• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie-gggggg123

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nejdřív sem si postavil suroviny a pak sem si postavil kasarnu a uz jelo rabování opusteních vesnic abych mel suroviny pak sem si dal statek hlavni budovu a byl prvni v grepolisu ale pak name zautocil cech jmenem Boss ale muj cech my pomohl a nenechal me ve stichu všem sem podekoval a zato jsem jim priste taky pomohl.kdyz utoceli na kamarada pomohl sem mu a on semi obvdecil a dodnes sem 1 v grepolisu ale lepej se mi na pati lepsi hraci nez sem ja ale 1 name nekdo zautocil a porazil mi vojsko tak sem se rozzlobil a poslal sem nanej utok ale marne on mel jeste vic vojaku než ja nastesti ho zabral hrac jménem 159753846 díki jemu dnes jeste žiju a sem mu do dnes zato vděčni a hraju do dnes dnes štastne grepolis.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tomuhle se pořádně nedá řikat ani historie...tohle umím napsat taky...navíc z toho mněl být příb ěh ne stručný popis ale dlouhý a napínaví příběh...
 

DeletedUser

Guest
xDDDDDD sorry ale to co jsem právě přečetl ... to se nedá ani vyjádřit :D:D
 

DeletedUser

Guest
Ok, když neberu v úvahu, že to bylo v úplné nesmyslné sekci tak musím vzít v potaz několik dalších úvah:
Proč to popisuješ tak nezáživně?
Má to být příběh, nemělo (ale občas může) se to odehrávat z pozice vypravěče
A nakonec, proč tolik hrubek? :grr
[SPOIL]
Morfeus napsal/a:
→ Příběh musí popisovat vaši historii (zkuste se držet faktu, že jste bojovníkem v tomto antickém světě přesně rok). Váš příběh nemusí být pravdivý.

→ Vžijte se do děje, popisujte nám vaše putování, bitvy, výhry i porážky. Nepište nám o tom, že hrajete hru Grepolis, nejste počítačový hráč, jste bojovníkem v antickém Řecku.
[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru