• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie-Poli491 (Elite Pirates)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8856

Guest
A z vůle bohů zrodil se svět. Svět který je znám pod jménem Ný. A první bojovníci vedli svá města k prvním vítěstvím. První životy vojáků padaly. První vesnice se lepším vzdávali. Mi z Elite Pirates jsme se na středu světa spojili. To společenství zajímavé. Tak netradiční a úchvatné. Na kappě tvrdě do sebe šly však na Ný se z nich přátelé staly. Dříve proti sobě stáli. A tvrdě si po krku šly teď když se poznali bok po boku bojovali. První na mušce smečka byla. Aliance života neschopná. Pod vedením pár lidí nabraly vše co se dalo. Však po chvíli válčení jim moc měst nezůstalo. Další války nastaly i mi problémy jsme měli. Pod tlak od Argejského království jsme se dostali. Mi mnoho bitev jsme s nimi provedli. Některé vyhrané. Někdy jsme však prohrály. Mi nikdy jsme se nevzdaly a proti Lamám jsme bojovali. Naše ali rozrůstala se. Sílila a do více moří zasahovala. Však pak se nemilá věc vstala. Náš vůdce po jedné rozhodl se odejít. A s ním i pár členů k němu se přidalo. Alianci stihla krize. Mi byly na pokraji kolapsu. Však lidé u nás zamakali. Odvážně se rvali. Do bojů s vervou se vrhali. Hlava nehlava proti nepřátelům bojovali. Města za darmo jsme nedali. Však stále špatná nálada vládla. Ovšem pak naděje svitla. A aliance obživla. Pod záštitou nového vůdce. Spojence jsme neměli. Však stále jsme se na prvním místě drželi. A do dnešních dnů jsme tam zůstali. Mnoho bitev zažili a co se všechno změnilo ? Od té velké krize ? Argejské Království jsme pod svá křídla přibrali. Zas z nepřátel na život a na smrt kolegové se staly. Na stejné straně barikády jsme stanuli. Lépe jsme se poznali a přátelé se z nás stali. Nové nepřátelé proti nám stanuli. Modré pole na mapě světa. A co to vlastně. Pár modrých teček, pro nás je to koníček něco jako sport. Povím vám podrobně o jedné bitvě, kterou jsme úspěšně svedli. Mnoho ostrovů na mořích je. Jejich pobřeží jsou městy lemována. V těch městech mnoho lidí žije. Něco se však děje, na nádvoří rušno je. Posel od aliance k mohutným hradbám dorazil. S dopisem přispěchal. Aby vládce do boje vojáky povolal. Proti alianci Rytíři Černé Vlajky vyrazil. Panovník na nic nečekal, své bojovníky ze všech vesnic povolal. A do boje se dal. Vojka pochodovala třásla se zem. Lodě pomalu vlny rozráželi. Mohutná bitva vzplanula, mnoho mrtvých zůstalo. Vraky na mořském dně, u nich ryby plavali. Však boj za to stál a mnoho měst svého vládce změnili. Úspěšný den to byl, svět se zase trochu pozměnil. Stále se mění i teď někdo města ztrácí, někdo válčí prohrává i vyhrává. I teď se to ve světě točí, ať žije zábava. Přeji hezkého dne a s odvahou a ctí lidi bojujte. Ať žije Elite Pirates a i všem ostatním hodně štěstí. S pozdravem Poli491
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hurá.
První text, co tady čtu a splňuje to alespoň nějaké parametry slohového útvaru báje, biď jednodušše napsaného :D
Příště ale zkus méně rýmovaček a ten pravopis .... ;)
 

DeletedUser6172

Guest
....pravopis v podobných soutěžích je celkem problémem, někdy je to až šokující...je jasné, že zadavatel chce mít, co nejširší účast hráčů v soutěži, ale na druhou stranu by neměl přehlížet pravopisné chyby....doporučil bych stanovit limit jako ve škole - 5 hrubek = koule resp. vyloučení ze soutěže....
 

DeletedUser

Guest
5 hrubek a musel bys vyházet 9 z 10 článků :)

Ať tam ty chyby jsou, vždyť je to vlastně jedno, ale nemělo by být proti pravidlům na ty chyby upozornit. Zvlášť v takové soutěži. Rebelius to u jednoho článku označil za kdoví jaké porušení pravidel.
 

DeletedUser6172

Guest
myslím si, že zrovna v literární soutěži by pravidla českého pravopisu ctěna být měla...ten kdo nezná pravidla nebo si není jistý, ať hledá možnosti....ať si nechá příspěvek zkontrolovat doma, od rodičů, sourozenců, kamarádů....klidně ve škole, i to ho bude posouvat dál....a ze strany adminů bych dodržování pravidel vnímal jako určitou snahu o zkvalitnění fóra obecně...hrajeme hru, která dějově probíhá v antice, v zemi, která mj přinesla světu demokracii, filozofii, kulturu......ale: "fšychny máme rádi grepolys"
 

DeletedUser8856

Guest
Omlouvám se za pravopis. Uznávám že pravopis je z mé stránky hrozný. Ale vždy jsem se snažil ve škole něco s pravopisem dělat. Bohužel jsem na tom stále stejně. Za pravopis mě zastřelte bylo to tak vždy a asi se to nezlepší. :D Slohy jsem měl vždy slohově za jedna a pravopis za 5 :D Neomlouvá mě to ale snažím se (četl jsem si to po sobě 2x). A "fšychny máme rádi grepolys" jsem tam snad nenapsal ne ? :D :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru