• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Alianční video

Které alianční video se vám nejvíce líbí?

  • fulmar (Tigre)

    Hlasy: 3 3,8%
  • shapeshifting (Video-Senat Populusque Romanus)

    Hlasy: 12 15,2%
  • Robinson (Piráti z Karibiku)

    Hlasy: 1 1,3%
  • martinvrbis (Imperials)

    Hlasy: 1 1,3%
  • dzisi (Legion Knights)

    Hlasy: 27 34,2%
  • Martiran (Coenosis)

    Hlasy: 6 7,6%
  • Creeds (300 Thermopyl)

    Hlasy: 2 2,5%
  • Tadeo (Dobyvatelé ostrovů)

    Hlasy: 15 19,0%
  • kaczmi (Plamenná legie leangardu)

    Hlasy: 2 2,5%
  • Kasper16 (Velké Řecké Impérium)

    Hlasy: 8 10,1%
  • Grom Healscream (GI-Hurricanes)

    Hlasy: 2 2,5%

  • Celkový počet hlasujících
    79
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

zde máte možnost hlasovat v soutěži O nejlepší alianční video. Do soutěže se přihlásilo několik aliancí z různých světů a vy nám můžete pomoci vybrat ty nejlepší a ty samozřejmě odměnit.

Zde máte naše soutěžní videa:

fulmar (Tigre)
shapeshifting (Video-Senat Populusque Romanus)
Robinson (Piráti z Karibiku)
martinvrbis (Imperials)
dzisi (Legion Knights)
Martiran (Coenosis)
Creeds (300 Thermopyl)
Tadeo (Dobyvatelé ostrovů)
kaczmi (Plamenná legie leangardu)
Kasper16 (Velké Řecké Impérium)
Grom Healscream (GI-Hurricanes)

Hlasovat můžete pro jedno, dle vás nejlepší video. Hlasování bude ukončeno 8.ledna 2011. O končeném vítězi rozhodne však i tentokrát Grepolis Team.


S pozdravem Morfeus,
Hlavní Moderátor
 

DeletedUser4311

Guest
:) no jo hold smůla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mně to docela příjde jako nefér jeliikož ty jsi to tadeo to video mněl tak za 30miut ani ne a na jiných videích lépe vypracovaných se makalo třeba několik hoodin to mi příjde jako trochu nefér ale to je jenom můj názor...:-/
 

DeletedUser4311

Guest
Martine ale vydíš že hlasovali pro mě


A život je přece nefér ale stejně grepo tým to rozsekne a já to prohraju :)
 

DeletedUser

Guest
Anketa vyjadřuje pouze názory uživatelů fóra, o konečném vítězi stejně rozhodne Grepolis Team....
 

DeletedUser4311

Guest
A proč se nemůže rozhodnout tak jak to mají uživatelé a team by taky mohl hlasovat
 

DeletedUser40

Guest
Nemusíte se bát, Grepo Team se z velké míry rozhoduje i dle hlasování Vás, uživatelů. A proč tomu tak je? Důvod je jednoduchý, tímto způsobem se může jednoduše zabránit případným podvodům, a rozhodnuje se tak nestranně a spravedlivě.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s moderátory.....Ono jde o to,že by se tohoto hlasování dalo lehce zneužít a několik hráčů by si založilo ve hře a na fóru aliance několik účtů a tím by podváděli v této soutěži.Například jedna osoba by pod několika účty hlasovala pro jedno video a tím by znehodnotila tyto soutěže
 

DeletedUser40

Guest
Výsledky by měly být známy pravděpodobně již dnes, případně v nejbližších dnech.
 

DeletedUser

Guest
Dnes večer či zítra během dne budou konečné výsledky oznámeny. Hlasování již bylo ukončeno, o konečném vítězi rozhodne Grepolis Team
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru