• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší bůh

Bohové kterých hráčů se Vám nejvíce líbí?

  • Athena Pallas

    Hlasy: 3 3,1%
  • lovemaker0071

    Hlasy: 4 4,1%
  • Thasoss

    Hlasy: 15 15,5%
  • KingAnis99

    Hlasy: 2 2,1%
  • Dan 77

    Hlasy: 8 8,2%
  • Apollone

    Hlasy: 14 14,4%
  • Lucrécia

    Hlasy: 29 29,9%
  • Saimmy

    Hlasy: 26 26,8%
  • ninanek

    Hlasy: 10 10,3%
  • Diomius

    Hlasy: 8 8,2%
  • lukbradac

    Hlasy: 2 2,1%

  • Celkový počet hlasujících
    97
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moc děkuji všem svým příznivcům za to že mě podporují,moc si toho vážím ! :)
 

DeletedUser

Guest
mě to příde spíš dobrý že hlasování skončilo protože už nebudou nabírat hlasy bohové co sem jim nefandil protože jak jsem viděl můj favorit nemá moc šanci.
 

Thasoss

Grepolis tým
Bylo zajímavé sledovat, jak to někomu stouplo během jednoho dne o 20 hlasů :D Asi si příště také udělám nábor na hlasování v ali ;)
 

DeletedUser231

Guest
Brzy, kolego, brzy :) Kdo si počká ten se dočká a výhra nikam neuteče!
 

DeletedUser

Guest
no já jsem sice nepostoupil ale stejně mě zajímá kdo vyhraje nechci přece aby vyhrál nějaký bůh který mi nepříde dobrý.
 

DeletedUser

Guest
No ono se to nedá touto anketou nějak ovlivnit ,protože hlasovalo 97 hráčů a grepolis hraje tisíce lidi
Musí se to hlavně líbit Grepolis týmu..
A jsem stejně napnutý jako ty Thassi :)

Sláva vítězům čest poraženým :grepolis
 

DeletedUser4388

Guest
Možno aj práve preto je rozhodujúce hlasovanie Grepolis Teamu ;)
 

DeletedUser40

Guest
Tohle byla soutěž českého Grepolis týmu pro zábavu našich hráčů a pro možnost vyhrát pár zlatých. Nikde nebylo napsáno, že bůh, který tuto soutěž vyhraje, se ve hře objeví. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru