• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie - Goldhase

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9109
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:D
Hm, pěkný ... pokusím se reagovat.

1) Nejsem odborník na literaturu. Nicméně slohové útvary jsou učivo základní školy a každý školáček by si měl alespoň umět dohledat základní prvky jednotlivých slohových útvarů. Např. pro vyprávění jsou typické krátké věty a přímá řeč, atd.

2) Když odkazuješ na Rgvédy na wikipedii, použiji přímo wikipedii. Rgvédy nejsou báje, ale tzv. hymnické texty, a jelikož "hymnus" = cca "chvalozpěv", jedná se o jiný slohový útvar a platí pro něj jiná pravidla. Odtud pramení řazení do slok a veršů. Jednoduše se dá popsat chvalozpěv jako báseň. Báji jako takovou, stejně jako jiný slohový útvar, nedělá jen obsah, ale i styl psaní.
Tvůj příspěvek do soutěže o jistém králi se dá napsat se stejným obsahem v xyz různých slohových útvarech a nezmění to ani tato tvá obsáhlá argumentace. :) Předpokládám, že další texty o Šivě, Višně apod. budou také chvalozpěvy, protože tyto náboženské texty (hinduismus) už se tak prostě píší. Zkus třeba v Indii říct na ulici, že jejich náboženství je mýtus (báje) ... ukamenují tě. ;)

3) Argument o chybě na wikipedii se dá chápat, protože wikipedie je plná chyb (není recenzovaná, je volně editovatelná) a proto ji odborníci ke své vědecké práci zásadně nepoužívají. (tím netvrdím, že jsem odborník) ... můj dovětek o "géniovi, co si plete verš se slokou" je, myslím si, trefný, protože wikipedii edituje kde kdo a není nikým kompetentním kontrolován :)

4) Jelikož se jedná o soutěž s určitým zadáním, mám právo, stejně jako ostatní, napsat o chybách, které by se tam neměly objevit. Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji. Za nikoho hlasovat nemohu.
Ovšem, když vidím hrubou pravopisnou chybu v každé druhé větě a text nevykazuje známky slohového útvaru báje, je vhodné na to upozornit. Spoustě účastníků soutěže jsem vyjádřil i pochavlu za snahu.

5) Jak jsem mnohokrát prohlásil, báje se píše těžko a jako slohový útvar se mi též nelíbí. Proto nemám potřebu ji psát. Pokud bude na výběr jiný slohový styl, mohu popřemýšlet o mé účasti. Tohle jsem také někde psal. :)

6) Názor tvého strýce Jožina je zajímavý, ale to neznamená, že věcný, abych použil tvou terminologii. ;)

----------------------------------

Tímto ti děkuji za příspěvek. Konečně někdo kdo se snaží argumentovat.
Příště však prosím piš spisovnou češtinou a ne svým nářečím. Špatně se to čte :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9109

Guest
Tož, Regolituse, mosim tě poděkovať za slušné vystupovani. Jsi jak novy člověk, dyž pišeš civilizovaně.

Už jen par poznameček, bo naša dyskuza už něsuvisi s tematem. Možna se k temu vratiš za par let, ale to, že jen taka kritika neni k hovnu, kera miři na jadro pudla, a ne taka, kera od něj odvadi pozornosť, to je holy fakt. Tolik k Jožinovi.

A k tym veršum, když už ses prokusal celym mym vykladem, moh sis přečisť, že Vedy obsahuju myty, a ty myty su ve veršach... A ne, že Vedy su myty....

A pak ješče, Šiva a Višnu boli chlapi, to by tebe tež kamenovali.

A pak ješče, nemožeš utiskovať menšiny , ani jazykove, ani jine. A to že jinak psať neumim, tož uznavam, moh bysem sa polepšiť. Až bude súťaž v esejach anebo v rozvahach, slibuju tě, že sa na to připravim, nastuduju učivo zakladni škole a předpisovym pravopisem to tady flaknu....
 

DeletedUser

Guest
Potom tedy obsahují mýty jako mýty (útvar, který dává odpovědi, aniž by kladl nějaké otázky (abych opět využil tvou wikipedii :))), ale mýty jako slohový útvar, páč to jsou hymnické texty. Je třeba rozlišovat.

Jestli jsou Šiva a Višna chlapi nebo ženy, na jádru problému nic nemění. Jen to dokazuje, že nejsem zapálený do hinduismu a ta jména mi zní žensky. :)

Na závěr mi dovol takové rejpnutí.
Když nedokážeš psát jinak než v tom nářečí, fascinuje mě, že jsi dokázal zplodit takovou báseň ve spisovné češtině :D (někoho tady taháš za nos).
 

DeletedUser9109

Guest
Tož, to je snadne, ja sa někdy zbudim uprostřed noce a najednu to ze mně počne tryskať jak dyž tahaš tasemnicu. A někdy to je po našemu, a jindy zas uplně jináč, třeba po španělskym zpusobu anebo po francusky anebo aňglicky, aj po rusky tež někdy. To ja pak mosim zbudiť najmladšiho synka od susedu, on chodi do škole a umi pisať a tak mi robi pisařa.

A s tymi mytami jakožto mytami anebo jinymi mytami, jakžto slohovou pracou, to si ňa fakt dostal.... To teda nevim, to budu moseť staři Egypťani a Chetyti aj Sumerove a Asyřani, tež Židove, a dalši pokoleni, včil všecko přerobiť, bo to něspada pod slohovy utvar baja, rovna sa mytus? Aj Arjove mosi přerobiť? Aj Peršani přerobiť? Arabi tež? Bo ja myslim, že něspada nic pod ten utvar, bo každy ten narod si něco vymyšlal po tisice roku a vobec nevěděl, že přide jakysi fiškus a zrobi utvary. Tož nerobil takych opatřeni, aby mohl obstať v utvarach. A tu ho maš, čerte kropač, my sme zrobili utvary a vy už němatě myty, ogaři, a jestli si to něpřepišetě a nědatě doma podepsať, tož pak stě bez mytu natrvalo. A namisto vašich mytu přide Eduard Petiška a pěkně vam ty myty opravi a začleni do utvaru a to pak budu tě spravne myty, bo budu odpovidat utvarum...... A naše děti pak budu moct chodit ze škole a říkať stařečkum, tož, ten pan Petiška, to byl kúmák, on vynalezl mytusy a baje.... Tož tak nějak podobně, jako když Josef Věromir Pleva vynalezl Robinsona Crusoe, tež nebylo třeba nějakych originalnich spisku jakehosik Defoe, beztoho by to děcka pletlo, nětřeba obchodu, směnky, pěstovani tabaku, kapitalismus už sa něhodil do utvaru, tož zme ho vyzmizikovali z dějin... Ale sem sa rozepsal, už je to tu zas, jak s tu tasemnicu, něda sa to zastaviť, mosim razně zasahnuť. Konec...
 

DeletedUser

Guest
K tomu ti již řeknu jen. "Probuď se." :D

Slohové útvary mají nějaká svá pravidla a to tvé prostě a jednoduše není báje.
Rgvédy/a také není báje, je to hymnický text, rozuměj chvalozpěv.

Co se týče toho, jak argumentuješ s wikipedií, je to tak, jak jsem to říkal a proč lidé zasvěcení s wikipedií nepracují. Nikým nekontrolovaný "génius" ti tam napíše, že védy obsahují mýty (protože vše vymyšlené považuje jednoduše za mýtus) a na nějakou terminologii zvysoka víš co. Podle tohoto modelu by téměř všechno dnes, kromě literatury faktu, byla báje. Pokud tě ani tohle netrkne do hlavy, je mi tě upřímně líto.

S tebou nyní mluvit je jak střílet vzduchovkou na nákladní vlak. Přečetl sis něco na wikipedii a myslíš si, že jsi sežral všechnu moudrost světa. Bez ohledu na to, kdo a jak to tam napsal a jak to vlastně myslel.

Naposled ti tedy opakuji, tvůj příspěvek není báje, je to nějaká výpravná báseň (epická báseň) a ani ty ani dobré duše zde na fóru ani frajer na wikipedii ani tvůj strýc Jožin ani snaha o psaní v nářečí už to nespraví. Smiř se s tím.

P.S. Nechtěl jsem být svině, ale Petiška by se obracel v hrobě, kdybys tuhle svou parodii na báji srovnával s jeho bájemi ;) ... tak si ho prosím neber v posledním příspěvku do pusy, protože mu nesaháš ani po kotníky.
 

DeletedUser

Guest
Toceví, Regolitusi, haby z hymnického textu stala se báj, budou to nýčko Titáni poudát fšude po chalupách, divčatům na dračkách a chase po hospodách. Ha to by v tom bul čert (!), haby do roka a dne všichni na přástkách nerecitovali a neříkali: "Kde se vzál ten mýtus, to muší být z pozůstalosti toho Petišky, jináč to není možný. Mušíme to napsat na té Wikipedii! Huž to to tam mělo dávno být!" :) :)
 

DeletedUser6182

Guest
Kluci moji, vy víte jak moje srdíčko potěšit a za Titány se být, at už je to ve hře a nebo na fóru a jako vždy ve vší slušnosti a bez urážek a napadání druhých. Váš humor a dobrá nálada je přece kořením života a pokud je někdo šťoura a morous - no tak ho v tom nechte - ono se ukáže jestli se líbí nebo nelíbí a tyto dohady spláchne jarní tání.
 

DeletedUser

Guest
Nj, tahle slátanina se líbí jen těm vašim Titánům :D .... ukázka objektivity hlasování.
 

DeletedUser6182

Guest
Teď jste mne celkem nazlobil. Jsou zde i přispěvky hráčů, kteří nepatří do naší aliance a hodnotí dílo kladně, nebereme Vám názor pane, tak nezpochybňujte objektivitu hlasování. Pokud vím tak vítěz nevzejde z hlasování, ale rozhodují o něm správci fóra - tolik k objektivitě.
 

DeletedUser

Guest
Tolik k argumentům vašich spoluhráčů.
Srdce Titánů plesá, ale na to se tady nehraje.

Stačilo chlapsky přiznat, že kolega Goldhase neumí napsat báji a ne se všemožnými kličkami ospravedlnit své lži. Na to jsem alergický ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud chcete diskutovat ohledně soutěže, přesuňte se prosím sem ;) a zde můžete debatovat volně. Ale tady už je to off topic.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Já vám nevím pane moderátore, ale stále se bavíme v podstatě o původním článku :)
 

DeletedUser9109

Guest
Tož Regolituse, može byť, pišu slataniny a , abych ti zrobil radosť, chlapsky přiznavam, že neumim napisať baju, aby sa ti líbila. Je ale otazka, esli je to pro tebe víťazstvo. Myslim, že nee. Podivejme sa:

Zklamal si ňa, bo už ti zase pusa ujížďa do placani pateho přes devate, a to je škoda, bo jen při inteligentni diskuzi možeš utřibit svuj nazor. Takovou diskuzi, ktera ale znamena, když jiny přiněse argumenty, ktere su logicke, na chvilu se zamysliš, nema-li ten druhy ogar aspoň kusek pravde. A jesli ma, pak mu za pravdu dam, a mosim svoju teoriju vystavěť ináč a líp. A to pravě vede k temu třibeni, bo jestli mam ve svoji argumentaci chybu, no to kurňa je dobře, že mně někdo donuti, abych to vylepšil, ne? A ja pak možu vystavěť řadu argumentu ješče lepší a pak ma moje teorija daleko vyšši hodnotu. Ale, na druhe straně, jesli te nove argumenty neposkladam, tož dvojitě kurňa - tež dobře, bo aspoň nebudu valit lidem do hlavy nesmysle a nebudu se mně smať. A jesli ma ten druhy argumenty tak poskladane, že nenachazim mezeru, tož mu pogratuluju a sem rad, že sem o kapek chytřejši, ne? A to je ta hodnota diskuze, proto sa diskutuje, že v koncu sa shodneme, že jeden z nas ma pravdu, a i když neshodneme, tak aspoň sa nemosime uražať a mame každy tu svoju pravdu o moc lepe vyargumentovanu, než bylo na začatku. A tady si právě zklamal.

Bo co si tu teď rozputal, to neni diskuzija, ale babske plkani, kde misiš omyle se odsuzovanim subjektivniho hodnoceni a trochu přespříliš už překrucuješ, co sem napisal a druhych urážaš. A ja ti tu snášam argumenty, dysktuju tady s tebú a tobě když argumenty dojdu, tak maš jen uražky. Tož o takú diskusi nikdo nestoji, ani ja.

Takže si to tu naposledy rozebereme, abys teda pochopil, kde si udělal zasadni botu ve slušnosti a v diskutovani, takovu tu finalni. Už neni radosť s tebu diskutovať, už je to jen vopruz, bo nepřinašiš pro nikoho ( a podivej sa, kolik lidi si to tady prokuklo, a neni to pro moju baju, ale pro tu diskuziju, keru sme zatim vedli v celkem korektnim duchu) nove myšlenky ani argumenty. A jen uražaš.

1. Baja:Tož , od počatku tady argumentuješ, že baja je těžka a nikdo to asi nezvladne. A pak maš připominky a všeckym to haniš.. Fajne. Ale nikde si nenapsal, jak ma taka baja byť napisana, jen furt opakuješ, že něma byť ve veršach a v slokach. Když sem ti napsal, jak teda ma byt napsana, furt jen opakuješ dokola, že ne ve veršach. A znova a znova. Tož, když s někym diskutuju a pišu mu, že to ma špatně a on se pyta a co je špatně, tak něma cenu opakovať dokola, že je to špatně. To není diskuza, to něni argumeňt. Tim si dal najevo, že temu vobec nerozumiš.

2. Verše: Donesl sem ti argumenty, že mnoho baju je ve veršach, konkretni svazky baju a mytu ve Vedach a Avestě. Odkazy na konkretni literarni dila, jasne jak facka. Ještě sem ti napsal (nělegalně, bo linky su zakazane) odkaz na stranky profesora Scotta literatury na univerzytě, ktery tež řika, že baje a mytusy byly recitovane a zpivane, a teda museli byt ve veršach. Tež řika, že ve Vedach a v Avestě ( kde su konkretni mista natolik podobne s mistama ve Vedach, že Persky a Indicky odbornici mluvi, že to je z jedneho prameňa, to už jen pro tvoje poučeni) su sučasti tych spisku mytuse. A to už kurňa znamena, že ty mytuse su ve veršach. A proti temu neni argument, dyš řekneš, že Vedy su myty a že by ňa kamenovali. Bo ja sem nic takoveho neřek. Možeš si to v tym odkazu přečisť , ale němožeš to vyvratiť, ledaže bys tady donesl cele Vedy a dokazal nam všem, ža tam nejsu mytuse, ani verše. Sam si ale řekl, že nejsi zapaleny Hinduista.To znamena, že tomu vobec nerozumiš a neumiš si to ani anglicky přečisť, ani uznať: ja temu fakt, Goldhase drahy, něrozumim, takže buď sa to doučim, anebo uznavam, že maš pravdu.. Tož to je konec diskuzije o tež tym tematě, bo opět něrozumiš o čem sa diskutuje..

3. Petiška: S Petišku, no s tym sa rovnať něchcu, tož si opět mimo misu, žadny argumeňt do naši diskuze, jestli moje baja je dobra, anebo není.. To byl jen přiklad, že v roce 2013 nikdo němože tvrdit, baje je jen tak , jak napřiklad Petiška psal, poněvadž baja je to, co někdo vytvořil před tisici lety a my teď v zoufalstvi, abychom to mohli učit děti, to škatulkujeme a subjektivně ( a dukaz teho je, že v každe generaci i skoro v každe zemi, je baja jinak definovana) tomu přiřazujeme nějake vlastnosti. Tak jak s literaturu, jak s obrazami, tak jak se všim. A jestli by se Petiška obracal, no to už fakt je trochu mimo. Tož, novych argumentu němaš, muj si něvyvratil. Nerozumiš teda tematu. Konec diskuze.

4. Wikipedija: No s tu už di někam, ponivač sem neřek, oni to pišu na Wikipediji. Ja sem ti tam dal odkaze na stranky unyverzity a stranky profesora literatury , kery neni žadna wikipedyja, ale člověk z masa a kosti, a kery to uči studenti a studentky, a tak si myslim, že tvoje rozumy z posledniho přispěvku znamenaji jedine: neumiš anglicky, a tak sis to nepřečet. Tož nemožeš diskutovať jako odbornik - a ty se tu od počatku tvařiš jak odbornik, ponivač viš , že neumim napsat baju, ale jen slataninu. Tož zase, žaden argument, když nepřečteš a neuznaš anebo nevyvratiš co je napsane ve vědecke praci od profesora anebo v članku na univerzitě. Konec diskuze, bo tematu opět nerozumiš.

5. Rgveda - Avesta - Hymnuse- mytuse: Tak to bys mě rozesmal. Přečti si o několik stranek dřive: nenapsal jsem, že Rgveda je mytus, ale že v Rgvedě su obsaženy mytuse, tzn. že su jeji sučasti a na konkretnim mistě si možeme na zakladě tisicu let práce indickych zdělancu řect, toto je mytus a, jak cela Rgveda, tento mytus je psany ve veršach. Že v Rgvedě su mytuse, to neznamena, že Rgveda je mytus, a že to není hymnus.... tož, to už sme vyjasnili, žaden novy argumeňt. Nic noveho tě nenapada, vědeckou pracou si se neunavoval. Tež, konec diskuse.

Takže, abych tu shrnul fakty, kere tu su:

Bod 1- nerozumiš, Bod 2- nerozumiš, Bod 3- nerozumiš, Bod 4- nerozumiš, Bod 5- nerozumiš…..

Tož Regolituse, všici teď na forumu vidi, k tvoji škodě, že to, o čem se tu bavime je nad tvoje sily. Pušťaš sa do diskuzi, karaš a haniš, aniž bys temu aspoň trochu rozuměl. To, že řekneš, že je to blbe, na prd a fujtajbl, neni argument do žadne diskuze pro lidi nad 6 roku. Přiště skus diskutovať o něčem jednoduššim.
Co ale si němohl vědět je, že aniž by si chtěl, moc si svým haněnim pomohl me baji, protože když se kukneš, kolik čtenařu si naši diskuzi prohledlo, a s ni moju baju, tož je to takovy počet že bych ani nasilim je k tomu nepřinutil. Kuzlo nechtěneho, že.
Na druhé straně tež všeci vidi tvoju uroveň argumentace, jak si se s tim vypořadal. A každy si može urobiť obrazek. Neber to ve zlem, ale opravdu si přiště nalož jen to co uneseš, bo v životě su aj duležitějši věci, kde možeš dobrymi argumentami moc sobě polepšit, a tymi špatnymi moc sobě pohoršit…...
A nakonec to duležite - každy z nas teď može sobě řect: dobře sem diskutoval, něuražal jsem, svoje myšlenky sem vylepšil a na nikoho sem sa neprsil. Tož, dobře sem stravil čas na tym forumu s baju….
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1) Kdyby jsi si prošel všechny příspěvky, v několika jsem autory pochválil, že splnili zadání a napsali báji. jen tě štve, že to tvé není báje. Tečka.
Báje je smyšlené vyprávění s pravdivým jádrem, ve kterém zasahují bohové a jejím cílem není pdoat obecnou pravdu. jejím cílem není něco dokazovat. Zásadně se v báji nesmí (pro nechápavé NESMÍ) být použita přímá řeč (typický prvek vyprávění), nesmí být řazena do slok, protože báje není slohový útvar poetický, ale prozaický (najdi si význam těch slov u svého profesora), dále by neměly v báji zaznívat konkrétní věci z jednotlivých světů. Verš jako takový nevadí, když není řazen do slok (poezie).

2) Jediná díla, která jsi uvedl, jsou hymnické náboženské texty, které obsahují mýty ve formě smyšlenek, ale ne ve formě slohového útvaru, protože slohový útvar Véd je "hymnický text". To, že dva profesoři (kor američtí, viz. jeden z dalších bodů) napíše, že jsou tam mýty, neznamená, že slohový útvar těch děl je báje. Já na rozdíl od někoho umím anglicky velice slušně (jen neumím tou tvou hatmatilkou), takže tvé narážky jsou neopodstatněné, spíše ale trapné.

3) Nerozumím tvé argumentaci, protože jsi nic nevyvrátil (nepřímo jsi spíše přiznal, že Petiškovi nesaháš ani po kotníky), ale využiji tvou větu "a dukaz teho je, že v každe generaci i skoro v každe zemi, je baja jinak definovana" v bodě 4.

4) Věta viz. bod 3. Americká literatura je od té evropské krapet vzdálená a ve vědecké oblasti to platí dvojnásob, protože američané mají bohužel ve zvyku si vše uzpůsobovat podle sebe. odkázal jsi pouze na dva americké profesory, žádného evropského či asijského. Tudíž to popisuješ z amerického pohledu a tvé vyjádření, odpusť ten výraz, smrdí klasickým modelem českého důvěřivého hlupáka (Americké = Pravdivé). Ale to jen k tvé "objektivnosti" a "vědeckosti," protože by ses jako vědec neuživil, když vše popisuješ jen z jednoho pohledu, kor amerického. K tomu ti poradím jen jediné. Probuď se a najdi mi vědeckou práci některého z evropských literárních badatelů, který tvrdí, že hymnus může být zároveň báje. Nenajdeš ho. Bohužel, hovoříš sám proti sobě. Nemůžeš míchat dva slohové útvary do sebe. A když už, tak ne mýtus (báji) a hymnus.

5) Opět bych se opakoval. Slohový útvar a smyšlenka nejsou dvě stejné věci. Ale že jsi to ty a očividně jsi nepobral dar chápání, vysvětlím ti to jako pětiletému dítěti. Mýtus je zde (u tvých američanů) myšlen jako synonymum pro smyšlenku. Nic víc. Není to synonymum pro slohový útvar mýtus (báje). A jestli ani tohle nechápeš, nemůžeš mít ani základní vzdělání.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Závěr
Když to shrnu, polovičatě jsi veškeré mé argumenty odsoudil jako neopodstatněné a nic jsi k nim nedodal. Pořád ty stejné kecy, které ti neustále vyvracím a asi je přehlížíš.
Nemáš jediný důvod mé argumenty odsuzovat slovy "nerozumíš tomu" .... upřímně, člověk, který není schopný napsat jediný odstavec spisovnou češtinou (ten pokus bez správné diakritiky je dost chabý), je dost slabým soupeřem k argumentaci.

Abych ti to ještě zjednodušil, nauč se principy správné vědecké práce a potom si zde nakopíruj třeba 50 amerických profesorů :D ... stejně ti to zdrbnu, protože nemáš reprezentativní zdroje, pleteš si pojem a průjem a nářečí ve vědeckých pracích zrovna nefrčí.
Zvykej si, pokud budeš nadále na tomto fóru přispívat, že nebudu přehlížet zjevnou manipulaci směrem k mladší generaci. Je zde mnoho hráčů, kteří chodí ještě na střední či základní školu a je třeba k nim argumentovat věcně a srozumitelně. Tvé příspěvky ani jedno nesplňují. Jsou nepřehledné, pleteš si tam rozhovor pantátů na pivu v Horní - Dolní a když ti na to někdo odpoví jinak než po americky, už je oheň na střeše.

Abych ti ještě okomentoval to povyražení nad počtem těch, co otevřeli toto vlákno, dovol mi to spočítat.
Vlákno otevřelo cca 800 hráčů a hlas v anketě ti dalo 12 hráčů. Nezlob se, že to říkám tak přímo, ale styď se o to víc. Zřejmě to otevřeli, zjistili, že jsi to snad ani nepsal ty (při zběžném pohledu na pravopis v soutěžním textu a v tvých dalších příspěvcích) a zase to zavřeli (to samozřejmě přeháním :)). U jiných finalistů je ten poměr daleko lepší, takže ano, kouzlo nechtěného, ale očividně někoho jiného než jsi si myslel.


Na úplný závěr mi dovol se nad tebou zase pousmát :D :D :D, protože si nic jiného nezasloužíš. Urážky jsi měl rovněž v každém druhém odstavci. Můžeme si plácnout.

EDIT:
Důvod, proč sem téměř nikdo nepíše a nedává ti hlas, je s největší pravděpodobností tahle žabomyší válka a porušování pravidel fóra. Jsme OT. Stejně mě svou manipulací nepřesvědčíš, tak šetři klávesnici. Krom toho ti už ani nebudu odpovídat, protože se nechci cítit jako pokažený gramofon.

Těšilo mě, v příští soutěži zas ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže,jak už to tu písal tuším First tak mi to pripomína skôr dlhú básničku ako báj....Za celkovú štylizáciu a techniku máš určite 10 z 10 bodov...Ale stále je to báseň a nie báj.Keby je súťaž v písaní básní tak ti dám určite svoj hlas....Ale to by bolo za báseň a nie za báj ;).Chválim ťa, že si si s tým dal takú námahu a určite by si s tým nemal prestať :)


Ďalej k tejto debate:Regolitus vyjadril svoju kritiku a myslím, že je na mieste.Väčšinou sa za každé dielo spraví kritika a keď neznesieš kritiku, ktorá je na mieste,tak si to sem nemal písať ;).Ty by si mal byť vďačný za to,že si to niekto prečítal a ohodnotil.....



Magnus Nemilosrdný
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru