• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie-Sirka89

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chci vám napsat příběh o jednom bojovníkovy který nemá žádnou modrou krev ani neni z významné či bohaté rodiny.


Byl temný,deštivý den a lidé z vesnice Sparta poklidně uspávaly ve svých domovech své děti,když vtom jeden z vesničanů uslysel zvenku dětský pláč.
Neváhal a běžel jen v lehkém kabátu k stále silnějšímu pláči, když konečně se přiblížil nevěřil svým očím,před nim leželo malé dítě které bylo celé nahé v blátě.
Okamžitě ho vzal a přinesl do svého domu aby ho trochu zahřál.
Celou noc seděl u něho aby na něj dával pozor.
Když se ráno ten malý chlapec probudil už nekřičel ale s ůsměvem koukal na starce který ho zachranil,vtu chvíli stařec si ho zamiloval a řekl mu " Budu jako tvůj vlastní otec". Další den o dítetí řekl všem ve vesnici a ty ho uvítaly s otevřenou naručí až na jednoho muže jmenem Frixos, byl to jeden z radních v senátu který byl nedůveřivý. Mezitím stařec dal malemu dítěti jméno Rhodos.
A jak roky plynuly z malého Rhodose se stal už větší chlapec silný jako lev a take chytrý.Otec ho naučil bojovat a hlavně ho naučil moudrosti a statečnosti.
Po dlouhém dni si šli oba odpočinout, když zamouřily oka Rhodose probudil hrůzný křik vesničanů, okamžitě vyběhl se podívat ven a uviděl cizí vojáky jak ůtočí na jeho vesnici a vraždí jeho rodinu i přatele.
Běžel vzbudit otce vrhnul se po svym meči a běžel bránit svou vesnici.
Odvážně se vzepřel všem vojákům i kdž neměl velkou šanci po pár soubojích kdy už Rhodos skoro nemohl až se mu podlamovala kolena a meč mu padal z ruky ze zadu ho bodl nějaký voják. Rhodos upadl na zem a ůnavou a bolestí omdlel. Když se další den probudil celý od krve všichni už byli mrtvý zbil jen on a pár vesničanů kteří oplakávaly své blízké RHodos pomalu vstal a těžce dokulhal do svého domu aby našel svého otce,když však vešel do otcového pokoje upadl na kolena a s velkym vztekem zařval a slíbil pomstu všem co spáchaly tak ohavný čin.






Tak kritizujte nebo chvalte ale doufám že se to aspon nekomu bude líbit :)
 

DeletedUser

Guest
Děj nebyl špatný, ale mohl by býti delší a přehlednější...Také jsem tam našel nějákou tu hrubku, ale jinak bych řekl, že základ je dobrý...
 

DeletedUser

Guest
jen sem si to chtel skusit a podivat se na vase odpovedi jestli se to aspon nekomu líbí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dotaz

pokud se vam tento pribeh líbí a chcete pokracovani napiste pokud si myslite ze to nestojí za nic vezmu to vpohode :)
 

DeletedUser

Guest
Jestli něco mohu dodat.... Předem se omlovám, ale nerada kritizuji výtvory uživatelů.....
Když vidím příspěvek kterému mám dát hlas.... Ano,.... přesně TEN vyvolený....který se mi maximálně líbí..... Ten, který mě uchvátí na první pohled svojí češtinou a čistotou,... ten příspěvek, kteerý bude mít počátek, napínavý děj i finiš,....Tak právě TEN příspěvek u mne vyhrál.......

Ale - čeština u tebe je tak na trojku (ikdyž má češtinářka by mi za tohle dala dozajista za pět...)
Děj je OKej - každej nemůže chtít jen samý kladný průběh....
Taková tragedie je také uznávaná....

Ale celkově mi ppřipadá příběh krátký, gramaticky neupravený a ... sorry, ale nezáživný - chce to jiskru, náboj....

Tohle je něco na způsob:
Žil sem, dejchal sem, chcíp sem....
 

DeletedUser

Guest
:D pani takova kritika ale beru vpoho :) vim ze je to kratky ale uz to nemuzu jinak zmenit bo v pravidlech souteze je napsano ze muzu jen jeden pribeh víc ne tak to beru jen jako takovy příběh "jen tak" :D

Dej si pozor na citace:) Sultan
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dobré

chytře vymyšlené a .... prostě dobré. jeto zatím 2. nejlepší co sem četl. dal bych tomu tak 98.5%;).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru