488

Guest
Kudla, nekudla, ale prošel jsem odkazy, cos mi poslal i nějaké další a podle mě
kvalita a použitelnost na stupnici 1 - 10 tak -5 :)))
Záměrně jsem napsal mínus 5, protože je to nepřehledná bída. Oproti GrepoStat, ale už jsme u nás zvykli, že "Dobrého pomálu".
Radši bych uvítal, kdyby něco ve stejné kvalitě dodali grepíci a pokud si někdo bude chtít udělat lepší a přehlednější a snáze ovladatelné a další nej.... nej.....nej...,
tak klidně může. Pokud ale potom odpadne, jako GrepoStat, tak pořád zůstane kvalitní a hlavně stabilní produkt.
 
Nahoru