• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Návrh nové mýtické jednotky

Která mýtická jednotka se vám nejvíce líbila?

  • Noxor

    Hlasy: 5 3,5%
  • Chelyster

    Hlasy: 15 10,5%
  • Chiméra

    Hlasy: 4 2,8%
  • Bucerus

    Hlasy: 2 1,4%
  • Satyr

    Hlasy: 6 4,2%
  • Cerberus

    Hlasy: 61 42,7%
  • Carlabrachtus

    Hlasy: 5 3,5%
  • Kambroaus

    Hlasy: 2 1,4%
  • Vatrapos

    Hlasy: 4 2,8%
  • Sphinx

    Hlasy: 39 27,3%

  • Celkový počet hlasujících
    143
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

zde máte možnost hlasovat v soutěži O nejlepší návrh nové mýtické jednotky. Tentokrát se do soutěže opět přihlásilo několik výborných návrhů, ale opět budeme bohužel muset vybrat jen tři nejlepší, které oceníme.

Z velké škály návrhů jsme vybrali ty nejlepší a mezi nimi budete hlasovat vy, samotní hráči Grepolisu, o tom, který se vám nejvíce líbí. Předem upozorňujeme však, že o konečných vítězích rozhodne Grepolis Team, který však může silně přihlédnout k vašim hlasům. Dále také upozorňujeme, že vítězná mýtická jednotka nebude do hry zařazena. Jedná se pouze o grafickou soutěž, která má zaúkol zjistit, jak moc nadaní by jste byli vy v případě, když by jste museli vytvořit další mýtickou jednotku.

Noxor - (Autor: psychocz)
Chelyster - (Autor: Steadyman)
Chiméra - (Autor: martin25)
Bucerus - (Autor: Doomer)
Satyr - (Autor: gadonking)
Cerberus - (Autor: sage)
Carlabrachtus - (Autor: Michael-S)
Kambroaus - (Autor: Jambino)
Vatrapos - (Autor: feez)
Sphinx - (Autor: LOBO)

Hlasovat můžete do 16.8.2010, v daný den bude hlasování ukončeno a vybráni vítězové, kteří od nás získají zlatky do hry Grepolis.

Soutěžícím držíme palce a hlasujícím děkujeme za jejich hlasy...


S pozdravem Morfeus
Grepolis Team
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky mě tu trošku chybí, nicméně mým favoritem jak už jsem dříve napsal je Kerberos (-:, ostatní jsou stejně hezké, dlouho jsme usrkával kafe, než jsme se definitivně rozhodl.
 

DeletedUser

Guest
Grepaču nebyl do soutěže zařazen protože je to zjevně odkoukaný pokémon, je to tam napsané hezky česky:)
 

DeletedUser

Guest
Jen jeden hlas? No že až tak blbě dopadnu jsem si nepomyslel :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4079

Guest
Dlouho sem se rozhodoval ale nakonec jsem vybral Chelystera.:)
 

DeletedUser

Guest
Jasný hlas Sphinx (autor LOBO), dotyčný umí skvěle malovat (navíc krásné zachycení světelného efektu) a popis i ostatní věci mě jen utvrzují že je to jasný vítěz.
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že lobo proti sagemu... To bude boj na ostří nože :-D
 

DeletedUser

Guest
Proboha, stále jeden hlas! Co to tu je za nepořádek, nemáte nikdo vkus pro kreativitu? Promiňte, ale abych byl z těch deseti výtvorů nejhorší (krom toho od Jambina, který nemá hlas žáden), tak to je i na mne trochu moc. Trochu nespravedlivé protože jsem shlédl výtvory všechny a krom 2-3 nemá nikdo obrázek hezčí než já. Vím že samochvála smrdí, ale kdybych s tím nesouhlasil, tak bych si lhal. Navíc nepočítám dobu kterou jsem se s tím napatlal. Hlasujte!

PS: Musel jsem vynechat vulgaritu, jelikož mi přišlo upozornění od Grepo Teamu :p
 

DeletedUser

Guest
Máš opravdu nádherný obrázek, Michael-S.
Musel jsis s ním dát fakt pořádnou práci. Dávám ti bodík.
 

DeletedUser

Guest
Musím uznat, že jsem také čekal, že Carlabrachtus dostane více hlasů...
 

DeletedUser

Guest
Je to těžké... Je to, jako by člověk před sebe postavil 4 křišťálově čisté zrcadla a určil jaké je nejhezčí...
 

DeletedUser

Guest
Každopádně děkuji za ty nové dva hlasy, které jsem dostal ;) ...aspoň někomu se to líbí.
 

DeletedUser4068

Guest
Nevím co se rozčiluješ Michali-S. Asi jsi si přečetl špatně zadání soutěže. Jde přece o to vytvořit návrh mýtické jednotky a ne nejkrásnější obrázek. Takže lidi se rozhodují zejména podle toho, co jim daná jednotka nabízí z pohledu její obrany, síly atd. Nerozhoduje to jak kdo kreslí, o tom ta soutěž není, nebo se mýlím?
Pokud ti jde o zlaťáky klidně bych ti dal ty svoje pokud nějaké vyhraji. Ještě před hlasováním jsem psal adminovi aby mě vyřadil ze soutěže.
Takže ještě jednou pro admina - pokud vyhraji nějaké " goldy " poukažte je tomu, kdo skončí na čtvrtém místě. Tímto se dobrovolně vzdávám svého případného zisku v této soutěži. Víc nemám co dodat.
 

DeletedUser

Guest
:)mě se nejvíce líbí noxor ale chelyster je opravdu dobrý
 

DeletedUser

Guest
Jenže tu sílu, obranu apod. může vymyslet každý ňouma, prostě přiřadíš čísla tak, aby nebyla přehnaná a aby se hodila k jednotce, že? Navíc já k tomu přidal ještě docela solidní příběh ( na rozdíl od těch, co tam mají tři věty a OK )... takže proč nehlasují lidé i pro mne? Proč radši vyberou toho s odfláknutým obrázkem a minimálním textem (navíc já vymyslel neexistující mýtickou jednotku, co jse třeba o Cerberovi říct nedá)? Jen to nemůžu pochopit a o zlatky mi vůbec nejde, protože jsem asi před týdnem zrušil můj účet :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
leny dik :D aspon 5 bodiku necekal sem ze to bude zrovna tak moc :D:D ale co me to nevadi chtel sem jen vydet jak obstojim :D
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych vám poděkovat za hlasy opravdu jsem nečekal že neskončim úplně poslední.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru