• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 7. etapa

Čí dílo se Vám nejvíce líbí ?


  • Celkový počet hlasujících
    8
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

sedmá část soutěže byla ukončena a máme tu opět anketu, prosíme hlasujte a podpořte svého favorita :) .
Všem, kteří se zúčastnili děkujeme a budeme rádi, když budete soutěžit opět.

SEZNAM DĚL SPOLU S AUTORY :
Bubák ze strašidel
*kulich*
scoot

Děkujeme za účast v hlasování. Berte také na vědomí, že o konečném pořadí vítězů rozhoduje Grepolis tým
s přihlednutím na výsledky hráčské ankety.

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
To se dalo čekat. Ovšem je zajímavé, že tu není kdy končí anketa tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. já si hlasy shánět nebudu, protože to je zbytečné stejně mi nikdy tým moderátorů nedají první míst. Uvidíme
 

DeletedUser10159

Guest
jseš na lepším já si přeju být aspoň na 2.místě protože jsem měl jenom dvakrát 3.místo jinak jsem neměl žádný místo víš kulichačku
můžu ti takhle řikat?

kulichu mě se ten tvůj příběh se my líbí tenhle pro mě nejlepší není tak přetáhlí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
To se dalo čekat. Ovšem je zajímavé, že tu není kdy končí anketa tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. já si hlasy shánět nebudu, protože to je zbytečné stejně mi nikdy tým moderátorů nedají první míst. Uvidíme
Soutěžíš docela dlouho, mohl sis tedy všimnout, že do pátka bude anketa a ještě ten den vyhlášení výsledků + 8. etapy.

Na první místo tě já osobně nikdy ve svém žebříčku favoritů nedávám... porovnej kvalitu ostatních děl. Není to tedy zaujatostí, ale tím, že u např. Bubáka se vyskytují určité slovní obraty, za které má u mne palec nahoru... a podobně, ne-li stejně to asi vidí i moji kolegové.
 

DeletedUser9897

Guest
Také jsem nebyl nikdy první, ale jsem rád, že alespoň nějaké zlatky mam jisté, a to, že mam o 200 zlatek méně než výherce mě vážně nezabije, ano, být první je pěkné, ale když máš jisté umístění, není si na co stěžovat. :)
 

DeletedUser8956

Guest
Přesně tak. Původně jsem nechtěl ani nic psát, ale pak jsem si na poslední chvíli uvědomil, že ať načrtnu cokoliv, určitě z toho něco bude, protože byly jen dva příspěvky :) Možná proto mé "dílo" není nic moc, psal jsem to narychlo :( Ale opravdu jak píšeš, do hry se každej zlaťák hodí. Škoda, že si to více hráčů neuvědomí a nepíšou :(
 

DeletedUser10159

Guest
No jo bubačku tak už to je ve světě ale na to že si to psal na rychlo tak ti dávám 1-;) ale určitě to příště bude lepší;) příště půjdu zase soutěžit já jsem teď nešel protože jsem od 3 etapy do 6 etapy psal tak jsem si řekl teď si dám pauzu
 

DeletedUser

Guest
Tak jak to tak pozoruji tak mám jisté třetí místo, protože bubák bude mít lepší místo než já tedy mi zbývá třetí místo.
 

DeletedUser10159

Guest
je žiš tak bude mít víc zlaťáků to snat se svět nezhroutí
 

DeletedUser

Guest
Anketa do pátku a hlavně, že teď někdo dal hlas bubákovi. To je fakt fér hlasování, že to svět neviděl. Stejně budu 3, ale jde o princip a moderátoři se moc dobře o toto nestarají.
 

Thasoss

Grepolis tým
O jeden hlas pro Bubáka méně či více, to už výsledky neovlivní. Mám své povinnosti, odjel jsem půlku soutěže, připravuji changelogy updatů a další věci v pozadí + vzhledem k tomu že mám nick stejný ve hře i na fóru, chodí mi opravdu spousta dotazů... takže druhou polovinu soutěže milerád přenechám jinému moderátorovi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru