• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší alianční video

Čí video se Vám líbí nejvíce?

  • luvave - Spojení Národů

    Hlasy: 17 42,5%
  • kikivaj - Dobyvatelé Nebes

    Hlasy: 8 20,0%
  • Los Satanos - SPQR

    Hlasy: 15 37,5%

  • Celkový počet hlasujících
    40
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

ti, kteří se zapojili do soutěže o nejlepší alianční video, neprohloupili, díky malé účasti mají všichni zúčastnění již teď výhru jistou. Každopádně ještě není rozhodnuto, komu jaká připadne. O tom můžete rozhodnout i Vy hlasováním v anketě! Vybírat můžete z těchto tří prací:

Vítěz bude vyhlášen nejspíše na konci tohoto týdne.

Děkujeme za každý Váš hlas,
s pozdravem Váš Grepolis tým
 

DeletedUser40

Guest
Zatím dva hlasy. Co se děje? Nikomu se žádné video nelíbí? :)
 

DeletedUser6162

Guest
Hlasoval jsem kikivaj, její video bylo zajímavé a o grepolisu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Já hlasoval pro luvave- u kikivajova díla se mi dost nelíbila ta moderní hudba (hodila se jen k písmu, nikoli ke scénkám) a ta lišta s bohem atd. mi tam taky nesedí, Los Satanos-tady se mi líbila hudba a i vybrané scény, ale nakonec jsem hlasoval pro luvave(jak jsem už i výše napsal)-nemá tam jen scény z filmů, vhodně zvolená hudba (hudba opravdu sedne-co bylo potřeba zvýraznit, hudba zvýraznila).

Toť můj osobní názor =)
 

DeletedUser

Guest
Tohle je nejlepsi video na SVETE!!! Takhle se to ma delat.At zvitezi!
 

DeletedUser

Guest
dal sem spqr, líbí se mi texty a zpracování, a video neni přehnaně dlouhé
 

DeletedUser

Guest
dal jsem luvave v jeho videu je aspoň něco ze hry na rozdíl od ostatních a ta hudba jiná by k tomu snad ani nešla :D
 

DeletedUser

Guest
líbili se mi všechny videa, ale luvave měl navrch (a nelíbilo se mi, že všechny videa brali inspiraci z Říma my hrajeme Grepolis a ne Romapoli !)
 

DeletedUser7382

Guest
Hlas jsem dal SPQR.
Jsou to sice záběry legionářů, přitom hrajeme hru o Řecku, ale co jiného tam mělo být, když se jejich aliance jmenuje SPQR ?
Navíc video je podle mě nejlépe zpracované, dobré efekty a hudba. Ale je tam podle mě málo věcí z aliance, spíš je z toho video o bitvě...
 

DeletedUser

Guest
o vítězi rozhoduje Grepolis tým..:) nemusí se vždy řídit hlasováním
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se hlavně řídil tím slovem originalita, a byl bych moc rád aby jste na to nezapomněli při hodnocení. Jinak o SPQR si myslím totéž co Achilles. Jsem zvědav jak to dopadne :)
 

DeletedUser7382

Guest
Já jsem nejdřív nevěděl, kdo má být jako Achilles. :D :D
(asi ho zmátlo to, že tam mám 2 tituly a bílý nick)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Konec týdne už byl ne? Tak jaktože není ještě vyhlášený vítěz?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru