• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie-omnihash

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Začal jsem.
Byl jsem vrhnut do světa bojů a diplomacie,o kterém jsem nic nevěděl.
Vedle mě bylo město,které bylo silné. Město,které mělo nejvíce vojáků,které jsem kdy poznal...To město bylo proti mě...ti vojáci byli slyšet po celém ostrově. Ten hráč zabíral a zabíjel mé přátelé všude po ostrově.
Padl tam i udatný hrdina Awesome. Další si již nepamatuji,mám dojem že i pudzmil,nebo tak nějak. Můj velitel...powlan...nás poslal do boje. Já byl vojevůdce,zástupce,diplomat a hlavně voják.
Bohužel jsme proti sobě měli neuvěřitelně silného hráče...a ten nás porážel...všechny naše fronty zničil jeden jediný hrdina.Rval se lépe než Achyléus nebo Héraklés...ale nakonec díky mé diplomacii jsme vyrazili s několika tisíci bratry bok po boku.
Já měl veliký kulatý spartský štít,meč a kopí. Byli jsme legie,jako tehdy v bitvě u Termophyl. Ten voják nás porážel ale naše legie si k němu třísnila cestu a jeho vojáci se váleli kolem nás. Měli jsme taktiku...my jsme měli formaci,měli jsme falangu a díky té nás nemohli prorazit. Byli jsme a pořád jsme ti nejlepší vojáci Řecka...jsme Sparta.
Když ten den vyšlo slunce,tak jsem si říkal : ,,Kdy to asi začne?" a ono to začalo tím dnem. Slunce bylo vysoko na obloze a my jsme slyšeli dusot jeho nejlepších legií. Bojovníků s maskami a o kterých se říkalo,že ani peklo je nechce. Byli to ukrutné stvůry,mezi nimi se procházeli mantikory a minotauři,bestie které spatřit znamenalo smrt.
Všichni spartští vojáci i já jsme se dívali po svých bratrech,ale nebyl to soucit nad smrtí,ale výraz s úsměvem,protože jsme věděli,že umřeme jako hrdinové Sparty v boji. Zatroubil roh. A legie nás spatřili. My dále drželi svou falangu a oni se proti nám řítili. Ale to my byli ti,co dobývali jejich území,takže oni byli naštvaní. Jejich pohyby byli jako jedno tělo. Minotauři si drali cestu vpřed. A já k nim. Střetli jsme se. Oni na nás tlačili,ale spartský štít nezlomili. Neprolomili ani naší legii. Naše falanga byla neprolomitelná,protože každý sparťan byl silný a hrdý voják,co neselže,pouze zemře. A tak jsme drželi falangu a couvali. V tom jsem zařval stát. Falanga se zastavila a my vyrazili. Kopí probodlo nepřátelé a zase jsme se kryli. A zase. A zase. Ztráty byli na obou stranách,ale já nekoukal zpět,ale vpřed a bylo na co koukat. Najednou ty stvůry měli strach. Náš řev se rozléhal po celém bojišti. A v tom jsem spatřil toho bájného hrdinu. Zařval jsem na něj celý od krve a nabuzený bojem.
Krutě jsem se dřel bojištěm,kde za tu dobu padla už většina bojovníků,mích dobrých přátel a vojáků,které jsem osobně cvičil roky. Doběhl jsem za jeho hrdinou,přímo uprostřed jeho krásného města a tam začal krutý boj. Boj trval více,než dvanáct hodin,mezi tím mu tam přicházeli na pomoc podpory,ale můj zbytek armády se nedal. Ten krutý boj jsem ukončil,když jsem tomu hrdinovy jedním těžkým úderem vyrazil meč z ruky a oddělil mu mečem hlavu od krku.
V tu chvíli bylo město moje. Byla to krutá daň,ale my jsme si jí zasloužili. To k válkám a bojům patří a já jsem skvělý bojovník. A tak to má ve světě grepolis být.
 

DeletedUser

Guest
v celku podarena praca, no pri jej citani som cely cas pocul vykriky THIS IS SPARTA.zrejme som chcel viac pocut :grepolis
inac ale good
 

DeletedUser

Guest
joj

tak sorry...omlouvám se a přidávám tam THIS IS SPARTAAAAA
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru