• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší bůh

Bohové kterých hráčů se Vám nejvíce líbí?

  • Athena Pallas

    Hlasy: 3 3,1%
  • lovemaker0071

    Hlasy: 4 4,1%
  • Thasoss

    Hlasy: 15 15,5%
  • KingAnis99

    Hlasy: 2 2,1%
  • Dan 77

    Hlasy: 8 8,2%
  • Apollone

    Hlasy: 14 14,4%
  • Lucrécia

    Hlasy: 29 29,9%
  • Saimmy

    Hlasy: 26 26,8%
  • ninanek

    Hlasy: 10 10,3%
  • Diomius

    Hlasy: 8 8,2%
  • lukbradac

    Hlasy: 2 2,1%

  • Celkový počet hlasujících
    97
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
přesně tak ať je v hlasování !
neříká se náhodou náš zákazník náš pán takže když sledovatele gp fora když několik lidí chce aby tam byl tak ať tam je možná ukážete že se to vyplatí nebo že gp team měl pravdu
 

DeletedUser

Guest
Jak vidím, moje slova tu padají jen tak zbůhdarma, takže nemá cenu se zde nějak vykrucovat, ospravedlňovat nebo jakkoliv to řešit. Můj úkol byl pouze vysvětlit, jaká kritéria musel soutěžící splnit.
Lidé ztrácí v některých případech soudnost. To je vše, co k tomu mohu v dané situaci říct.
 

Thasoss

Grepolis tým
Vysvětlovat nemusíš nic, v zadání je napsáno, že hlavní slovo má Grepolis tým a to nám musí stačit. Hlavní kritéria nechť si každý odvodí sám-pořád jsou de facto vlastně ty samá dokolečka :)
 

DeletedUser231

Guest
Děkuji Thasy, pěkně jsi to vystihl a já jsem naopak pěkně vystihl tresty kolegu, kteří jasně porušili pravidla. Ještě zjistím, zda-li nešlo o multi a popřípadě se udělí další tresty!
 

DeletedUser

Guest
to je dobrý.. jeden si založí pět účtů, druhý si pozve kamaráda z aliance.. chlapci nesnažte se pokoutně získávat přízeň podobně "furiantským" způsobem... ono hlasování je krásná věc, ale na podobné kuóny pamatuje tým když poté určuje vítěze...
 

DeletedUser

Guest
Já si 5 účtů nezaložil... na hlasování
a proč by nemohl hlasovat můj kamarád když se mu má práce líbí?

s těmy 5ti účty sem do hlasování ankety nezasáhl a s Hlavním moderátorem jsme to vyřešili...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já si 5 účtů nezaložil... na hlasování
a proč by nemohl hlasovat můj kamarád když se mu má práce líbí?
Také jsem nepochopil, proč by nemohl hlasovat kamarád, nebo lidé z aliance. Je jasné, že zde je určité nadržování... ale jak to chcete vyřešit.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Kamarádi nebo lidé z jiné aliance většinou neoplývají stejnou IP adresou :) A opravdu si nejsem vědom faktu, že by Tým schválil sdílené připojení na jedné IP 5x.
 

DeletedUser

Guest
tak samozřejme že není zakázáno aby hlasovali i kamarádi z aliance:) pro mě za mě ať hlasují i kamarádi od nepřátel... jen konstatuji že Vaše snaha vzbudit zdání všeobecné oblíbenosti vašich výtvorů je celkem marná:)
 

DeletedUser

Guest
právě že hasovalo 7x jiná IP adresa... já nepodvádím

Schálně se koukněte že každý hlas je z jiné IP adresy... hlasoval pro mě kamarád a ostatní lidi neznám
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sultáne nechápu co máš za problém. Tady nejde o zvýšení žádné "všeobecné oblíbenosti", jen říkám svůj názor.

ninanek nevim proč sem taháš IP adresu ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9031

Guest
Já osobně jsem svojí aliance na Kappě poslal odkaz z tím,že komu se bůh líbí at hlasuje ne at hlasují takže OK...
 

DeletedUser40

Guest
právě že hasovalo 7x jiná IP adresa... já nepodvádím

Schálně se koukněte že každý hlas je z jiné IP adresy... hlasoval pro mě kamarád a ostatní lidi neznám
A obvinil Tě tu snad někdo? Nevidím, že by tu padlo někde Tvé jméno - tady šlo o úplně někoho jiného...
 

DeletedUser9364

Guest
zabijáckýcézarman a McNedy jsou jeden hráč.Mají to tak i ve hře.McNedy má napsáno hraji z několika IP adres.Prosím nebanovat a na jednom světě má napsáno že hraji i za zabijáckýcézarman.Prosím nebanovat.Že to support ještě nezjistil.Jinak hlasoval jsem pro Thasoss.Přijde mi nejlepší.Doufám že zvítězíš.Držím palce:)
 

DeletedUser40

Guest
Tak teď jsi mu to zavařil. Tohle je totiž jasné porušování pravidel hry...
 

Thasoss

Grepolis tým
Moc děkuji za důvěru, kterou mi tolik hráčů projevilo :) 15 hlasů jsem ani popravdě nečekal, doufal jsem v půlku toho.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru