• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie - ajap...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, jmenuji se ajap...

Budu vám vyprávět příběh mého statečného děda...Příběh bezpráví, smutku, radosti, ovšem i vítězství...

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Ted ležím na hoře Peretorits v obrovských rafických horách…Umírám, a tak vyslechněte mé vyprávění...

Hodně lidí mi říká, že jsem starý mudrc, moudrý král...Měl jsem těžký život...Za západu slunce, někdy v zimě, jsem se narodil v pevnosti vytesané do kamene...Ten večer na pevnost-Skálu zaútočili...Ve veliké bitvě přežilo jen několik lidí...Má maminka za mě položila život a můj otec bojoval jako kdyby ani nebyl člověk...Přežilo jen 12. zbrojnošů...Vydali jsme se na strastiplnou pout do dalekých lesů, na severu země...Všech mých 12. poddaných za mě položilo život, abych se po tříletém putování dostal na kentauří hory - Rafické Hory...Tam zemřel poslední z mých zbrojnošů (lordů) = Lord Kasinkor...Kentauři se o mě starali do mých 13. let...Cvičil jsem jak se jen dalo a o několik let později mi kentauří král daroval meč z kovu skal kentaurů, starý jako kentaurský národ sám...Sestrojil jsem armádu a vydal se na tažení, které tamější kraje ještě snad nikdy nezažili...Jednoho pozdního večera na nás zaútočili draci...Jen málokdo věřil v jejich existenci...Ukázal jsem se jim a vyjednal příměří mezi rasami kentaurů a draků...Ten den se rozezněly kentauří rohy a draci začali křičet, na znamení nové smlouvy zpečetěné Bohem jediným a všemohoucím...V železné peci kentaurů byl v plamenech draků ukován nový meč – Pro jejich nového velitele…Dark-Kens-Boh-Ista…Následují tři léta jsme ke svému uzemí připojovali krajiny, jejíž obyvatelé by radši byli pod mou vládou, než něčí jinou...Později jsme dospěli k území dávné pevnosti-Skály...Nabídl jsem tamějším lidem nabídku, že se mi slušně omluví…Ti, co se ke mně nechtěli přidat byli plenění, dokud se nevzdali…Tak jsem se pomstil za to, že Byla srovnána ze zemí...Byl jsem na pouti do podsvětí a sjednotil jsem říší kentaurů a draků...Necht ted žijí po hromadě...

Ted ležím na hoře Peretorits v obrovských rafických horách a vyprávím vám, Mí synové a dcery, můj životní příběh...Slunce zapadá - Odchází spát - A to já také...Jenže já se již neproberu...“Naposledy se rozmáchl a zabodl svůj meč Dark-Kens-Boh-Ista do země, se slovy : „Tento meč bude znovu vytasen, až jeden z mých potomků bude hoden nastoupit na trůn draků a kentaurů...“


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Před jedním rokem jsem vyšel na neznámou horu, kde ležel, v zemi zabodlý, meč s nápisem na své čepeli… Dark-Kens-Boh-Ista…Zvedl jsem ho, vytáhl, když v tom se ze tmy a mlhy pode mnou vynořil kentaur se zlatou korunou a drak jehož drny na ocase, i hřbetě nesly červenou barvu…Králové dvou pradávných národů se postavili po mých bocích…V tom se ozval ohlušující Řev a mocné troubení na rohy…Zpod kopce se vynořil les…Les jehož stromy měly, u svých kořenů – dole - , výklenky = domy, pro kentaury a na svých korunách nesly obrovské plošiny, pro draky…Oblaka a mraky se rozestoupila a můj nový meč Dark-Kens-Boh-Ista se rozzářil sílou slunce – Slunečnými paprsky…Mocná hymna mých předků zněla ve vzduchu…

drak_letici.jpg

Rafické Hory s drakem...

Chvalte, Kritizujte...Co více k tomuto napsat ??? ...
 

DeletedUser

Guest
Mě se to líbí, má to hlavu a patu a navíc mě to zaujalo. Jo, a je to podle skutečnosti či nikoli ?
 

DeletedUser

Guest
Držel jsem se (nebo jsem se alespon snažil držet :p ) Faktů o tom jaký jsem...Podle mě to jistým způsobem vystihije můj herní styl, mou osobnost, mou osobu, i mou povahu...Něco je a něco není podle pravdy...Třeba to, že mám nejraději kentaury to pravda je...(Kdyby byli mezi mýtickými jednotkami draci měl bych je pravděpodobně také v oblibě...Ale nehodlám se zde vypisovat, jak hraji atd....Ted víte, že v mých městevh najdete hlavně kentaury - Jestli nelžu :p :( )...Takže asi něják tak...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
WoW, mě se tohle opravdu libí! Nepřečetl jsem zatím všechny příběhy, ale na ty, na které jsem si drahocenný čas udělal musím uznat, že tenhle mě oslovil nejvíce. Určitě pokračuj v psaní, u mě máš hlas ;-).
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti...

PS : Samozřejmě si musíte můj příběh převést do určitých Stejnoměrných kolejí...Například, že : Jsem stejný jako můj předek, nebo jsem po něm zdědil hodně vlastností :D (To jsem zapoměl dodat...)...
 

DeletedUser

Guest
mě se tohle vážně líbilo zatím nejlepší co sem četl
 

DeletedUser

Guest
Diky :) Na zde tento nápad jsem přišel v Neděli večer...
 

DeletedUser

Guest
Pěkný příběh a nyní jeden z mích oblíbených,který sem si zde mohl přečíst.Tomuto dávám palec nahoru.
 

DeletedUser

Guest
Uvidíme, jestli mi to v březnu vyjde alespon do té první trojky...Diky...
 

DeletedUser

Guest
Jenom drobné technické: ten drak možná vylezl z hlíny, ale přece jen, na hřbetě a ocase by asi měl mít spíš trny než drny... A pak, když píšeš počet zbrojnošů, poddaných atd., nepiš to s tečkou za číslem - to je řadová číslovka, dvanáctý, třináctý a tak - a pokud možno, vůbec takovéhle věci nepiš číslicí, radši slovem...
 

DeletedUser

Guest
Diky za rady...Moc mi pomůžou :p Příště si na to dám pozor...
 

DeletedUser

Guest
no nemuselo to být tak roztáhnuté.

Nelíbí se mi:psal si to ve wordu
Líbí se mi:Všechno ostatní
 

DeletedUser

Guest
No co...Dělal jsem něco do školy, tak jsem to tam vepsal a potom to jen zkopíroval sem a bylo :p ...
 

DeletedUser

Guest
preco by to nemohlo byt vo worde??? cita sa to tak skvele ze mi to pripada ovela kratsie ako niektore par riadkove opisy typu "zalozil som dedinu,farmil som,zbrojil som a aj tak ma kolonizovali". velmi vydarene,zatial urcite na jedno z vitaznych umiestneni
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru