• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Návod Herní podpora - návod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

Tento návod se zabývá herní podporou a jak vytvořit dotaz na herní podporu.

Při přihlášení se do Supportu (Ticket systém) se vám objeví toto:

dca7px.jpg

Název - Zde se objeví název, nadpis, který jste na ticketu uvedli.

Stav - Zde se uvádí, zda je ticket vyřízen nebo nevyřízen.

2zsbhq0.jpg

Pokud chcete podat ticket, můžete přes fóru v horní částu, na hlavní stránce Grepolisu nebo ve hře na liště dole ozubené kolečko nastavení a v nižší části najdete Support.
Jsme ve výše zmiňovaném ticketu. Vybereme si v kolonce ''Svět''
příslušný svět, kde máme nějak problém a kam nám příjde následne odpověď,
poté vybereme ''Typ'', tam vám vyjednou seznam kategorií, následně musíte vybrat příslušnou kategorii k dotazu, nyní si zkusíme vysvětlit, k čemu, jaká kategorie slouží:

Chyby - Mám-li ve hře chybu, chybný překlad, špatné načítání surovin, chybný počet obyvatel atd., vybereme tuto možnost.

Fórum - Mám-li problém týkající se fóra, nemůžu-li se na fórum přihlásit atd.

Ostatní - Mám-li problém, který se nedá zařadit do zmiňováných kolonek(komunikace s administrátorem, stížnosti na členy týmu, problémy s emailem).

Otázky - Mám-li dotaz a nenajdu odpověď naWiki, využiji této kategorie.

Porušení pravidel - Zjistil jsem-li ve hře porušení pravidel a to např. multiúčet (hráč má více účtu), přihlašování se na účet jiného hráče, vymáhání hesla, vydírání, vulgární psaní zpráv, nevhodně nazvané město nebo nevhodný nick či prodávání účtu tak to nahlásíme do této kategorie, zde můžete najít pravidla hry.

Problémy s přihlášením - Mám-li problém se přihlásit, zkusím se napřed podívat na fórum hry, zda ten to problém nemá více hráčů, pokud nemá, zkusím pročistit počítač a to dle návodu Zde, pokud se stále nemohu přihlásit, obrátím se do této kategorie.

Protest- Pokud jsem dostal od supportu trest a nesouhlasím s ním, mám možnost napsat do této kategorie a znovu vše projednat.

Premium - Došlo-li k tomu, že mi při platbě premia nebylo přičteno zlato, směřuji svou reklamaci sem. Buďte trpělivý, na rozdíl od ostatních problémů, prémium - reklamace platby vyřizuje jedna osoba a to administrátor hry, chodí mu tickety s reklamací ze všech světů našeho Grepolisu, proto to může trvat delší dobu.

Zde vám ještě chceme ukázat vzor, jak přibližně by měl ticket vypadat:

25ov1c0.jpg

Doporučení jak jednat se Support týmem

Trest: dostanete-li trest, je lepší nemlčet a vše vysvětlit
Lhaní: pakliže budete při své obhajobě lhát, není to sice proti pravidlům, ale nepomůže vám to. Herní podpora má navíc prostředky, jak zjistit zda došlo k porušení pravidel hry a jakékoliv zapíraní, lhaní, nadávání a výhružky vám celou situaci jen zhorší, vždy je lepší uznat vinu
Slušnost: může se vám vařit krev, že se na vás přišlo, nebo jste skutečně nic neprovedli a jedná se o nedorozumnění, ale pokaždé jednejte slušně. Support může v prvním případě zmírnit trest (odpustit), v druhém vše opět prošetří a vyhodnotí, zda k porušení opravdu došlo
Pravda: důležité je říci na rovinu, jak vše bylo
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru