• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie- kaczmi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Příběh o mrtvém hrdinovy který započal roku 725 př. n. l. a zemřel roku 683 př. n. l se odehrává na území dnes neznámém. Z dochovalých záznamů se našel jediný fakt, a to, že se narodil v Parthenónu.
Na dnes neznámém ostrově započal svoje impérium. Neměl žádné ponětí o válce ani se jí nechtěl zúčastnit. Ale jeho zvědavost a úcta ho dovedla k rozhodnutí, že nechce zemřít jako mrzák, ale jako statečný válečník, který porazil hromadu svých nepřátel. Zatím ale neútočil, jen se snažil svůj lid pozbudit aby více produkovali suroviny. Ale jeho lid byl velice unavený, a najednou si vzpoměl, že jediný bůh dokáže pozvednout lid a to je Héra. Vystavěl slavný chrám a statečná Héra mu pomohla se vschopit, a tak se pokusil o svůj první útok. Svoje odhodlaná vojska od této chvíle táhl na všechny nové sousedy a vetřelce které mu znepříjemňovali život. Ale jednou se na jeho ostrově objevil silný klan Neohrožených. Řekl si že by mohl nějak nepříjemně navštívit své nové sousedy. To asi neměl dělat. Čím dále se přibližoval k městu, tím víc slyšel úpěnlivý křik velkých mantikor. Ale stále se hrnul do bitvy. Když už byl u brany nového souseda, začalo to „ticho před bouří“. Najednou se otevřela brána a velkou rychlostí vyletěli velké mantikory. Lučištníci dobře zasáhly do srdce dvou mantikor. Mohli se všichni vrátit zpět domů. Silný soused po několika dnech začal odplácet. Velký nápor jeho sil se ukázal když se mu podařili dobýt mé tři města. Pochopil že bude nejlepší je nechat, ale odplata ho přemohla. Snažil se vystavět lodě aby mohl konečně na moře. Po dvou letech se mu konečně podařilo postavit hromadu lodí. Vydal se na moře bojovat a získat úctu svých lidí. Vydal se do posledního boje, jeho lodě ničily co jim přišlo do cesty. Přijel ke svému bývalému městu a prohlásil: „Ať vyhraje ten lepší“. Vrhl se do boje, krev stříkala, řev nestvůr bohů na pevnině sílil. Zničil vzácné hradby a kusy kamenů zabíjely nepřátele. Když už boj skončil vydal se zpátky ke svému městu. Ale nikdy se tam již nevrátil. V polovině cesty domů ho přepadla mořská bouře, ztratil polovinu své vzácné armády. Najednou něcosi narazilo do lodě. Najednou vyskočila z vody hnusná zelená hydra. Trojhlavý netvor stáhl loď ke dnu. Dodnes leží na dně oceánu kosti statečného bojovníka.




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Doufám že se líbí, já na slohovky nikdy moc nebyl.


Ps.: Vše se stalo, jen jsem si nějaké blbosti tam domyslel :)
 

DeletedUser

Guest
Jsi zatím jediný, takže, pokud nemám s kým srovnávat dám ti 100% ze 100% :)
 

DeletedUser

Guest
No dík ale určitě tu ještě někdo bude, vím že to není zrovna "mistrovské dílo" ale lepší než nic. Nepsal jsem to kvůli vítězství, jen chci zabít nějakej ten čas.
 

DeletedUser

Guest
Já už jsem taky začal psát, bohužel jsem teprve u části, kdy jsem provedl první velký útok :p
 

DeletedUser

Guest
Moc dobré,myslím že se to rovná tomu mému. (Kompliment) žádná urážka
 

DeletedUser

Guest
srovnat :D:D no promin musel sem se zasmát ale tohle je nesrovnatelně lepší než to tvoje
 

DeletedUser

Guest
kacmi- máš to dobrý. pravda že ve slohu nevynikáš :D
marekbub- doufám že to nemyslíš vážně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ty cos napsal příběh.

Je to senza ale příště až budeš psat sloh se vic uvolni
 

DeletedUser

Guest
Mám stejný názor jako msvicka. A k tomu uvolňování : Od tebe to vážně sedí, když ty do sedmi řádků dáš celou dobu svého hraní, dejme tomu třeba 10 měsíců... ;)
 

DeletedUser

Guest
O tom mi ani neříkej :p ...Jinak to nebylo špaté...Takové Originální...Možná bych to příště udělal přehlednější...
 

DeletedUser

Guest
fgdgd

Tak to čumi hodně dobrej příběh zatim jediný který sem si precetl do konce :)
 

DeletedUser

Guest
.

hoooj:) na gramatiku nekoukám,to bych se tu musel zbláznit:) je to hezký,ale jednu výtku (ale nejen na tebe) mám: proč to proboha píšete kurzívou? to je k nepřečtení....myslete trochu na nás slepejše:)) ale jinak hezký:cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru