• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší Grepolis trailer

Tak vyberte svého favorita:)

  • Trailer - Tadeo

    Hlasy: 2 9,1%
  • Trailer - master007

    Hlasy: 2 9,1%
  • Trailer - RadimX

    Hlasy: 14 63,6%
  • Trailer - shapeshifting

    Hlasy: 3 13,6%
  • Trailer - Rustli

    Hlasy: 1 4,5%

  • Celkový počet hlasujících
    22
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hlasování - nejlepší Grepolis trailer
Vážení hráči,

zde máte možnost hlasovat v soutěži o nejlepší Grepolis trailer. Omlouváme se za zpoždění a velmi krátký čas, který máte na hlasování, nicméně vzhledem k relativně nízkému počtu soutěžícíh věřím, že Vám bude čas stačit.

Hlasovat můžete do soboty 28.5.2011, v daný den bude hlasování ukončeno a vybráni vítězové, kteří od nás získají zlatky do hry Grepolis.

Soutěžícím držíme palce a hlasujícím děkujeme za jejich hlasy.

 

DeletedUser

Guest
No je to hodně těsné tentokrát promin shapeshifting není to nic proti tobě ale mé rozhodování bylo opravdu těsné ale tentokrát bohužel nemáš můj hlas :( ale stejně to bylo moc hezký video :) Mně se docela i lýbilo video od mastera, bylo pěkně provedené :) zase mně pobavilo u Rustiliho ty mýtické armády ti kentauři atd. :D ale můj hlas nentokrát získal RadimX to zakomponování záběrů přímo ze hry bylo moc pěkné :) :grepolis
 

DeletedUser

Guest
klidně rozepište své preference druhého a třetího místa nebojte:)
 

DeletedUser

Guest
Nejdříve jsem se rozhodoval komu dát hlas .. udělal jsem si na papír tabulku, a jasný vítěz byl RadimX.
Velmi dobře to měl propracované takže si to zaslouží. :)
 

DeletedUser3819

Guest
Takže hlas jsem dal hráči RadimX, měl super efekty, no jo no Adobe after effects:)
Sebe hodnotit nebudu, to dá rozum.
Druhé místo bych dal hráči shapeshifting-měl tam pěknou hudbu a nebyla to slideshow, ale vadilo mi tam málo obrázků z Grepolis.
Potom asi Rustli-bylo tam málo obrázků ze hry, ale na druhou stranu se mi líbilo to video s mýtickými jednotkami.
A naposledy Tadeo-tohle se mi vůbec nelíbilo ani hudba ani provedení.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě 1. místo určite shapeshifting, to video je opravdu úžasný, potom asi RadimX a nakonec Master. Všichni měli videa hezké,takže si ty zlaté zaslouží.:)
 

DeletedUser5504

Guest
Já hlasuji pro mastera. Je to zajímavé video a jsem rád že ještě existují lidé kteří umějí vytvořit něco zajímavého
 

DeletedUser

Guest
pro mne RadimX ostatní mě připadali stejné buď a nebo to bylo animovane video, podobající se filmu což je zavadějíci, narazit na takovou reklamu grepolis a neznát ho, začít hrát budu zklamaná, že video ukázky i hra je o něčem jiném...
 

DeletedUser

Guest
Hlasuji pro RadimaX. Shapeshifting měl video stejně kvalitní a oba hodně chválím a obdivuji, ale u RadimaX se mi líbí to, že tam dává obrázky přímo ze hry a o to v traileru jde. Takže hlas pro Radima, potlesk pro Shapeshiftinga.
 

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

hlasování bylo právě ukončeno, vítěz bude slavnostně vyhlášen dnes v podvečer na Grepolis srazu v Brně. Na fóru jej uveřejníme během zítřejšího dne.


S pozdravem Morfeus,
Grepolis Team
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru