• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - nejlepší novoroční přání

Čí díla se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    41
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
to neni chyba, ale rozhodnutí grepo teamu a ten má na to právo věř, že nechcou nikoho poškodit, ale prostě rozhodli, jak rozhodli, určitě diskutovali a hlasovali, neni to vyplod jednoho člena teamu...
zachovej se dospěle, nevím proč, ale mám dojem, že jsi dítě, ber to tak, jak to je, holt ne vždy rozhodne lid, anketa byla jen orientační a myslím, že tahle debata nikam nevede, jen se vztekáš, jak dítě, třeba to vyjde příště ;)
 

DeletedUser

Guest
ja som sa nechcel hadat ale nechcem podporovat to aby sa tu mohli robit chyby bez toho aby si to niekto vsimol

Mohl bych si dovolit otázku, na kterou bys mi smysluplně odpověděl vysvětlením, kde jsme podle Tebe udělali chybu ?
To, že v anketě jsi skončil na třetím místě nehraje vůbec žádnou roli, je to pouze orientační směr pro nás, abychom věděli, co se uživatelům nejvíce zamlouvá a když si nejsme jistí výsledkem svých úvah, přihlédneme k výsledku ankety. Někdy se stane, že je rozhodnutí tak jednoznačné, že není třeba výsledky ankety studovat.
Věř mi, že valná většina týmu strávila debatou na téma "vítěz soutěže" dostatečně dlouhou dobu na to, abychom si byli jisti, že nikdo nepřijde k úhoně.

Díogenés
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mne to len prislo podozrive ze mam vela hlasov ako na 3. miesto ale nevedel som ze sa o tom este diskusuje, ved ja nevidim co robia moderatori medzi sebov. tak som si myslel ze ste sa napriklad pomylili. ale nevedel som ze ste sa na tom dohodli, myslel som ze ste prekopirovali hraca podo mnou omylom, lebo to sa mi nestava ze sa stane takato nahoda.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru