• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 2. etapa

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    15
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

a je to tu zase! Druhá etapa naší soutěže byla ukončena s úderem půlnoci a vy můžete opět hlasovat, jaké dílo se Vám líbí nejvíce. :)
Soutěžících je celkem 6, ale i tak můžeme odměnit pouze 3 nejlepší díla.

Seznam autorů s odkazy na jejich díla:


Hlavní slovo při výběru konečných vítězů má Grepolis tým, což ale neznamená, že nemá smysl se účastnit hráčské ankety!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser9897

Guest
Čeština není moje silná stránka, bohužel. Ale dá se s tím žít. ;)
 

DeletedUser

Guest
Když se takto hlasuje tak ať moderátoři zveřejní své hlasy komu je dali ať ostatní ví co a jak a kdo se jim líbil. Možná asi to neuděláte, ale bylo by to dobré. Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Môžu spisovatelia hlasovať za svoje diela ?
Ak áno, tak prečo sa to niektorým nepočíta a iným naopak áno ??

jlqdRUd.png
 

DeletedUser6172

Guest
Čeština není moje silná stránka, bohužel. Ale dá se s tím žít. ;)

líbí se mi tvůj zvrácený smysl pro humor a absolutní absence sebereflexe..."čeština není moje silná stránka", od redaktora wiki vyznívá toto přiznání hloupě, naivně, cynicky...četba podobných literárních skvostů, jako je tvůj příspěvek do soutěže, je těžkostravitelná záležitost...omlouvám se
 

DeletedUser

Guest
Je to zajímavé, že se to fakt někomu počítá a někomu ne můžu poprosit o vyjádření moderátorů? Děkuji
 

DeletedUser9897

Guest
Koukni na obrázek od deštruktora, rozarce a kulichovi se nepočítají hlasy samy pro sebe.

V pohodě zamire, většinou je ta kritika horší. ;)
 

DeletedUser

Guest
vše je správně, došlo k tomu, že z jedné IP bylo hlasováno pro jedno dílo dvakrát, proto byl druhý hlas neuznán z důvodu, že těžko zjístíme zda hlasoval jiný člen domácnosti a nebo si hráč vytvořil jiný účet, aby si dal další hlas
 

Thasoss

Grepolis tým
Bohužel, salupos má pravdu :) A na tyto nekalosti jsem přišel já osobně :) Kdyby někoho zajímalo, kdo se v tom rejpal. :hmm Protože na prověřování mám čas ;)
 

DeletedUser

Guest
rozhodli jsme se být spravedlivý, protože nevíme zda to byl úmysl získat hlasy, nebo jen náhoda. tak nikoho zřejmě vyřazovat nebudeme (záleží jak zareagují na SZ).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru