• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie-Liberator

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jako první co mězajímalo bylo na koho zaútočím, později se však ukázalo že jsem spíše já terčem, protože jsem vešel do aliance a hned z ní odešel do jiné jej hráči na mě začali útočit, měli dvakrát více bodů než já (asi 2500) a bál jsem se že budu farma a ta jsem napsal alanci a ti mi pomohli nejdříve to nebylo moc účinné ale pak se do toho vložil nejlepší hráč z naší aliance a útočník pak neměl šanci.

Později ho ale někdo dobyl a ten měl mnohokrát více bodů tak jsem se radši neukazoval později na mě zaůtočil ale ubránil jsem se a přešel jsem do jeho aliance , jedné z nejsilnějších na světě gama.

Za čas jsem založil své první město (neuvěřitelný pocit mít dvě města) adruhé, třetí...

Svá města si pojmenovávám podle lokality (kde jsou), ostrova na kterém jsou a jinak náhodně podle měsíců saturnu.

Pak jsem dobyl své první město na cizím ostrově ale hráč, kterému jsem vzal město měl kámoše a ten ho chtěl zpět tak na mě posílal útoky ale zapoměl na bitevní lodě a tak jsem tam dal pár birém a bylo vymalováno a bitevní body se jen sypaly.

Za nějaký čas jsme se domluvili na foru aliance že budeme rasit jednu alianci na severu a tak se stalonejdříve jeden ostrov a pak nějak na přeskáčku.

Já jsem dobyl nějaká města (to už jsem měl přes 100 000 bodů) na severu a tak jsem měl dvě lokality na kterých jsem mohl dobývat města.

Svá města si pojmenovávám podle lokality (kde jsou), ostrova na kterém jsou a jinak náhodně podle měsíců saturnu.

Jednou, tak před dvěma měsíci na mě útočil nejsilnější hráč gamy, který měl desetkrát více bodů než ja.Ale ještě že tu byla aliance která mi moc pomohla a bez které bych asi ztratil více měst než jedno.

Dnes mám bodů dost i bitevních, super partu v alianci a ohružeje mě jen ten nejlepší hráč gammy ale to je jedno zatím je to v klidu.

Toto je moje historie
mnohokrát jsem měl štěstí jak v okolních lidech tav ve volbě světové strany tak si myslím že bych si lepší místo na mapě asi těžko hledal.
 

DeletedUser

Guest
Nepatří to k nejhorším případům zde, ale je to o hře...Toto má být historie bojovníka (, ne hráče), ve kterém mají býti prvky z tvé hry...
 

DeletedUser

Guest
Náhodou mě se to moc libí.Navíc to je podle mě celé pravdivé protože hraju s nim na gamě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru