• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Historie - Stepan344 (Minecrafťáci)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
Já jsem Stepan344 a budu vám vyprávět o alianci ,,Minecrafťáci,,.Tahle Aliance se nejdřív jmenovala ,,Aliance344,, a prodělala celkem hodně jmen.Jmenuje se ,,Minecrafťáci,,protože v ní jsou lidé,kteří hrajou hru ,,Minecraft,,.

Náš první nepřítel byla aliance ,,Ostrovní,,kterou jsme úspěšně dobyli.A teď je na řadě spojenectví.K tomu dodám jen to,
že jsme jich měli hodně :D.Zatím v té alianci byli moji přátelé a skupina ,,Minecrafťáci,, existuje i v realitě.Jsem jejich Web-Master,ale to bylo trochu od věci :).To už je asi vše.Počkat!Ještě něco mám!Aliance byla založena 1.listopadu 2012 ,ale už jednou jsem jí omylem rozpustil.A tohle už je opravdu všechno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru