• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 5 let v kostce

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    11
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

soutěž skončila a na Vás je opět podpořit jednoho ze soutěžících svým hlasem! Odměněni budou pouze tři, jeden tedy odejde s nepořízenou... nikdo nic nemá jisté.


Výpis autorů spolu s odkazy na jejich díla:

m8-4-2ne
mixtyx
Mortis-79
Rozarkaa


Hlasovat můžete do 26.10. Stěžejním při sestavování konečných výsledků je hlasování Grepolis týmu, přičemž hráčská anketa je neméně důležitým opěrným bodem. Nenechte tedy svého favorita na holičkách!

Děkujeme za účast v anketě.

Váš Grepolis tým
 

DeletedUser7382

Guest
Tak jsem se nakonec nezapojil, ale to nevadí. Hlasoval jsem podle toho, od koho se mi to nejvíc líbilo, bylo to takové čtivé. :)
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za ocenění čtenářům i porotě. Je to pro mne značné povzbuzení pro další hru i soutěže. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru