• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší novoroční přání

Čí díla se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    41
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
tímto Vám dáváme možnost vyjádřit se, které dílo je (v soutěži o nej. novoroční přání) podle Vás nejlepší. V anketě můžete označit libovolné množství soutěžících. Upozorňuji, že rozhodující slovo při rozhodování bude mít samozřejmě, pro spravedlivost soutěže, Grepolis tým, každopádně se nemusíte bát, samozřejmě přihlédneme k výsledkům ankety.

Vybírat můžete z těchto prací (řazeno náhodně):
Lucky man
Mates85
underwolrd
Alltaircz
Dardevil1
sshark
zamir.al.zajda
javeth
Stratoapoláfsétés
Aeidaill
Pall
Flash.

Vítězové budou známi na začátku příštího týdne.
Za každý Váš hlas děkujeme, případná diskuze je samozřejmě vítána,
s pozdravem Grepolis tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Po dlouhém a nelehkém rozhodování jsem se rozhodl svůj hlas dát javethovi, protože to má opravdu pěkně zpracované, i barevně a nemá to ani přeplácané.
 

DeletedUser

Guest
mě nejvíce zaujal Alltaircz má to originální, no nevím graficky hezké pozadí i text
 

DeletedUser

Guest
pod louhém rozhodování jsem se nakonec rozhodla dát svůj hlas Alltaircz. líbí se mi jeho kombinace postav z hry s obrázkem řecké budovy a k tomu vybrání textu....
 

DeletedUser

Guest
Chyba!!

ahoj, vo vyhercoch je nespravny hrac na 3. mieste!!!:grepolis:-!:-!:grr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Ne, volí si moderátoři sami s tím, že pouze přihlíží k výsledkům této ankety.
 

DeletedUser

Guest
Lenze zaujimave je ze ten hrac neni napriklad okolo hraca flash. Vyzadujem si odpoved moderatora jonik
:grr
 

DeletedUser

Guest
Mno... děkuji všem co hlasovali za hlasy :) Děkuji i moderatorum :) dalo mi to relativne dost prace vymyslet, upravit uz to byo lehke a hlavne zabavne :)

Ohledne vyberu pozic vyhercu se musim zastat moderatoru. Napsali predem, ze budou pouze prihlizet vysledkum ankety. Takze ikdyby to vyhrala cerna plocha s bilym napisem uprostred musime to respektovat. :-/

Jeste jednou dekuji a preji mnoho stesti do dalsich soutezi ;)
 

DeletedUser6172

Guest
pro ssharkk: musím reagovat...fakt, že jsi schopný, sám sobě v anketě poslat hlas, mluví za všechno....
pro váženou porotu: prosím, jestli to je možný, o předání ceny za třetí místo hráči ssharkk, děkuji
 

DeletedUser

Guest
Ja si taky dal hlas :) Kdyz jsem mel jako malej prasatko tak mi tam taky nasi dali prvni desetikorunu aby to nevypadalo tak blbe :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
To by se rovnou mohlo rozhodovat jenom podle výsledků ankety. Ale neberu ti to, možná se k tomu přikloní.
 

DeletedUser40

Guest
Tak podobná situace po ukončení soutěže obvykle většinou někdy nastane, každopádně vždy jen mohu odkázat na to, že jste se soutěže zúčastnili s tím, že o výsledcích rozhoduje celý Grepolis tým (a to kvůli spravedlivosti soutěže), viz pravidla soutěže:
*Soutěží se od 30.12.2011 do 10.1.2012. Hlasování bude spuštěno 12.1.2012., přičemž vítěze (které vybere Grepolis tým - s přihlédnutím k výsledkům ankety) oznámíme 15.1.2012.
Ano, trochu jsme se opozdili, ale to vůbec nehraje roli.
Jinak výhru lze samozřejmě předat, stačí mně napsat SZ, vždy se nějak domluvíme. :)
 

DeletedUser

Guest
Nevím proč ji předávat, byla udělena zcela v souladu s pravidly a její autor si ji má náležitě vychutnat:)
 

DeletedUser

Guest
...

lenze ja chcem spravu od jonika, a aby naozaj potvrdil ze sa pomylil alebo nepomylil... inak sa nezastavim. :grepolis
 

DeletedUser40

Guest
Tak když to chceš... Ne, nespletl. Pravidla byla jasně a předem stanovena. ;)

O vítězi hlasuje Grepolis tým. Proč? Aby se zabránilo tomu, že si hráč A doslova dotáhne své spoluhráče přímo ze hry, kteří na fórum už nikdy více nezavítají, přičemž ti pro jeho dílo hlasují, aniž by si prohlédli díla soutěžících B, C a D - a možná tak poznali, že někdo třeba vytvořil něco lepšího. Ovšem netvrdím, že je to Tvůj případ, pouze poukazuji na problematiku vyhodnocování soutěže jen podle takové ankety.

Nota bene i prvním příspěvku tohoto tématu máš napsáno, že tato anketa nerozhoduje přímo o vítězích.
 

DeletedUser

Guest
Takze si sa nepomylil, ale mne to pripadalo podozrive ze akurat ten podo mnou zvítazil ale ked hovoris ze nie, tak nic. :( ale aspon dakujem za odpoved.

a v cem se měl splést? :)

v tom ze vyhlasil zleho vitaza (za 3. miesto)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdá se mi trochu ponižující hádat se o pár zlatek, radši bych zkusila soutěžit jindy znova a svým novým výkonem ukázat grepo teamu, že si výhru zasloužím, než do kola furt, pochybovat o vítězích, nikam to nevede, jen vítězům výhru hráč zprotivý a sebe zhazuje, tím se pomyslně může příště připravit o hlasy, jeho jméno bude spojeno s neustálým napadáním, výsledku ankety a rozhodnutí o výsledku...
 

DeletedUser

Guest
ja som sa nechcel hadat ale nechcem podporovat to aby sa tu mohli robit chyby bez toho aby si to niekto vsimol
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru