• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - O nejlepší grafické tituly

Jakého autora a jeho dílo Vám nejvíce přirostlo k srdci?

  • Angidark

    Hlasy: 12 38,7%
  • Narsos

    Hlasy: 1 3,2%
  • Vudcaa

    Hlasy: 3 9,7%
  • Jank

    Hlasy: 14 45,2%
  • Vratka

    Hlasy: 1 3,2%

  • Celkový počet hlasujících
    31
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení grafici, uživatelé fóra.
Dočkali jste se ankety, jenž rozhodne u vítězi této soutěže, ve které se mihlo několik dobře vypadajících děl. Pro nízký počet soutěžících jsme se rozhodli, zařadit o postup do finále všechny zúčastněné. Každý hlas může mohutně změnit dosavadní pořadí, které se nyní začíná psát na čistý papír.
Finalisté
Angidark
Narsos
Vudcaa
Jank
Vratka

Hlasovat můžete i pro své dílo, pokud si myslíte, že něčím převyšuje ty ostatní.Zároveň však chceme upozornit, že hlasování může býti pouze orientační a konečný výsledek může vypadat úplně jinak, avšak budeme se snažit Vám vyjít vstříc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Důvod hlasování

Ahoj lidi,

Hlasoval jsem pro hráče jank, protože, je to originální a nepřeplácané ... Měl jsme ještě jednoho favorita AngiDark, ale jelikož jeho písmo je takové jaké je ( např. místo Stratégos je v jeho titulku napsáno Sťraťégos, což je blbost ) a za druhé se mi nelíbí podobnost se slovenským titulkem ... :(

ZVAŽTE SVÉ HLASY
 

DeletedUser

Guest
Angidark. I když se mi nelíbil font, je to stále nejlepší práce ze všech.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny,

Chci poděkovat všem, co mi dali hlas. Velice si toho vážím a zde je ještě jednou můj výtvor:
[SPOIL]
Sout%C4%9B%C5%BE,%20Grepolis.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně Angidark...nejoriginálnější, líbí se mi i ten font + nemá jako jank skoro u všech titulů stejný obrázek...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru