• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie-LordVachtar

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Příběh statečného Lorda Vachtara

Jedné kruté bitvy, kdy proti sobě válčilo nejméně tisíc smrtelně odhodlaných bojovníků, se mezi "něma" zrodil zatím malý a slabý Lord Vachtar.Bitva skončila a on v ní ztratil svého otce..Júlia.Naštěstí jeho strýc Giovanni bitvu přežil. A ke svému synovci promluvil tuto statečnou větu: "Nuže, bitvu jsme vyhráli,ale válku zatím ne.Budu tě vychovávat jako vlastního".
O patnáct let později:
Lord Vachtar už vyrostl a už dlouhé dva roky cvičí s ostatními hrdými válečníky do bitev.Je tak silný že už porazil v souboji mantikoru,a ochočil bájného pegase a bohyně Athéna je mu navždy nakloněna.I moudrosti mu nechybí: Potkal sphinx kterou porazil díky své dobré mysli.Dnes cvičí a trénuje veškeré svalstvo, aby porazil své nepřátele: Peršany.Po tréninku k němu doběhl posel že jeho strýc měl otrávené jídlo jedem známým jako Apfel.
Doběhl ke strýci a: "Strýčku neumíírej!" Strýc: "Už nadešel čas, vídím světlo!"
"Né strýčku to je naše olejová lampa." "Aha,ale i tak".Odpověděl strýc.
Za pouhých 13 minut byl strýc mrtev.
Další den se Lord Vachtar rozhodl že vyjede proti Peršanům do thermopyl.
A promluvil ke svým druhům: "Dnes je náš den, dnes je naše cesta ke svobodě, dnes je naše cesta k vítězství!" Všichni začali "jásat".Nasadili si své zbroje a vyjeli.
U Thermophyl
"Tak kde jstée!"Zavolal na ně Lord Vachtar. Za pár sekund kolem něj proletěl šíp takovou rychlostí že probodl hlavu "skrz na skrz" jednomu z generálů vojska,najednou se všude na skalách objevili Peršanští bojovníci.Bylo jich plno.
Jejich král Fulmar promluvil: "Vous êtes morts, il ne sait." Lord Vachtar nevěděl co to je tak odpověděl stejnou větou: Vy jste mrtvý bojovníci, to přece víte. "Do bojé" Zakřičel Lord Vachtar a antická vojska se pustila do Peršanů.Zbývalo dvěstě mužů proti sobě. Lord Vachtar bojoval proti Fulmarovi,ten použil lest Lord Vachtar se otčil jako obranný zákrok a Fulmar jej probodl."maintenant tu es mort" Peršané odešli plenit řecko a zdrcený pobočník Lorda, Capodanno smutně prohlásil: Lorde neumírej!"
"Je mi líto, bitvu jsme prohráli, a válku taky,ee" "Lord Vachtar, náš král je mrtev"!
Řecko se stalo součástí Perské říše a všichni jeho bojovníci byli popraveni.
Tak končí příběh již mrtvého hráče Lorda Vachtara.
Obrázek je bitva,kde Lord Vachtar umírá.
bitva-u-poitiers.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vše se stalo jen jsem si to trošku upravil.Stalo se to na světě epsilon kde jsem zemřel ve kruté válce. :C :c Prosím chvalte a kritizujte
 

DeletedUser

Guest
Není to vůbec špatné ,mě se to líbí. Úvod, Rozjezd, Válka, Závěr :)) vše tam je
 

DeletedUser4783

Guest
Líbí s mi to už proto, že jsem tě probodl. Tohle musí vyhrát:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Měl bych pár výhrad...

[SPOIL]Antická vojska
- antika je označení starověkého vývoje národů ve středomoří, tedy především Řecka a Říma - což znamená, že jsi měl za spojence Římany a podobně...

Italská moderní jména
- jména jako Giovanni vznikly ve středověku, možná dokonce v novověku - měl jsi použít spíše Římská, nebo ještě lépe řecká jména[/SPOIL]

...ale dále tě již nebudu zatěžovat, máš celkem hezký děj :)
 

DeletedUser

Guest
Díky fulmare.Tak nějak si to představuji i po té šatně :D
 

DeletedUser

Guest
když kritiku :)
Jako napsané to máš dobře, ale kombinuješ strašně moc věcí. Část máš humornou, další část se snažíš o vážně pojetí. Chce to vybrat jeden styl, protože když zabrousíš k humoru, tak si musíš pak dáthrozně záležet, aby ty vážně scény nezapadly jako je tomu tady. Ten konec prostě vyzní jakoby chaoticky.. nevim jak to popsat. :D
Asi nejlíp na příkladu. Když ti umírá strýc, máš tam ten vtipný předěl o světlu a téměř hned poté promlouváš k bojovníkům a zvedáš jim morálku. A právě ten proslov pak působí jako by tam vlastně nepatřil.
Dál mi trošku nesedí, že by někdo v okamžiku své smrti žertoval. Může to být charakter postavy, jistě, ale u takových kratších textů se vyplácí mít svět "černobílý" jestli chápeš co tím myslím.
Za sebe sobecky říkám, že by bylo lepší to pojmout celé humorně, protože v dnešním světě se dobrej humor vyvažuje zlatem hehe :)
Samozřejmě tam máš drobné pravopisné chybky, ale na to nehledím.
Nicméně to je stále jeden z těch lepších počinů, který tu jsou. :)
 

DeletedUser

Guest
Měl bych jeden technický dotaz - možná jsem něco nepochopil, ale proč Peršani mluví francouzsky?
 

DeletedUser

Guest
no,persky je něo jak arabsky,a takhle se mi tam psat nechtělo
 

DeletedUser

Guest
kritici uz poukazali na vsetky detaily...tak ja doplnim mozno este ten obrazok sa mi tam dobovo nehodi..ale inak v celku pekna praca
P.S.: ako uz spominal tusim ppolda, tak to mohlo byt cele humorne ladene :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru