• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Velikonoční grafika

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    27
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

další soutěž skončila a hlasování se vrací! Tentokrát vás nečeká posuzovat kvalitu dlouhých literárních děl, nýbrž obrázky s velikonoční tématikou... takže vlastně taková oddechovka, že? :)

Zhlédněte obrázky a podpořte svého favorita hlasem!

Vybírat můžete z:


Děkujeme za účast v hlasování, jehož se můžete účastnit do rána 6.5. Hráčská anketa je oporou při rozhodování o konečném stupni vítězů - hlavní slovo má tedy Grepolis tým.

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7382

Guest
Teda fakt těžké rozhodování... Byla tam spousta povedených obrázků.
Nakonec jsem se rozhodl pro dva moc pěkně obyčejnou tužkou vystínované a prokreslené obrázky. Jeden z nich jsem pak musel vybrat, vybral jsem ten rozsáhlejší. Ale opravdu to pro mě nebyl snadný výběr.
 

DeletedUser10620

Guest
Tak u mě nebylo moc o čem přemýšlet, obrázku je tu dost, ale favorit je pro mě jen jeden :)
 

DeletedUser

Guest
Hlasoval jsem pro giggsy.
Ona ta ručně kreslená dílka jsou prostě hezčí i když Bubákův výtvor se mi líbí také.
Nicméně nejvíc mne pobavil štírek,který tomu fakt nasadil korunu i tím hlasem pro sebe samého :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Díla chozeeeeho a Problemosika vyřazena ze soutěže z důvodu zcela totožné IP adresy (jak zde na fóru, tak i ve hře) obou autorů. Po iniciativě druhé strany jsem ochoten u jednoho z děl své rozhodnutí vzít zpět.

Pokud byste měli zájem svůj hlas "přemístit" k někomu jinému v případě úplného vyřazení jednoho z těchto dvou děl, není problém, napište mi soukromou zprávou komu, a pokud jste hlasovali pro to dané dílo, které nakonec bude vyřazeno (neboť doufám, že to "schytá" jen jedno), váš hlas připočtu jinam. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10109

Guest
:D hmm, tak vidím že giggsy11 mně už předběhl díky hlasům ze supportu ;) tak myslím že už rovnou můžu pogratulovat vítězi :) gratuluju giggsy :grepolis
 

DeletedUser9905

Guest
Ale no tak... myslím, že support se neskládá jen ze dvou lidí, nebo snad ano ?
 

DeletedUser10109

Guest
no nevím, ale tvůj obrázek je mnohem originálnější a obsáhlejší :) a to se cení. Můj je jen velitel s pomláskou :D :D
 

DeletedUser7382

Guest
No i tvůj byl pěkný. Oba obrázky byly dobře nakreslené a vystínované, to muselo dát hodně práce a oba obrázky se cení. Ale jeden z nich jsem si musel vybrat. Vybral jsem si ale nakonec Giggsyho obrázek kvůli jeho rozsáhlosti a vůbec kvůli celkovému dojmu (možná to bude expozicí).


Supportem bych to zrovna nenazýval, to je tzv. herní podpora, která odpovídá na tickety a na fóru mají zelené nicky. Tady ale hlasovali dva moderátoři fóra. :) Ale to je jedno, možná to bylo jen obecnější vyjádření, chápu to. Už jsem se mnohokrát setkal i s pojmem "admini", který měl označovat členy Grep-týmu, i když je to jen jeden jeho člen. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru