• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Historie bojovníka

Který příběh se vám nejvíce líbil?

  • ruda1978

    Hlasy: 4 13,8%
  • fejokles

    Hlasy: 3 10,3%
  • Tasmánie

    Hlasy: 4 13,8%
  • OwenW

    Hlasy: 3 10,3%
  • angelstorm

    Hlasy: 4 13,8%
  • gadoking

    Hlasy: 5 17,2%
  • Xarkas

    Hlasy: 3 10,3%
  • Jergon

    Hlasy: 8 27,6%
  • ajap

    Hlasy: 8 27,6%
  • ppolda

    Hlasy: 7 24,1%
  • fulmar

    Hlasy: 12 41,4%
  • lordvachtar

    Hlasy: 5 17,2%

  • Celkový počet hlasujících
    29
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

soutěž o nejlepší příběh historie bojovníka byla ukončena a vy teď můžete vyjádřit své sympatie k jednotlivých dílům. Vytvořili jsme pro vás anketu, kde se můžete vyjádřit, které dílo se vám nejvíce líbilo.

Jelikož se zde objevilo spoustu kvalitních děl, tak vám umožníme dát hlas každému dílu, které se vám líbilo! Hlasovat tak můžete pro neomezený počet soutěžních příběhů.

Zde jsme pro vás vybrali 12 nejlepších děl, z nichž vzejdou vítězové. O nich však rozhodne v konečné fázi Grepolis Team.

Historie - ruda1978
Historie - fejokles
Historie - Tasmánie
Historie - OwenW
Historie - angelstorm
Historie - gadonking
Historie - Xarkas
Historie - Jergon
Historie - ajap
Historie - ppolda
Historie - fulmar
Historie - lordvachtar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můj hlas má Jergon (Ještě udělím jeden, ale musím si promyslet komu :p )
 

DeletedUser

Guest
Většina si přečte první 3 výtvory, pak nemá takováto anketa cenu :D
 

DeletedUser

Guest
Tak vedení fora se už tradičně výsledky řídit nebude :D Takže by to mělo být jedno, bo oni by měli mít načtené všechno. :)
Každopádně tak i tak.. díky za hlasy (Je jich přesně o 4 víc, než si zasloužím.) Ale dávejte je spíš těm, kteří si je opravdu zaslouží. O:)
 

DeletedUser

Guest
No přiznávám že ty co byly poslední sem už fakt nečetl

PS:Archiméde neříkal si že sem dáš taky příběh
 

DeletedUser4783

Guest
Taky jsem si říkal, ale neřeknu komu jsem dal druhý hlas:)
 

DeletedUser

Guest
Já dal hlas Jergonovi a ppoldovi, myslím, že tato díla byla nejpovedenější :)

PS: Ano, to jsem měl v plánu, ale měl jsem BAN :)
 

DeletedUser

Guest
Fejokles a Jergon

a dal som aj dalsie tri ale neprezradim.../t,r,pp/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No z průběžných výsledků ankety lze vyčíst minimálně tyhle dva fakty:
1. Spousta z vás zjevně nečetla ty díla, která autoři dodali až okolo uzávěrky.
2. Je tu hodně hlasů z "kamarádství" (Vidím to i u mne o_O) SNad jste aspoň využili možnost udělit víc hlasů, když už tak ;)

Snad tým nezklame a nebude se těmi výsledky moc řídit. :)
 

DeletedUser5984

Guest
Hlasování

Já částečně musím souhlasit s ppoldou. Jediné, což mě ovšem mrzí, že lidé nemohli hlasovat pro jakoukoliv zveřejněnou povídku. Naprosto chápu a jsem si vědom, že některé povídky zdaleka nedosahovaly kvalit povídek jiných, ale na toto fórum chodí ohromné množství lidí a stejně se našlo jen pár odvážlivců, kteří byli ochotni přinést svou kůži na trh a podělit se se svým literárním uměním a za to jim náleží poklona. Byl bych pro to, a možná se mnou bude ppolda a jiní souhlasit, aby se zlaťáky rozdělily rovnoměrně mezi všechny zúčastněné. Už jen proto, že "umění" je věc neměřitelná, a tak se sposta z nás bojí, že měřítko ostatních se nebude shodovat s jejich samotným vkusem, a tudíž se sami bojí projevit svůj názor. Snad nejvíc negativních reakcí vzbudila povídka, která se ani nedostala (což při pečlivém uvážení naprosto chápu) mezi finálových 12 a tou povídkou je příběh od hráče MarekBub. Sklidila spoustu kritiky (co se týče pravopisu naprosto oprávněné), ale při bližším sledování: většina těchto rádoby kritiků se ani nezmohla, aby nás oslnila svým vlastním dílem, což hráč MarekBub dokázal. Jediné, co ovšem sklidil, je posměch. Jeho znalosti pravopisu (stejně jako u spousty ostatních přispěvatelů na toto fórum) jsou žalostné, ale alespoň se o něco pokusil. A já, přestože nejsem porotcem v této soutěži ale samotným "soutěžícím", bych toto bral jednoduše v potaz. I z toho důvodu jsem hned na začátku ohodnotil každého ze "soupeřů" svým hlasem vyjma sebe. Cením si totiž jejich snahy. A proto apeluji na porotce: rozdělte těch 600 zlaťáků za 1. až 3. místo rovnoměrně mezi všechny zúčastněné. Každý z nich si to zaslouží a i kdyby na každého mělo zbýt pouhých 20 zlaťáků na urychlení výstavby jedné budovy, tak to potěší a člověk má pocit, že něco nedělal nadarmo. Pokud toto nebude brát Grepolis team v potaz, nevadí, je to jen můj názor, ale v tom případě se dobrovolně vzdávám účasti v této soutěži, děkuji za postup do top 12 a hlavně děkuji všem, kterým se má povídka líbila. A svým 11 "soupeřům" přeji upřímně mnoho štěstí při výběru vítěze :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prostě v rámci hesla "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."
S něčím souhlasím, s něčím naopak ne.
Anketa se všemi účastníky by asi vzhledem k orientačnosti byla hezká. Na druhou stranu, můžou v tom být jiná omezení. (Maxmální možný počet možností v anketě etc.)
Ale rozhodně nesouhlasím s návrhem, aby se zlatky rozdělily mezi všechny. Za 50zl si toho za 50zl tuším moc nepořídíš a pokud si zůčastněnými myslel absolutně všechny, tak to při počtu 23 účastníků dělá přesně 26zl, přičemž by týmu asi 2zl zbyly. :]
Navíc jsou tam další faktory proti. Ať se ti to líbí nebo ne, tak i pravopis patří do celkového hodnocení jakékoliv literární soutěže. Porota musí hledět jak něj, tak i styl, propracovanost, délku a především - splnění zadání.
To, že někteří kritici se soutěže nezúčastnili, taky není žádný problém. Podívat se na to z tohohle pohledu je divné, až zcestné. Autor sám si musí z kritik vyselektoval podle svýho svědomí tu oprávněnou kritiku a poučit se z ní. V tom je ten smysl. Někteří možná hrajou čistě kvůli výhře, ale aby na ní člověk dosáhl, musí se zlepšovat.
Je hezké ocenit snahu, ale to jednotlivce pouze odlišuje od těch, kteří nenapsali nic. Což splnili všichni soutěžící, takže je zjevně musíš porovnat podle něčeho jiného.
 

DeletedUser5984

Guest
Prostě v rámci hesla "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."
S něčím souhlasím, s něčím naopak ne.
Anketa se všemi účastníky by asi vzhledem k orientačnosti byla hezká. Na druhou stranu, můžou v tom být jiná omezení. (Maxmální možný počet možností v anketě etc.)
Ale rozhodně nesouhlasím s návrhem, aby se zlatky rozdělily mezi všechny. Za 50zl si toho za 50zl tuším moc nepořídíš a pokud si zůčastněnými myslel absolutně všechny, tak to při počtu 23 účastníků dělá přesně 26zl, přičemž by týmu asi 2zl zbyly. :]
Navíc jsou tam další faktory proti. Ať se ti to líbí nebo ne, tak i pravopis patří do celkového hodnocení jakékoliv literární soutěže. Porota musí hledět jak něj, tak i styl, propracovanost, délku a především - splnění zadání.
To, že někteří kritici se soutěže nezúčastnili, taky není žádný problém. Podívat se na to z tohohle pohledu je divné, až zcestné. Autor sám si musí z kritik vyselektoval podle svýho svědomí tu oprávněnou kritiku a poučit se z ní. V tom je ten smysl. Někteří možná hrajou čistě kvůli výhře, ale aby na ní člověk dosáhl, musí se zlepšovat.
Je hezké ocenit snahu, ale to jednotlivce pouze odlišuje od těch, kteří nenapsali nic. Což splnili všichni soutěžící, takže je zjevně musíš porovnat podle něčeho jiného.

A tak jo, máš pravdu, asi jsem to psal rychleji než nad tím přemýšlel, ale prostě nemám rád lidi, co dokáží pouze kritizovat, ale pokud by sami měli vyvinout nějakou aktivitu, tak se dají na zběsilý úprk ... A to je asi to, co mě včera, když jsem si pročítal mezi příběhy ostatních, totálně dožralo a donutilo mě se tady "vybrečet". :) A to je asi tak vše .)
 

DeletedUser

Guest
Takoví lide prostě jsou a budou. Stačí je ignorovat a neposlouchat :)
 

DeletedUser

Guest
To jo...Problém je, že to není jednodché, když se chceš se svých chyb poučit...
 

DeletedUser

Guest
Já měl chuť souhlasit s Reném nebo Rudou nebo jak se jmenuje, ale odradilo mě, že nemá rád lidi, co jen kritizují.
Já sám rád kritizuji, a přesto denně napíšu několik řádků jen tak pro pobavení - je to však důvod je cpát někomu pod nos jen abych se předvedl? Nedělám to proto, abych ukázal, jak mám bezchybný pravopis a skvělou fantazii, dělám to prostě protože mě to baví. To, že někoho kritizuji (neplatí pro tuto soutěž), přeci ještě neznamená, že neumím nic napsat - jen prostě nemám potřebu ani chuť se s tím chlubit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru