• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování o nejlepší tričko

Tak jsme vybrali 16 kandidátů na vítěze. Můžete dát hlas 1-3 finalistům

  • Tričko - Raichi

    Hlasy: 13 21,3%
  • Tričko - Mato Spartský

    Hlasy: 0 0,0%
  • Tričko - Bahi

    Hlasy: 1 1,6%
  • Tričko - Luciliuska

    Hlasy: 7 11,5%
  • Tričko - tenager

    Hlasy: 5 8,2%
  • Tričko - klokanhop

    Hlasy: 4 6,6%
  • Tričko - fulmar

    Hlasy: 7 11,5%
  • Tričko - nodasus

    Hlasy: 7 11,5%
  • Tričko - appoloyd

    Hlasy: 0 0,0%
  • Tričko - jenex90

    Hlasy: 11 18,0%
  • Tričko - LOBO

    Hlasy: 6 9,8%
  • Tričko - DaweDawe

    Hlasy: 0 0,0%
  • Tričko - tadeo

    Hlasy: 1 1,6%
  • Tričko - severman

    Hlasy: 1 1,6%
  • Tričko - msvicka

    Hlasy: 9 14,8%
  • Tričko - Tulinka

    Hlasy: 18 29,5%

  • Celkový počet hlasujících
    61
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hlasování - Návrh nové mýtické jednotky
Vážení hráči,

zde máte možnost hlasovat v soutěži o nejlepší tričko Grepolisu. Tentokrát se do soutěže přihlásilo hodně výborných návrhů, ale opět budeme bohužel muset vybrat jen tři nejlepší, které oceníme.

Z velké škály návrhů jsme vybrali šestnáct kandidátů a mezi nimi budete hlasovat vy, samotní hráči Grepolisu, o tom, který se vám nejvíce líbí. Předem upozorňujeme však, že o konečných vítězích rozhodne Grepolis Team, který však míní hodně vycházet z Vašich názorů. Protože je triček opravdu hodně tak máte možnost hlasovat pro více kandidátů, maximálně však pro tři.

Hlasovat můžete do středy 3.11.2010, v daný den bude hlasování ukončeno a vybráni vítězové, kteří od nás získají zlatky do hry Grepolis.

Soutěžícím držíme palce a hlasujícím děkujeme za jejich hlasy...


S pozdravem
Grepolis Team
Zdůrazňuji že kdo dá hlas více než třem finalistům, přijde o všechny své hlasy bez možnosti nápravy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobně musím hlasovat jen pro jedno a to pro tričko od:Luciliuska, protožš jediné vypadá kapku profesionálně a normálně. nemám nic proti ostatním návrhům, ale abych měl na triku ostré hrany a změnu barvy z mm na mm, to fakt bych ani nenosil. ale je to jen můj názor.. :) omlouvám se ostatním tvůrcům za jejich návrhy
 

DeletedUser

Guest
hlas

Luciliuska, Seš dobrá. A tu ves si neber osobně. + Slíbyla jsi mi napsat ten román a jelikož ti to nějak trvá, tak to bude určo bomba.
 

DeletedUser

Guest
Trička jsou opravdu výborná, hlasoval jsem pro své tři favority, jejich jména si ale nechám pro sebe ;)
 

DeletedUser

Guest
No, jsem rád, že se dá hlasovat pro víc lidí, nicméně i tak to byl trošku hardcore :p.
Nodasus - Si mě získal senzačním vyobrazení Poseidona :-D
Tulinka - I když bylo hodně protestů tak nikoho nenapadlo to vyobrazit v tak jednoduché podobě. Jednoduchost - síla, která převálcuje někoho, kdo na tom makal v nekonečných nočních hodinách
Lobo - Tak tohle bylo hodně zaspamovaný téma :-D. Přišlo mi, že se kolem toho dělá až moc humbuku. Další z překrásných výtvorů, jen škoda, že Lobo o sobě nedal dlouho vědět ;-(
 

DeletedUser

Guest
Mě se nejvíce tedy líbí výtvor hráče Fulmar,je to jednoduché ale přitom krásné.
 

DeletedUser4783

Guest
Mě se taky nejvíce líbí výtvor hráče Fulmar. Je to můj favorit!:D
 

DeletedUser

Guest
přesně
ale čekal sem že víc hlasů dostane Luciliuska nebo Raichi
 

DeletedUser

Guest
To nevadí :) jen jsem čekala, že bude nějaký oznamení nebo tak něco :) Chápu, že práce je dost, a mužou nastat i určitě komplikace :)
 

DeletedUser

Guest
Jak koukam tak to vyhlasovani uz fakt nejak dlouho trva :) a jinak tulinka CG k hlasum :)
 

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

Vítěz bude zveřejněn do několika dnů.

Děkujeme za pochopení
S pozdravem Grepo Team
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru