• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

historie Pizizub Jakub(Phoenix-Wariors)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Wariors-Phoenix
Kdysi dávno přišel na svět Mý neskušený válečník Morche. S Morchem přišli i další válečníci, někteří míň skušení někteří víc. Těchto válečníků nebylo moc, ale přesto založili alianci. Aliance se jmenovala Wariors. Mezi válečníky bylo i pár válečnic.
Morche si určil dva zástupce, jmenovali se Koca a Phadalus. Do aliance přicházelo spoustu nových válečníků. Až tam přišel jeden zrádný muž Odveci. Aliance zatím nevedla žádnou válku. Až do té doby kdy je zradil ten zrádný muž Odveci. Přešel k jedné zlé a kruté alianci Poseidonova legie. Sám Poseidon se styděl za to, že se tato zlá aliance převléká za jeho legii. Po této nešťastné události začala válka. Jelikož bojovníci z aliance Wariors byly silní, Odveci padl. Do aliance se znovu nastolil mír.
Mír byl velice krátký. Znova je někdo zradil a tentokrát to byl sám Morche. S Morchem šel i jeden s jeho zástupců Koca a pár dalších bojovníků. Toto byl pro Wariors velký šok, ale jedna bojovnice jménem Softligirl společně s moudrým válečníkem Periklesem nastolili v alianci řád. Aliance se znova dala do pořádku. Členové však nesouhlasili s tím, že se dále bude aliance jmenovat Wariors, protože toto jméno vymyslel Moche a to se jim na tom vůbec nelíbilo. Proto začalo hlasování a zvítězilo jméno Phoenix. Válka však pokračovala. Morche společně s jeho novou aliancí Poseidonovou legií začali ničit Phoenix. Phoenix se však bránil dobře. Byli časi kdy vyhrával Phoenix, ale taky byli časi kdy vyhrávala Poseidonova legie. Nikdo do dnes niví jak to s nima dopadne neví to nikdo kromě bohů.
 

DeletedUser

Guest
Příběh pěkný, akorát to zas není báje a těch pár zmínek o Poseidonovi to už nezachrání.
Pravopis nemá smysl komentovat, ale skušenost a byli časi hovoří za vše.

Škoda nevyužité příležitosti.

P.S. Mé kritiky si nevšímej. Já si píši jen tak pro sebe, abych věděl, pro koho poté hlasovat ;)
 

DeletedUser

Guest
já jsem se snažil s toho udělat báji ale asi mi to moc nešlo:D
 

DeletedUser

Guest
Už jsem tady kdesi psal, že báje je těžká na napsání. Drtivé většině to hned druhou větou (některým hned první) spadne do vyprávění, popisu bez dalších prvků báje či nějakého myšmaše s veršovanými větami.
Ale jak říkal Jonik, za ty zlaťáky muselo přijít něco těžkého :D
 

DeletedUser

Guest
no to víš mě to těžké nepřišlo a vidíš jak to dopadlo:D
 

DeletedUser

Guest
Jsem zvědavý na hlasování. Aby to alespoň vyhrála báje, když už je to v zadání.

Příšt snad bude nějaký fejeton nebo úvaha ... jen ne báje :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru