• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie - *kulich* (United Best Alliances)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na svět Beta přišli bojovníci hned na začátku. Začali těžit své první suroviny, pokládat základní kameny senátu a testovat si svoje armády v bojích o suroviny a následně o města. Jak každý ví tak sám na tak velkém světě nic nezmůžete a jediné řešení bylo založit silnou a početnou alianci. Našli se hráči, kteří měli o tento krok zájem včetně hráče Buldy. Již zmíněný hráč Bulda poslal po svých poslech pozvánku pro všechny zájemce založit alianci na sněm v senátu jeho hlavního města. Do města se sjelo několik aktivních a silných hráčů. Každý z nich obdivoval krásu města. Když vešli do senátu tak se jim zastavil dech. Nemohli uvěřit, že jsou v hlavní budově, bylo to skoro jako palác, všechno málem ze zlata a ta výmalba prostě jedním slovem nádhera. Sněm probíhal podle předběžného programu úspěšně. Někdy v polovině Bulda řekl svůj nápad: „vytvořme silnou alianci, která bude ohrožovat a bojovat proti ovládajícím aliancím na tomto světě“. V jednacím sále se vytvořilo ticho, ve kterém byste slyšeli i spadnutí špendlíku. Po chvíli začala diskuze. Nebyl nikdo proti a začali se projednávat podmínky. Po dlouhých a náročných hodinách došly k závěru a sepsala se zakladatelská listina, která obsahovala i název aliance, který byl Best Aliance což každý ví, co v překladu znamená. Název sám o sobě napovídal, co chce aliance a její členové dokázat. K této aliance se připojili i další, menší ale aktivní aliance a to byly: Double Trouble, Agora a Ztracená Legie.
Na sousedním moři taky existovali takoví hráči a v čele stál silný hráč brady. Jejich nápad byl stejný a celý proces založení aliance probíhal stejně až na pár výjimek. Sjeli, dohodli se a nakonec vytvořili alianci United Alliances, která se skládala ze čtyř aliancí: Heroes United, VALHOLL warriors, Misionáři pekel a Pegas. Jako poslední aliance se k nim přidala =ELLADA=. Cíl taky měli stejný.
Čas plynul jako voda. Obě tyto aliance bojovaly, likvidovaly své nepřátele. Na bojištích prolili spoustu soupeřové krve a v každém boji si tu svojí bránili svými taktikami a zbraněmi. Svět Beta se rychle rozvíjel, což nikdo nečekal. Soupeři se spojovali a ve výsledku tyto dvě silné aliance proti nim nestačili a museli provést velké rozhodnutí. Jak už to bývá tak se diplomaticky spojili oba zakladatelé Bulda a brady. Nikdy neměli nic společného až do této doby, kdy chtěli ovládnout tento svět a zlikvidovat ostatní aliance. Domluvili si sněm na neutrální půdě. Tam se oba shodli, že se spojí, tím vytvoří silnou a početnou alianci, která bude schopná bojovat. Oba kontaktovali diplomaty svých aliancí, kteří tuto zprávu oznámili členům aliancí. Po tomto kroku podepsali listinu, která obsahovala důležitá ustanovení. Alianci nazvali United Best Alliances. Teď nastaly časy přechodů do nově vzniklé aliance. Byly to těžké dny pro každého hráče z těchto aliancí, ale za ten výsledek a to, co bude po tomto rozhodnutí následovat, to stálo.
Den sešel se dnem a všichni jsme byli v jedné alianci. Dodělaly se administrativní záležitosti a mohlo se začít bojovat pod jednou vlajkou. Naplánovali jsme první svá tažení, dobyli první města. Po úspěšných bojích jsme vždy hojně oslavovali v hostincích. Obyvatelé všech měst byli rádi, že můžou žít v těchto impériích a zároveň oslavovali s námi. Jako každá válka má své oběti i tyto boje o města nesly oběti, které nebyly početné, ale patří i těm málo vděk za snahu a následné vítězství. Ze začátku to šlo jako po másle, což bylo pro každého divné, ale byli jsme rádi. Po nějaké době se objevila na světě aliance Aliance Ochotných, která vyhlásila naší alianci válku. Teď nastaly ty pravé bojovné chvíle. V kasárnách i loděnicích všechno jelo na sto procent, nikdo neměl čas si odpočinout. Hned po tom, co jsme se vrátili z boje, jsme se v městě obrátili a jeli zase na další boj.
Takto to probíhalo až do doby, kdy vývojáři hry Grepolis vymyslely divy světa. Dozvěděli jsme se, že ten, kdo postaví čtyři ze sedmi divů světa, vyhrává a postupuje na svět Hrdinů. Po tomto kroku, kdy se to spustilo, se začalo bojovat o mnoho procent více a teď teprve nastaly ty správné nervy a obavy o svá města. Ze začátku jsme měli nad Alianci Ochotných převahu, což znamenalo naše vítězství. Možná jsme to trošičku podcenili. Z ničeho nic se Aliance Ochotných probrala a začala nás válcovat. Bylo jich početně méně, ale na druhé straně byli aktivnější než my. Bojovali jsme do posledního dechu. Chtěli jsme prostě vyhrát což v takové hře je sen a cíl pro každého stejný. Bohužel se toto nám nepovedlo a Aliance Ochotných nás ve výsledku porazila. Bylo to těsné, ale nedalo se s tím nic dělat. Naše aliance skončila na krásném druhém místě v žebříčku všech aliancí ze světa Beta.
Svět Beta se uzavřel po určité době po postavení divů světa. Naše aliance úspěšně postavila všech sedm divů světa oproti Alianci Ochotných, která dokončila jenom čtyři. Pro všechny hráče včetně mě hra musela skončit na tomto světě.
Jsem rád, že jsem mohl být v takové silné a mocné alianci a nikdy na naše úspěchy, neúspěchy, dobyté i ztracené města a hlavně na spoluhráče nezapomenu a vždy budu vzpomínat jenom v dobrém.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji akorát neuspěju protože to je dlouhé, ale báje jsou dlouhé a prostě to vystihuje celou tu anší alianci jak historii tak boje a i konec takže uvidím. krátit to nebudu protože to ani nejde. uvidím.
 

Thasoss

Grepolis tým
100-1000 slov, takže pokud se do obojího vejdeš, tak proč by ne? Naopak ty krátké příspěvky, které s bídou splňují dolní limit si myslím mají menší šanci na úspěch ;)
 

DeletedUser9519

Guest
Má 847 slov, neporušuje pravidla a ty kulichu nemusíš bát, protože tato délka znaku je v pořádku.
 

DeletedUser

Guest
Mě jde jenom o to, že když to je taková délka tak se to nikomu nebude líbit protože to nikdo nebude chtít což může způsobit to, že nemusím s tímto textem uspět to je to proč mám strach. Ale je to cleá historie a vše co by mělo být o alianci takže nevím no. Uvidím ale nechci nějak přijít o možnost úspěchu díky délce.
 

DeletedUser231

Guest
Neboj se nic, kulichu :) My za délku hlavy netrháme ba někdy i naopak :)
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti. Jak se dívám tak jsem jediný kdo to má tak dlouhé tak uvidíme. Jako báje nejsou krátké o pár řádcích, ale uvidíme co se týče hodnocení hráčů tak moc hlasů nebudu mít to je jasné, protože to nebude nikdo chtít číst tak se nechám překvapit. Je důležité se zúčastnit a ne vyhrát, ale výhra je více než lákává proto taky tu je tolik soutěžicích.
 

DeletedUser

Guest
Takto som si to presne predstavoval....Poviem ti popravde, bral by som aj podrobnejší rozpis :D.Myslím, že si to napísal dobre a vôbec sa nemusíš báť ;) zatial si mojím žhavým favoritom ;)
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti. Podrobnější jsem chtěl ale už tak mám dost slov tak to u bych se nevlezl do zadání takže to je ten důvod. Ještě jednou děkuji, že jsem to napsal dobře. Dalo mi to práci už to jsou 2 roky co ta aliance existovala takže jsem musel hledat v mysli a vzpomínkách. Jsem rád, že jsem tvým favoritem, bylo by dobré až se začnou dávat hlasy a ty by jsi se etdy rozhodl pro mě tak kdyby jsi kontaktoval další hráče které znáš at mi taky dají hlas, ale nkoho nutit nebudu. Je to soutěž a za každý hlásek budu rád. Děkuji ještě jednou. S popzdravem *kulich*
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti. Jsem rád, že se vám to líbí a za každý hlas až budete moci hlasovat budu rád.
 

DeletedUser

Guest
Ha, tady tomu finalistovi jsem to ještě nekomentoval :)

Vyprávění relativně pěkné, ale s bájí to má pramálo společného. Zase je to mimo zadání soutěže. Škoda :)

EDIT: Pravopis jsi po sobě, jako téměř každý, nekontroloval, viď?
 

DeletedUser

Guest
Tak to se omlouvám, že to nemá nic společného s báji, ale snažil jsem se a jsem rád, že jsem ve finále. Jakou tam mám chybu? Četl jsem to a nic mi nepřišlo špatně jinak jsem to psal ve wordu takže mi to opravovalo chyby tak kde se stala chyba.
 

DeletedUser

Guest
Nechce se mi to vypisovat, ale vesměs tenhle styl chyb (hrubky):

Nebyl nikdo proti a začali se projednávat podmínky. (ve slově projednávali má být tvrdé y, příčestí minulé. Jednoduše, TY podmínky se projednávalY) .... takové chyby tady má téměř každý a je to hrubka do očí bijící :)

Co se týče slohového útvaru, jen konstatuji, protože báji tady má opravdu málokdo a z finalistů snad jen dva, zbytek má vyprávění (+ epickou báseň) s drobnými náznaky báje.

Jedna rada do života.
To, že ti to word opraví či ne, ještě není směrodatné. Ani zdaleka ne. Word často opravuje malichernosti, kdežto takové hrubky láskyplně vynechá. Stokrát lepší je spoléhat se na vlastní znalosti. ;) ... To vám snad ale ve škole také řekli, ne?
Ale alespoň si to kontroloval podle něčeho. Někteří to po sobě snad ani nečetli.
 

DeletedUser6172

Guest
sisyfos....nic jiného mně nenapadá....stejně Ti fandím...)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak dobře to vidím ty chyby. Prostě každý se splete a když píše člověk tolik věcí a takový text tak pak už je to náročné atd. Už ot upravovat nebudu a je jasné, že člověk nemůže spolehat na word to je fakt. Doufám, že ty moje chyby nebudou za příčinu, že díky tomuto nemusím vyhrát. Ikdyž je důležité se zapojit a ne vyhrát.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru