• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hélios - Dan 77

DeletedUser7382

Guest
Hélios

Hélios je zosobněním slunce, ale také jeho jasu a tepla. Jeho zlaté vlasy jsou korunovány oslňujícími paprsky. Svou každodenní povinnost plní ve zlatém voze, taženém čtyřmi okřídlenými koňmi. Dával svým světlem a teplem zemi život, na své pouti všechno viděl - a mnohé si nenechal pro sebe.


Kouzla
  • Oslnění - slunce svítí prudce proti obráncům a jejich falangám oslní Hélios oči - po dobu 4 hodin bude ve zvoleném městě pozemní obrana o 5 % slabší (200 přízně)
  • Navigace slunce - námořníci dnes mají šťastný den, Hélios je svitem slunce na modré obloze navádí - zvolený útok popluje o 10 % rychleji (100 přízně)
  • Noční bonus - Hélios nechá slunce svítit přes noc a obránci ztratí svou noční výhodu - noční bonus bude ve vybraném městě zrušen (500 přízně)
  • Blahodárné světlo - sluneční světlo podnítí ještě více růst stromů kole tvého města - po dobu 5 hodin se produkce dřeva zvýší o 30 % (310 přízně)


Mytické jednotky
  • Chiméra
    Chiméra měla zpředu podobu lva, v prostředku divoké kozy a zezadu draka. Její tři tlamy dštily oheň. Střežila vchod do podsvětí, člověka okamžitě ucítila, vylezla ze svého doupěte a chrlila na něj oheň. Bellerofontés, který přiletěl na okřídleném koni Pegasovi, Chiméru zasáhl několika smrtícími šípy z bezpečné výšky a poté jí zabodl své olověné kopí do hrdla.

    505
    996
    244
    465
    21
    350

    413
    2800
    3850
    3009
    41
    5:01:00



  • Fénix
Fénix je bájný pták, starý přilétá jednou za 500 let do chrámu v Héliopoli, kde shoří na popel a znovu se z něho narodí jako mladý pták. Najít ho nelze, neboť místa, kde se nachází, jsou tajemná a neobjevitelná. Pokud by se někdo (nejen člověk) pokusil ublížit mu, je odsouzen k věčnému zatracení. Vládne neuvěřitelnou, božskou mocí, avšak využívá ji jen velmi zřídka.

1450
103
354
560
10
200

490
2350
8040
3260
63
7:21:00
 

DeletedUser8234

Guest
máš to hezké ale už jsem dal hlas naší mamce Lukrécii :D
 

DeletedUser7382

Guest
Ještě přidávám obrázky Hélia, chiméry a fénixe. Pokud je to třeba, prosím o přidání příloh do prvního příspěvku, protože svůj první příspěvek už upravit nemůžu. Díky
 

Přílohy

  • img002.jpg
    img002.jpg
    37,1 KB · Zobrazení: 14
  • img003.jpg
    img003.jpg
    37,2 KB · Zobrazení: 18

DeletedUser

Guest
Není to nutné...v zadání soutěže je napsáno, že je to jen výhoda. Ale ty to tady dáváš o den pozděj ;) ...to by nebylo vůči nám ostatním fér ;)
 

DeletedUser7382

Guest
Já vím, že obrázky jsou dobrovolné, a taky proto jsem je sem přidal.
Promiň, ale poslední dobou jsem měl fakt málo času a jsem rád, že jsem se k soutěži vůbec dostal. Tak jsem sem obrázky vložil aspoň dodatečně. Nefér by to možná bylo proti těm, kdo by jako další chtěl dát něco s nějakým zpožděním.
 
Nahoru