• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinka Hermovy božské zkoušky

mikosansobi

Grepolis tým
Milí hráči!

Obdrželi jsme zprávu od samotného Herma. Nabízí vám příležitost zúčastnit se jeho zkoušek výměnou za některé úžasné odměny. Přečtěte si jeho zprávu...


footer.png

gpcl-line.png


HermesTrialsCZNew.png

Buďte pozdraveni, smrtelníci!

Já, Hermés, přináším vám zprávu od samotných bohů! Jsou potěšeni vaši oddaností Olympu a také tím, že jste ukázali, že jste téměř hodni svolat jejich radu. Abyste prokázali svou oddanost, pověřili mě přípravou poslední zkoušky. Na ty, kteří tuto zkoušku zvládnou, čeká spousta radosti, takže čtěte dále...

Šest božstev světa Grepolis se sešlo, aby vyzvali své poddané v bitvě důvtipu, ne moci. Tato zkouška je jednoduchá, opravdu triviální záležitost, věřte mi! V průběhu měsíce října vám doručím zašifrovanou zprávu, která popisuje vlastnosti jednoho z bohů Grepolisu... Ukažte jim, jak dobře je znáte a jak je zbožňujete tím, že uhádnete, kterému bohu je zpráva určena.

Jakmile budete vy a vaši spoluhráči znát odpověď na hádanku, vložte ji do speciálního vlákna na fóru. Tam najdete i odpověď, stejně jako další hádanku! Abyste získali přízeň bohů, musíte se zkoušky zúčastnit, ale nemusíte uhádnout. Bohové budou s vámi stejně spokojeni!

Ale, slyším, jak svými smrtelnými dechy vyslovujete "co je tam pro mě?!“. Bohové vám samozřejmě přidělí božské dary! Každý bůh si vybere hrstku účastníků, kteří tyto dary dostanou, takže jim ve své odpovědi sdělte také svět, z něhož pocházíte. Rozdáním odměn pověřuji nejvyšší administrátorku hry, která zaručí, že všichni výherci obdrží tyto božské dary!

Každý vybraný účastník obdrží:

  • 1000 zlatek.
  • Balíček kouzel od samotných bohů!
Tak na co ještě čekáte?! Zpráva od prvního boha právě dorazila! Ukažte bohům svou oddanost a uhádněte první zašifrovanou zprávu!

Hermés - Posel bohů

gpcl-lineflipped.png

footerflipped.png
 

mikosansobi

Grepolis tým
Přišla další zpráva od Herma! Přečtěte si první nápovědu...


gpcl-lineflipped.png


Toto božstvo je milovník psů, to je jisté! Dokonce, i když toto božstvo hledáte, možná ho nenajdete!!
I když... pokud se s ním opravdu chcete sejít... cestujte až na břeh řeky Acheron...


gpcl-line.png

Klikněte zde, vložte svou odpověd a nezapomeňte i na svůj nick a svět, na který chcete doručit odměnu!
 
Naposledy upraveno:

mikosansobi

Grepolis tým
Hermés nám poslal novou zprávu s novou hádankou!


gpcl-lineflipped.png


Uhádli jste? Samozřejmě, že to byl Hádes!!

Z8j1fc.png



Vybrali jsme tyto věrné bojovníky, kteří získají 1 000 zlatých mincí, stejně jako speciální balíček kouzel od samotného Háda.

Vítězům Laďa26, ArriaLarren, Anaee II. Neohrožená, Arettka srdečně gratulujeme!

Dobře, dobře. Říkáte, že předchozí hádanka byla příliš snadná? Zkuste tedy tuto!


gpcl-line.png


Díky tomuto božstvu mě tak bolí hlava! Ale pssst... nikomu to neříkejte, nechci, aby se ze mě stal pavouk...

gpcl-line.png

Klikněte ZDE, vložte svou odpověd a nezapomeňte i na svůj nick a svět, na který chcete doručit odměnu!
 

mikosansobi

Grepolis tým
Hermés je zpět a spolu s ním i další hádanka! Přečtěte si odpověď na 2 soutěžní hádanku a další nápovědu...


gpcl-lineflipped.png


Jsem si jistý, že jste tady, abyste se vzdali! Že chcete znát odpověď? Byla to samozřejmě patronka Athén, samotná Athéna!
Co?! Vy jste to uhádli? Vy smrtelníci jste chytřejší, než vypadáte...

B6tF3.png


Vybrali jsme tyto věrné bojovníky, kteří získají 1 000 zlatých mincí, stejně jako speciální balíček kouzel od samotné Athény.

Vítězům LuccyLiu , lukyn 98 , Monie, Norway srdečně gratulujeme!



Skončily snadné nápovědy... Je škoda, že si nikdo z vás tentokrát nezíská přízeň bohů!


gpcl-line.png

Toto božstvo je jedním ze šesti sourozenců, čtyři z nich budete znát docela dobře... Jsem si jistý, že to bude snadné (nebo taky ne).
(wink)

Je těžké říci, jestli jsou nejmladší nebo nejstarší.

Je lepší zůstat na dobré straně tohoto božstva... Slyšel jsem, že toto božstvo je docela temperamentní.

gpcl-line.png
Klikněte ZDE, vložte svou odpověd a nezapomeňte i na svůj nick a svět, na který chcete doručit odměnu!
 

mikosansobi

Grepolis tým
Hermes se vrací a s sebou přináší odměny pro tyto věrné následovníky, stejně jako další vodítka.

gpcl-lineflipped.png


Jak vám to šlo?
COŽE?! Tuto hádanku jste také uhodli? Samozřejmě, že ano, je to přece samotný Zeus! Rád uslyší, že ho znáte. Máte štěstí, protože jsem slyšel, že nesnáší, když je zapomenut.

Mf8Gf.png


Vybral jsem si ty věrné poddané, kteří dostanou 1 000 zlatých mincí a také speciální balíček kouzel nejvyššího vládce Olympu!

Vítězům Luccyliu a kovi1976 srdečně gratulujeme!

Přiznám, že si vedete celkem dobře...pojďme se tedy podívat na další hádanku!


gpcl-line.png

Toto božstvo opravdu miluje jablka... zejména zlatá jablka! Je považováno za nejatraktivnější božstvo... tedy alespoň u některých.
Chcete-li získat přízeň tohoto božstva... možná byste tomuto božstvu mohli obětovat kance?
Na druhou stranu... raději ne.

gpcl-line.png

Klikněte ZDE, vložte svou odpověd a nezapomeňte i na svůj nick a svět, na který chcete doručit odměnu!
 

mikosansobi

Grepolis tým
Hermés se zde zastavil, aby nám předal další zprávu a zkontroloval odpovědi na poslední hádanku.

gpcl-lineflipped.png


Tvrdý oříšek, že ano? Bohové mi pošeptali, že jste měli problém s odpovědí na tuto záhadu! Ukončíme to napětí... samozřejmě, že to byla Afrodita!

Cooožeee? Nevíte, kdo je Afrodita? Určitě jste vy, smrtelníci, pocítili zářící jas Afrodity na světě Grepolis?! Ne? Jste si jistí? Takhle vypadá, určitě ji poznáváte.


PuzzleAnswer2.png


Stále nic? A jéje... to je trapné. Zeus bude na mě tááák naštvaný! Budu si muset promluvit s Afroditou, možná ji dokážu přesvědčit, aby přijala místo v radě bohů Grepolis výměnou za některé chrámy a sochy zasvěcené na její počest. Platí? Platí!

Rychle! Pokud slíbíte, že udržíte tajemství, předám přízeň bohů a brzy se vrátím s další hádankou!

Vybral jsem si tyto věrné poddané, kteří dostanou 1 500 zlatých mincí a také speciální balíček kouzel všech šesti bohů.

Vítězům Bonkov, pesicek, Whealtea a liskavl11 srdečně gratulujeme!

gpcl-line.png
 

mikosansobi

Grepolis tým
Hermés nám jen spěšně strčil do ruky zprávu a vypařil se! Podívejme se, co říká...

gpcl-lineflipped.png


Uf! To bylo o chlup. Zeus se o mé chybě nedozvěděl... Afrodita souhlasila s tím, že vás v příštích týdnech potěší svou přítomností. Již brzy přinese s sebou spoustu božství, takže sledujte naše fórum!

Pojďme se dál bavit!

index.php


Toto božstvo je loajální k omylům. Bez ohledu na to vám zůstane věrné. Ale raději dávejte pozor, je velmi žárlivé... dokonce schopné zahájit válku!

gpcl-line.png

Klikněte ZDE, vložte svou odpověd a nezapomeňte i na svůj nick a svět, na který chcete doručit odměnu!
 
Naposledy upraveno:

mikosansobi

Grepolis tým
Hermés má dnes mnohem lepší náladu a doručil nám další hádanku!

gpcl-lineflipped.png


Tato hádanka byla v pohodě, že ano? Vypadá to, že nám nezbývají bohové k odhalení! Samozřejmě, že to byla samotná královna nebeského Olympu, bohyně Héra!

O98Hg.png


Vybral jsem si tyto věrné poddané, kteří dostanou 1 000 zlatých mincí a také speciální balíček kouzel bohyně Héry.

Vítězům kloubas88 , Vladimir13 , Lukáš Boťcha a Martina996 srdečně gratulujeme!

Pojďme to tedy zabalit! Zbývá nám ještě jedna hádanka. Bohové jsou potěšeni, vedli jste si skvěle, smrtelníci.

gpcl-line.png

Toto poslední božstvo je také velmi temperamentní. Vyvolání bouře je jednou z oblíbených zábav. Toto božstvo soutěžilo s dalším z našich oblíbených bohů o vlastnictví jednoho z nejkrásnějších měst Řecka! Škoda, že prohráli...

gpcl-line.png


Klikněte ZDE, vložte svou odpověd a nezapomeňte i na svůj nick a svět, na který chcete doručit odměnu!
 

mikosansobi

Grepolis tým
Dnes se tady Hermés zastavil naposledy. Chválil vás všechny smrtelníky a řekl nám, že bohové jsou potěšeni. Podívejme se, co říká v poslední zprávě.

gpcl-lineflipped.png


Vaše cesta zde končí a bohové jsou potěšeni! Poslední hádanka vás samozřejmě dovedla k bohu moří, Poseidónovi! A s ním se také k radě připojuje poslední božstvo, Artemis.

A76nn.png

1Hef5.png


Vybral jsem si tyto věrné poddané, kteří dostanou 1 000 zlatých mincí a také speciální balíček kouzel boha Poseidóna a bohyně Artemis.

Vítězům Elaira, robson, Aridur a Dancan srdečně gratulujeme!


gpcl-line.png

A tímto se s vámi rozloučím! Vrátím se na horu Olymp a povím bohům příběhy o vaší zbožnosti! Prokázali jste, že jste hodni boží laskavosti, a zajistili jste si příslib od samotné Afrodity, že se brzy připojí k radě. Připravila si toho pro vás hodně, takže se brzy přidá a zároveň mě požádala, abych vám nechal náznak její božské síly a řekl vám, co může nabídnout výměnou za vaši loajalitu.

Jedním z kouzel, které vám udělí, bude Narcismus... kouzlo, které můžete použít na nepřátelská města:

gpcl-line.png
Afroditino kouzlo zatemňuje zrak bránících se jednotek a mění vše, po čem touží.

Všechny obranné jednotky ve městě jsou o 10% méně efektivní po dobu 12 hodin.​

gpcl-line.png
 
Nahoru