• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 4. etapa

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?

  • Bubák ze strašidel

    Hlasy: 4 33,3%
  • *kulich*

    Hlasy: 3 25,0%
  • štírek

    Hlasy: 2 16,7%
  • scoot

    Hlasy: 3 25,0%

  • Celkový počet hlasujících
    12
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

je to jen chvíle co jsme vám zadali znění etapy a opět je tu hlasování. Můžete vybírat dílo, které vás nejvíce zaujalo a svého favorita podpořit hlasem.

seznam děl spolu s výtvory :

Konečné rozhodnutí o výsledcích soutěže má Grepolis tým, hráčská anketa je při rozhodování nápomocná.

S pozdravem,
Váš Grepolis tým​
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ste to zmenili ?
Tento raz nemôžeme vidieť kto za koho hlasoval ??
 

DeletedUser8956

Guest
Trochu mě mrzí, že se do soutěže (a hlasování) zapojuje tak málo lidí...přitom šance na zlaťáčky je velká...
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za hlasy, které mi hráči dali. Ať vyhraje ten nejlepší.
 

DeletedUser9364

Guest
Štírku, nevím, jestli to lidi čtou, spíš to pleskají tak jak se říká "odboku" Ale já si je pečlivě čtu a pak posuzuju...:)
 

DeletedUser

Guest
Tak bubák si asi sehnal nějak hlasy, protože nějak rychle mu přibyly 2 hlasy. Začíná to být zajímavé.
 

DeletedUser8956

Guest
Taky na to koukam :) Jeden je muj, to se priznam. Ac jsem si rikal, ze tentokrat pro sebe hlasovat nebudu, tak mi, asi chlapske ego, nedovolilo mit 1 hlas :) Ale rad bych vedel, komu se co libi, je skoda, ze to neni videt :) Ale pravidla jsou pravidla :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru