• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Helma neviditelnosti

Zdravím, mám problém s kouzlem od boha Háda - Helma neviditelnosti, pokud ji nezakouzlím tak do 5 vteřin po odeslání útoku, už nejde aktivovat přes prohlížeč, ale v mobilní verzi lze bez problému kouzlo aktivovat i později. Nedává mi to ani chybovou hlášku, prostě jen klikám na Helmu v menu výběru kouzla a nic se neděje. Tento problém zaznamenávám již delší dobu, co jsem se po pauze letos vrátil ke hraní.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj! Jak se hra chová, pokud to zkusíš, kouzlo se nesešle a následně dáš Ctrl+F5 či promažeš cache? Chová se to stále stejně? Případně bylo toto chování zkoušeno na více prohlížečích?

Vzhledem k tomu, že to zjevně bude chyba, kterou se nám bude těžko zachytávat, prosím ostatní hráče, aby napsali, zda se s tímto problémem také střetávají.
 
Ano mám též tento problém, pokud nekliknu kouzlo hned při zakliknutí útoku tak mi na prohlížeči již nejde aktivovat. Na mobilu jde.
Můžu spamovat klikání kouzlo helmy a to sice umožní kliknout, ale nijak nereaguje.
 
No ja si taky vsiml uz parkrat ze neco s tim kouzlem neni v poradku, minimalne se pouziti zablokuje driv nez po 10ti % cesty (kolik presne je to, to nevim)
Kazdpadne obecne mi prijde nepochopitelne proc by vubec melo dojit k zablokovani moznosti to kouzlo pouzit ciste ze strategickych duvodu - at tam nejake kouzlo je... Kdysi to celkem urcite bylo tak ze se dalo pouzit kdykoliv a tusim ze tam byla upozornujici hlaska ze to nema zadny efekt na rozkaz. Nechapu proc byla ta funkcionalita pozmenena... To ze to nedava zadny efekt predse automacicky neimplikuje ze se to nesmi dat a utok aplikovat.
 
Ano dříve to šlo použít kdykoliv, taky bych byl pro aby to změnili jak to bylo dříve.

Thasossi až budu mít nějakou akci, vyzkouším co jsi psal.
 
Ahoj! Jak se hra chová, pokud to zkusíš, kouzlo se nesešle a následně dáš Ctrl+F5 či promažeš cache? Chová se to stále stejně? Případně bylo toto chování zkoušeno na více prohlížečích?

Vzhledem k tomu, že to zjevně bude chyba, kterou se nám bude těžko zachytávat, prosím ostatní hráče, aby napsali, zda se s tímto problémem také střetávají.

Ctrl + F5 nepomáhá, smazat cache to nevím jak se dělá, zkoušel jsem chrome a Edge a výsledek byl stejný, zkoušel jsem to z počítače doma i v práci a opět stejné
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, vývojáři potřebují více informací - jako např. dobu trvání cesty a dobu, která zbývala v okamžiku pokusu kouzlo seslat.
Kouzlo Helma neviditelnosti by mělo jít seslat pouze během prvních 10 % doby cesty, pak už ne.
 
Dal jsem si s tim trosku prace. Poslal jsem utok s delkou 10:08 (sorry nemam presne 10:00) ale tak cca 1 minuta je tech 10%. Zkusil jsem aplikovat helmu 30s po odeslani utoku, NESLO! Zvlastni, rikam si... Utok jsem stahl a poslal ho znovu, znovu jsem zkusil po 30s... SLO :D zkusil jsem ocistit a dat po 50s... SLO, zkusil jsem pres minutu po odjezdu, NESLO (to je pochopitelne, pokud to tak skutecne ma byt). Co je ale zvlastni objevi se takovato, ne uplne propracovana error message. Jako ucel to splni ale chtelo by to asi nejak upravit :)
1658956348497.png
Nedari se mi ted zreplikovat tu situaci z prvniho pokusu kde to bylo rozbite, kazdopadne, pri klikani na Helmu nevyhazovalo zadnou error message ze by kouzlo neslo pouzit nebo by uz bylo vojsko priliz daleko atd. jen proste klikam na tlacitko a nic se nedeje.
Zkousel jsem promazat cache restart hry, prohlizece ale nedari se mi tu chybu zreplikovat, zrejme bude dost sofistikovana ale taky jsem na ni uz parkrat ve hre narazil, jen bohuzel neumim popsat v jake situaci to nastava.
 
Když jsem to zkoušel, tak tuhle nedopracovanou hlášku se mi taky povedlo zobrazit, když po odeslání útoku uplynulo více jak 10% času, přijde mi že to je náhodné, někdy helma lze normálně použít a někdy se objevuje výše popsaný problém hned třeba 10 sec po odeslání rozkazu, co jede hodinu
 
Naposledy upraveno:
Update:
Dnes rano jsem to zkusil znovu. Prvni pokus - znovu se to bugglo a pri kliknuti na Helmu se nic nedelo, nesla pouzit ale ani nevyskakovala zadna hlaska proc. Pouzival jsem po 30s, takze jeste mela jit.
Pak jsem zkusil reset prohlizece ale druhy pokus uz fungoval normalne, tak nevim. Mozna po nejakem case bez utoceni se to samo poroucha?
 
Nahoru