• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší bůh

Bohové kterých hráčů se Vám nejvíce líbí?

  • Athena Pallas

    Hlasy: 3 3,1%
  • lovemaker0071

    Hlasy: 4 4,1%
  • Thasoss

    Hlasy: 15 15,5%
  • KingAnis99

    Hlasy: 2 2,1%
  • Dan 77

    Hlasy: 8 8,2%
  • Apollone

    Hlasy: 14 14,4%
  • Lucrécia

    Hlasy: 29 29,9%
  • Saimmy

    Hlasy: 26 26,8%
  • ninanek

    Hlasy: 10 10,3%
  • Diomius

    Hlasy: 8 8,2%
  • lukbradac

    Hlasy: 2 2,1%

  • Celkový počet hlasujících
    97
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

přinášíme Vám dlouho očekávanou anketu k soutěži o nejlepší návrh nového boha. Díky této anketě máte možnost vyjádřit Váš názor na to, která díla jsou podle Vás nejlepší (což mj. znamená, že můžete hlasovat pro libovolný počet soutěžních prací)! Všem dílům, která se Vám líbí, můžete dát tedy hlas.

Do soutěže se přihlásilo celkem 80 hráčů, což je zdejší rekord, nicméně ač se nám všechna díla bavila, do veřejného hlasování jsme mohli posunout jen pár nejlepších. O tom, kdo dále postoupí, rozhodovali všichni členové Grepolis týmu, přičemž jak můžete vidět, trvalo nám týden, než jsme vybrali jedenáctku nejlepších. Zde je seznam postupujících soutěžících a jejich bohové (řazeno náhodně):


Pokud nejste mezi postupujícími nesmutněte, konkurence byla opravdu tvrdá, rozhodovala každá maličkost.

O konečném vítězi, samozřejmě s přihlédnutím k výsledkům této ankety, rozhodne Grepolis tým!

Děkujeme za každý Váš hlas,
s pozdravem Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
omlouvám se ale proč to neni Apollón-McNeddy jeho výtvor se mi velice líbil proč tu neni ?
vžyď má největší sledovanost i komunikaci o tom témato
všechny díla zde jsou pěkná ale mohl by tam být zařazet
kdo souhlásí ať nějak odpoví !
 

DeletedUser

Guest
Ano proč tu není tento bůh taky se mi velice líbil a rád bych ho viděl v grepolis
proč tu není :( :(
 

DeletedUser

Guest
no výtvor hráče neni zas tak špatný taky bych čekal že tu bude koukal jsem na bohy co jsou zde zařazeny a řekl bych že by tu Apollón-McNedy zde měl být i když není nejlepší
 

DeletedUser

Guest
Zřejmně McNeddiho nepotkalo štěstí když se práce lidí LOSOVALI NÁHODNĚ !
Promiňte ale to mně trošku naštvalo :( :-!
 

Thasoss

Grepolis tým
Božské síly:
1. Sluneční svit (na tvou armádu se zablískne a popožene ji dál) Tvoje armáda je na cestě o 20% rychlejší po dobu 3 hodin. Potřeba 100
2. Pýthijské hry (tyto hry se pořádaly na počest Apollóna) Za odměnu získáš do daného města 3500 od každé suroviny. Potřeba 120
3.Sluneční vůz (nad městem ti proletí Apollón i s vozem a osvětlí tvé město) Všichni se na Apollóna chtějí podívat získáš 25 obyvatel.Potřeba 175
4. Záblesk slunce (nad cizím městem se zableskne a Hélios ti přinese informaci o jednotkách daného města) Potřeba 320

Asi důvod, proč daná práce nepostoupila, moderátoři se prostě shodli na tomto seznamu, no. Ono uznej, 3500 surek od každé za pouhých 100 přízně, +25 obyvatel, špehnutí za 320 přízně i přes narvanou jeskyni...
 

DeletedUser

Guest
Thasi,
ono muzes mit pravdu a nemusis. Jak psal Rebelius,tak tuhle soutez neporada INNO,ale moderatori fora,jelikoz v popisku souteze bylo psano,ze navrh boha nemusi mit s reckou mytologii nic spolecneho a ze muze byt smysleny,tak tedy soudim,ze ikdyz dany buh vyhraje,tak do hry nebude zarazen a z tohoto duvodu mohou byt kriteria hodnoceni jina,nez jsou napr. staty.

V kazdym pripade,kdyz uz tedy ta otazka padla,tak by asi nebylo od veci,kdyby nekdo z moderatoru kriteria postupu do vyberoveho kola nejak blize specifikoval,aby se tato zahada vyresila. Nemyslim hned,treba az po uzaverce,ale aspon by se predeslo nejakym spekulacim.
Treba se nekdo z módů vyjadri.
 

DeletedUser

Guest
tak ho zkuste zařadit do losování uvidíme jak to dopadne
 

DeletedUser

Guest
Tak me taky prekvapilo, ze tu nejsou nejaci bohove a ti, o kterych jsem si myslel, ze jsou bez sance, tak tu jsou. Ale nejlepsi na tom je, ze to neni vubec nase vec :) ...je to soutez grep. tymu, jejich nazory a hodnoceni a jejich pravidla...s tim kazdy do souteze sel. Sice jsem zklamanej, ze nejsem v seznamu, ale muzu si sam za to, ze jsem nepustil vice uzdy fantazii a netroufl si na obrazky.
 

DeletedUser

Guest
Zřejmně McNeddiho nepotkalo štěstí když se práce lidí LOSOVALI NÁHODNĚ !
Promiňte ale to mně trošku naštvalo :( :-!

Jsem přesvědčen, že zde opět uvidím reakci typu: "Zase slovíčkaříte, jako vždycky!" .. Nicméně abych osvětlil problematiku výběru.
Měl bych malou žádost. Ukázal by mi někdo, kde přesně je v úvodním postu napsáno, že losování bylo náhodné ? Jasně tam stojí, že za výběrem prací, které jsou uvedeny v hlasování, stojí Grepolis Tým, nikoli ruleta Sazky.
Což mě přivádí k druhé "otázce" ...

V kazdym pripade,kdyz uz tedy ta otazka padla,tak by asi nebylo od veci,kdyby nekdo z moderatoru kriteria postupu do vyberoveho kola nejak blize specifikoval,aby se tato zahada vyresila. Nemyslim hned,treba az po uzaverce,ale aspon by se predeslo nejakym spekulacim.
Treba se nekdo z módů vyjadri.

Kritérií bylo hned několik. Originalita. Preciznost. Způsob jakým se soutěžící s úkolem vypořádají. Sloh.
Ono mít dobré nápady je hodně velké plus, jenže to není všechno. Člověk se musí naučit svoje nápady "prodat", což, přiznejme si, není zrovna schopnost, kterou všichni oplýváme. Velikým plus byla rovněž i odvaha zkusit nakreslit/vytvořit obrázek daného boha, potažmo mýtických jednotek s ním souvisejících. Nezáleželo ani tak na tom, jestli je obrázek na úrovni 7mi letého dítěte, či mistrů da Vinciho formátu. Šlo o snahu.

Pevně doufám, že moje reakce je dostatečně srozumitelná pro všechny a výkřiky stylu příspěvku v první citaci vymizí. Další otázky můžete směřovat buď sem, nebo některému z moderátorů do SZ.
 

DeletedUser9519

Guest
Práce od hráče Thasoss je nejlepší, vyvážené kouzlo + mytické jednotky. Proto jsem tebe hlasoval -> věřím ti Thasossi, že vyhraješ.
 

DeletedUser

Guest
Hlasoval jsem pro ninanek vidím tam největši snahu něco vytvořit, a přijde my nejoriginálnější . A ne jen kopírovat jména a texty.
 

DeletedUser

Guest
Nejsem tu proto abych vyrypoval, ja sam jsem se divil,kdyz jsem loni vyhral Halloweenskou soutez,ikdyz jsem mel min hlasu jako konkurent. Za vyhru jsem samozrejme porad vdecny,nicmene,abych se vratil k tematu,tak musim konstatovat,ze kresba byla pouze doplnkovou casti souteze,takze at se jedna o kresbu 7mi leteho ditete,nebo profi kresbu,tak podle toho co napsal Sargeras,tak z toho vyplyva,ze ti,jenz ke sve praci neridali kresbu,byt lajcky nakreslenou jsou v nevyhode,coz tedy selskym rozumem vede k zamysleni. Chapu,ze kresba muze mit jista plus,protoze snaha se cennni,nicmene bych to ja,jako lajk povazoval bych to za pouze male a velmi nevyrazne plus.

Velikým plus byla rovněž i odvaha zkusit nakreslit/vytvořit obrázek daného boha, potažmo mýtických jednotek s ním souvisejících. Nezáleželo ani tak na tom, jestli je obrázek na úrovni 7mi letého dítěte, či mistrů da Vinciho formátu. Šlo o snahu.

Nicmene,poradatele jsou poradatele, ja se jen ucastnil,muj hlas dostal Thasoss a kdo tuhle soutez vyhraje,to je ve hvezdach. O tom,jestli je fair play,nebo neni (mysleno k lidem,kteri umneji/neumneji kreslit) ...to je asi spis fylozoficka otazka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nebudu tu slovíčkařit. Poukázal jsem na fakt, že obrázek byl velké plus. Nebyla to povinná, nýbrž volitelná součást soutěžního příspěvku.
Za druhé, račte si povšimnout, že i mezi těmi, kdo jsou v hlasování, jsou tací, kteří nenamalovali nic, takže nikdo není znevýhodněn, jak se někteří členové mylně domýšlí.
 

DeletedUser

Guest
Zkuste dát do hlasování výtvor hráče Mcndy zdá se mi že to nebylo nejhorší a že v losování jsou i horší příspěvky zkuste ho tam dát kolik získá hlasů
 

DeletedUser

Guest
koukal jsem na to jak lidé hodnotily témata a hráč McNedy je mezi top 11 nejlépe hlasovaných já bych ho tam zařadil
 

DeletedUser9230

Guest
všem děkuji za podporu ale zřejmě to nemá cenu zbytečně se snažim nějak prospět hře grepolis a stejně je to kničemu :( :( :( :(
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak boha apollona od hráče McNedy tam chci mít !
prosím dejte ho tam
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru