• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Soutěž o nejlepšího hrdinu

Kterého autora jste si nejvíce oblíbili?

  • Marvid

    Hlasy: 6 35,3%
  • Eowyn245

    Hlasy: 1 5,9%
  • smanger

    Hlasy: 0 0,0%
  • ppolda

    Hlasy: 5 29,4%
  • ajap

    Hlasy: 1 5,9%
  • Brian878

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sparkat

    Hlasy: 0 0,0%
  • kaczmi

    Hlasy: 1 5,9%
  • Ernos

    Hlasy: 3 17,6%
  • xXAchillesXx

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    17
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení pisálci, ale i uživatelé fóra, jenž jste se soutěže nezúčastnili.
Teď je na Vás ta nejdůležitější otázka... Jaký příběh se Vám nejvíce líbil?
Vyberte si svého favorita a hlasujte pro něj... Váš hlas může rozhodnout o všech místech v pořadí, soutěžící čekají na vaše reakce.
Finalisté:
Marvid
Eowyn245
smanger
ppolda
ajap
Brian878
Sparkat
kaczmi
Ernos
xXAchillesXx

Můžete hlasovat i pro svoje dílo, tohle Vám nikdo nezakazuje.
Zároveň si dovolujeme upozornit, že počet hlasů je orientační a může se tak stát, že pořadí skončí úplně jinak. Avšak budeme se snažit nalézt shodu s vaším názorem
not-tagged-smiley-10825.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Moje dílo tady není.A tak jsem se snažil stihl jsem to dopsat, ale co z toho?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Může mi někdo odpovědět proč tu není moje dílo když jsem to stihl?
 

DeletedUser

Guest
NIc ve zlém....ale je to asi podle toho že tvá práce nebyla nejzdařilejší + když jsem viděl jméno hrdiny pojmenované podle postavy z telenovely(to jméno a telenovelu nesnáším protože dojdu dom...mamka se dívá, dojdu k babičce...babička se dívá...mno hrůza), tak se mi chtělo zvracet:-!
 

DeletedUser

Guest
Však musíš brat v úvahu že porota vybírala ty nejaktraktivnější povídky;)
 

DeletedUser

Guest
Nic ve zlém, ale myslím si že v anketě jsou i horší díla
 

DeletedUser

Guest
přiznávám dal jsem to tam 1 den před uzavřením soutěže
 

DeletedUser

Guest
Ahoj. Chci se zeptat proč taky není moje dílo?? Napsal jsem ho a odpovědi byly téměř samá chvála. Podle mě by tu měli být všechna díla a hráči by si měli vybrat. Je to jen můj názor.
 

DeletedUser

Guest
Dlho som váhala medzi dvoma príbehmi.. Ale po šálke kávy mám jasno :D :)

Marvid - mne sa tak trošičku nepáčil len ten posledný odstavec... Bolo to tam tak..hmm na mňa stručné troška, ja veľmi rada čítam také hmm troška kvetnatejšie veci :) Ale inak skvelé, okrem toho odstavca posledného sa mi ozaj všetko páčilo, len myslím, že ti medzi dvomi slovami chýbala medzera ak si dobre pamätám no, ale to neni podstatnné :) Ale môj hlas máš :) Ešte by som si od Teba rada niečo prečítala ;)



Eowyn245 - Ten začiatok sa mi veľmi páčil, zaujalo ma to, začítala som sa do toho, po pár príbehoch sa mi to zdalo, že ti dám hlas, no potom som sa dostala k tomi Marvidovmu príbehu, ale to tvoje si s dovolením uložím do pc ;)

________________________________________________________________________________________

A.. ppolda, príbehy, ktoré som od Teba čítavala, ma vždy vedeli zaujať, máš zmysel pre humor a využil si to v tom o tých trpaslíkoch - to sa mi dosť páčilo :) Ale v tejto súťaži musím povedať, že na to, aby som ti dala hlas, neviem.. Nie že by ma to nezaujalo, ale neviem sa vykoktať no :/
Ale neber si to moc k srdcu prosím, je to len môj maličký názor ;) Btw. stále klikám na tvojej stránke a čakám na ďalší diel Posledního seveřana :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji všem hlasujícím a ještě více děkuji za ohlasy a postřehy.
Zároveň bych chtěl podpořit všechny, kteří se nedostali do finále. Byla sestavena porota, které rozhodla o nejlepších povídkách. Pokud ta Vaše nebyla mezi nimi, nezoufejte, nepropadejte depresím ani zármutku. Neskákejte z okna, ani nešahejte do zásuvek či nekupujte kvůli tomu arsen... A taky omluvte můj humor
not-tagged-smiley-11225.gif
. Zkoušejte to dál, zanedlouho bude startovat další literární soutěž, kde máte opět šanci se prosadit. Budete na ní mít opět měsíc, takže nikam nepospíchejte. Čím více si s povídkou dáte záležet, tím více šancí na výhru máte... Takže na další soutěži se těším na další povídky, bylo to opravdu zajímavé čtení
not-tagged-smiley-12035.gif
 

DeletedUser

Guest
Lady: Tak jak Eaowyn, tak Marvid to mají skvělé, ale u Eowyn je prostě vidět, že to psala holka a to mě, jako zástupci opačné strany, prostě nesedne. (Jak sexistické :D) Takže jsem neměl co řešit.
Určitě si mi nezpůsobila žádnou duševní újmu :D Sám bych pro sebe taky nehlasoval, je tu spousta jinejch adeptů, který si zaslouží hlas kohokoliv, včetně těch 4, co dali mě :)
Seveřan je ve další fázi zimního spánku :/ Prostě se k tomu nedokážu dokopat. Každopádně, dokud jede web, stále jsem tu myšlenku dodělat to nezavrhl :D
 

DeletedUser

Guest
Rizael, tvoj humor nemajú prečo ospravedlňovať :) :) JA by som také nič nevypotila, takže máš môj rešpekt :)


Ppolda: Hmm, tak, to vidím, že ako spomínal Rizael, že bude určo ešte nejaká literárna súťaž, nezapojím sa, lebo môj sloh udsúdiš preto, že som ženská ! :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to je jen jeden aspekt :D Valná většina mých spřátelených webů je tvořena holčičími autory :) Jen se klidně zapoj, čím víc lidí, tím víc adidas :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru