• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 2. etapa

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    15
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je to účet mého bráchy a hlasoval ze stejné IP jako já což jsme si neuvědomili. Nic v tom nehledejte. Hlas už nemám od mého bráchy a je to vyřešené. Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Ano to je pravda, ale nikdy to není veřejné. Neříká se mi to lehce, ale tímto způsobem vybírání nejlepších děl může být zmanipulované a ovlivnitelné. Kdyby to bylo veřejné bylo by to něco jiného.
 

Thasoss

Grepolis tým
Hm, myslíš si, že se Supporti a módi navzájem ovlivňují? :) Předhodím jim odkazy na každé dílo spolu s jmény autorů a poté jim to připomínám, aby nezapomněli hlasovat... každý přečte, ohodnotí a tím to pro něj padá, víc by pro ně bylo moc (zejména pro Supporty... ti moc na fóru doma nejsou, věnují se tiketům).
 

DeletedUser6172

Guest
máš pravdu...dívaje se na tvůj problém s hlasováním tvým nedůvěřivým pohledem, taky bych mohl zpochybňovat tvoje autorství, neboť si své dílo netvořil VEŘEJNĚ....a propos, neříká se mi to lehce, ale poté, co jsi provedl malý renonc ve věci hlasování, vyznívají tvé úvahy o možné manipulaci celkem úsměvně....jistě znáš přísloví o potrefené huse.....
Je to účet mého bráchy a hlasoval ze stejné IP jako já což jsme si neuvědomili. Nic v tom nehledejte. Hlas už nemám od mého bráchy a je to vyřešené. Děkuji
 

Thasoss

Grepolis tým
Oba dotyčné jsem již vyřešil. Jsou poučeni a obeznámeni s následky při opakování stejné situace.
Za chvíli téma uzamknu, ale pokračovat v diskuzi můžete klidně zde :)
Vrhnu se do přípravy sekce pro třetí etapu soutěže, kterou zveřejním k večeru :)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru