• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Svatba Dia a Héry

Jaké dílo je nejlepší?

  • Goldhase

    Hlasy: 9 47,4%
  • *kulich*

    Hlasy: 3 15,8%
  • scoot

    Hlasy: 5 26,3%
  • bahamut

    Hlasy: 0 0,0%
  • Cufe

    Hlasy: 2 10,5%

  • Celkový počet hlasujících
    19
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Baner-svadba-grepo.jpg




Vážení hráči,

je mi potěšením oznámit, že soutěž již skončila a zároveň vyhlásit toto hlasování.
Do hlasování postupujou všechny výtvory, neboť to měli všichni naprosto vynikajicí.
Hlasovat můžete pro jedno dílo.
Zároveň chci poděkovat všem odvážlivcům, kteří se nebáli a zkusili to.

Zde máte seznam soutěžících:

Goldhase
*kulich*
scoot
bahamut



O konečném vítězi s příhlednutím k této anketu rozhodne Grepolis tým.

S pozdravem,
Grepolis tým.​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat proč v anketě je i bahamut, tkerý nedodal obrázek, což byla podmínka této soutěže? Jen se ptám, protože to vůči ostatním není fér. Děkuji
 

Thasoss

Grepolis tým
Obrázek tam má, jen ho bohužel uploadnul na uložto a nám pak sem dal odkaz na ten obrázek formou IMG kódu... ale když dáš citaci toho příspěvku, uvidíš tu adresu :)
 

DeletedUser

Guest
Obrázek jsem mu již upravil tak, abyste ho mohli vidět, děkuji za připomínku.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji už to vidím. Já jen že mě to překvapilo ale už je to vše ok. Těším se na konec ankety a kdo vyhraj ty zlatáky protože je to velká výhra tak uvidíme. Zasoutěžil jsem si, ale jak každý by byl rád, aby právě on vyhrál, ale já se nechám překvapit. Je dobré, že rozhodne grepolis tým a je to spravedlivé.
 

DeletedUser

Guest
Ze soutěže byl stažen výtvor hráče Cufe, neboť to bylo velmi nevhodné.
Omlouvám, že jsme se rozhodli až v tuto chvíli a zároveň za způsobené potíže.
 

DeletedUser

Guest
Vážení moderátoři,

pokud můj příspěvek byl nevhodný, tak by mě zajímalo, proč měl hned po vložení takový ohlas, že mi psali hráči, že je to povedené. Je mi líto, že nedokážete posoudit humorné pojetí příběhu s nádechem ironie a nadsázky. Nehledě na to, že tento typ humoru se objevuje ve všech standardních Hollywoodských komedií.
Narovinu chlapi: Nejsem žádný hovado, ani hulič ani trosa, která si tady něco dokazuje. Nebo by chtěla někoho kazit. Můj názor na hulení je takový, že v okamžiku, kdy si někdo v mé blízkosti zapálí cigáro, natož jointa, tak ode mě schytá takové pohledy, že to raději típne, ostřejší výraz může schytat, zvláště pokud jakýkoliv dým mají dýchat děti, jsou-li onomu kuřákovi přítomné. Kouření nesnáším! O ničem jiném, co by se v příběhu mohlo případně jakkoliv člověka dotknout, nevím. Prosím tedy Vážení moderátoři o vysvětlení, proč jste můj, dle vás nevhodný, příspěvek odebrali. Pokud chlapi něco uděláte, obhajte si to a dokažte mi, že to bylo špatné = nevhodné. Já jsem napsal příspěvek, který bavil, a hrál si s línií toho, co v dnešní době existuje a je běžné. A byl bych poslední, který by chtěl morálně někoho zkazit!!! Pokud toho nejste schopni a dokážete jen měnit pravidla během hry, taky je to pro mě určitý signál = že se nemusím příště snažit a věnovat čas blbostem = on-line hrám. Pokud relevantně odpovíte, uvidím tak aspoň, jaký kdo jste formát. Těším se na odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Zde to neřeš? To je jediné, čeho jste schopni? Úsměvné jednání. Pokud uděláte kyks a nejste schopni si jej obhájit, navíc smažete celý příspěvek, bez toho, aniž byste mě nechali si jej upravit, navíc teprve až po 2 dnech hlasování, tak to nemám řešit veřejně? Nezlobte se, ale toto všechno jde argumentací protí Vám a jen to ukazuje na to, že Vaše rozhodnutí bylo amaterské a snažíte se zakrýt své pochybení. Kdybyste můj příspěvek nechali zveřejněn, mě upozornili ještě před hlasováním, mohl jsem si svou verzi upravit a jen uživatelé mohli rozhodovat, zda se jim příspěvek líbí či nikoliv v anketě. Že by autoritářské rozhodnutí 1 člověka (moderátora)? Vždyť jste mi ani před ukončením základní části hry nedali možnost upravit si to!!! Ostatní dostali nápovědu, že jim chybí obrázek atd. Chlapi, to není dobré ani pro vás ani pro řízení tohoto fóra, takové účelové zasahování do soutěží Vám na kreditu nepřidá.
Buďte chlapi a obhajte si to! Soutěže i mě jste zdiskreditovali, protože nyní nikdo nemá jistotu, že když se jakékoliv soutěže tady zúčastní, že vyhodnocování a celý průběh soutěže bude probíhat fér. A píšu to veřejně, aby to věděli všichni uživatelé. Jestli to smažete, bude to jen další důkaz toho, jak to vedete. Samozřejmě, pokud se nikdo nic nedoví, bude to pro vás jen krytí. Avšak to by bylo smutné...

Argumentace formou soukromé zprávy, že se vám nelíbí slovní spojení "Zeus byl zhulenej" apod. je též úsměvné, neboť by mě zajímalo, jak by se v komickém pojetí psaného stylu textu jevila věta "Zeus byl pod vlivem omamných látek", "Héra byla psychicky nevyrovnanou osobností" apod., skvěle by to tam jistě zapadalo.

No nic, nebudu vás nadále masírovat, špatná rozhodnutí se zpravidla vrací bumerangovým efektem. Pro mě to jen znamená, že zde mám skončit a na Grepolis zapomenout. Což je mi líto. Věřím, že pokud v tomto případě neuděláte nápravu, že to bude pro vás alespoň ponaučením.
 

DeletedUser

Guest
určitě ta to situace není příjemná ani nám ani hráči, mrzí nás to, ale řešme to v poště a v klidu.
já chápu humor, ale hrají to i děti a pro ty je v určitém věku obtížné rozlišit humor od reality, nadsázku od návodu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud se v díle neobjevují vyloženě vulgární, extrémistické atp. výlevy, o platnosti díla rozhoduje hlavně zadavatel soutěže (ten moderátor, který ji publikuje a obvykle i vymyslí). V tomto případě se jednalo o Hyndaéra. Bohužel si nenašel ještě čas všechna díla pročíst, tudíž o tom, zda je Tvé dílo vhodné nebo ne, nemohl rozhodnout a popravdě ho ani nikdo z mód týmu neupozornil. Všichni jsme to brali s nadsázkou a humorem. Ale po zvážení těch jointů a faktu, že sem chodí i mladší ročníky a na upozornění členky Support týmu došlo ke stažení Tvého díla ze soutěže.
Přiznáváme, že chyba nastala, nicméně jsme jen lidé a většina mód týmu (Dardevil, já, salupos) jsme poměrně nováčci a díky aktivitě na fóru jsme zatím neměli jak nasbírat dost zkušeností, abychom mohli upozornit dříve.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Malé děti, které nemají tuto rozlišovací schopnost tady nemají co dělat a mají si užívat života jinde a nehnít u PC. Na upozornění, že je to nevhodné jste měli dost času, na to jste hodili bobek!!! A doufám že sousloví "hodit bobek" taky nepatří mezi ta slova, která byla důvodem mého vyřazení ze soutěže.
Vůbec nerozumíte tomu, že jsem mohl napsat 3 strohé věty a tak se zapojit do soutěže v podstatě ničím. Rozdíl je v tom, že jsem to zkusil poprvé, věnoval tomu dost času, všechno bylo ok, mnozí se pobavili a pak ledová sprcha. Nesnáším tento způsob českého jednání a nenapadlo by mě, že se s ním setkám tady :-( Čau kluci.
 

Thasoss

Grepolis tým
Neměly by hnít u Pc, ale jsou u něj, s tím my nic neuděláme. A neházej vinu jen na nás. Proč jsi se nezeptal některého z moderátorů před tím, než jsi do svého díla začal tahat kouření jointů? Musel jsi si být vědom, že s tím může být problém.
 

DeletedUser

Guest
Nikdy by mě nenapadlo, že formulace takové věty může být natolik závadná, že se kvůli tomu musí vyřazovat. Když se dítě kouká na animovanou pohádku a seká tam modrej kocour oranžovou myš sekáčkem na maso, je to taky výchovný? Myslím, že zabíjet se navzájem asi taky není vhodný. Ale to je úhel pohledu a to, že si někdo stěžoval ještě neznamená, že budete hned vyhazovat i tak jste se mohli zeptat. Proto Thasossi nesvaluj vinu na toho, kdo nemá moc rozhodovat, to váš tým měl projít příspěvky a v případě problému ihned reagovat. Mám právo se zlobit, protože jsem měl za to, že mohu minimálně 3. místo obsadit, protože příběh měl hlavu a patu a šťávu.
Bylo to Vaše rozhodnutí, proto peskuju vás, protože Vaše rozhodnutí se mi zdá nefér.
Kašlem na to, kluci, znechutili jste jen 1 hráče, o nic víc nejde. Život jde dál, je tu přece tisíce dalších, možná... Kteří se však nezapojují, tak co už, vaše věc. Kašlu už na to.
 

Thasoss

Grepolis tým
Po druhé Ti píšu, že o těchto dílech na hraně rozhoduje hlavně zadavatel soutěže, který neměl čas to procházet a my jsme ho neupozornili, upozornění přišlo až ze strany členky Support týmu (když jsme žádali „zelenou“ část týmu o názory na díla), že je krajně nevhodné, na čež Hyndaér Tvému dílu začal věnovat pozornost (musel)... chyba se stala nejen u nás (někdo měl upozornit, pro jistotu, a né to brát s humorem), ale i u Tebe. Neměls do díla zapojovat cigára marihuany a nebo se předtím zeptat... stalo by se Ti něco?
Jinak, nás nezajímá, co vysílají v televizi, my se musíme postarat o vhodnost obsahu tohoto fóra a né obsahu vysílání nějaké stanice :hmm
 

DeletedUser

Guest
Shrnu to:
• Chápu, že o tom rozhoduje zadavatel.
• Nechápu, že jste to zazdili a vykopli mě.
• Nechápu v tomto podstatu Support týmu.
• Kdybych věděl, že tu chodí děti pod 12 let, i já bych volil pravděpodobně jiný scénář.
• Omluvy se píší veřejně a ne do soukromých zpráv.
 

Thasoss

Grepolis tým
Support tým je součástí Grepolis týmu (dvoučlenný admin tým+support tým+mód tým=Grepolis tým) a tudíž se podílí na hlasování :)

E: Domluvil jsem se s Hyndaérem na tom, že hlasování o soutěži bude v Týmu prodlouženo do konce týdne, tj. do 6.7. a odstartováno znovu. Do této doby budeš mít čas své dílo poupravit (což ti nezabere moc práce :)) a vložit ho tam (pokud už tam čudl na nové téma nemáš, tak mi ho pošli osobkou).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tak to je fakt dobré. Kvůli jednomu hráči se bude hlasovat znovu. Hráč, který porušil tak pravidla nebo něco tak má znovu šanci. Toto prostě není fér vůči ostatním hráčům, kteří se zúčastnili. Myslíte, že to je fér vůči těm, co napsali bez problémů příspěvek do soutěže a teď přijdou o hlasy, které získali? Myslel jsem, že se tady soutěže pořádájí na systému fair-play, ale jak vidím tak se normálně zruší anketa a začne znovu. Hráč, který je jednou vyloučen ze soutěže má znovu právo soutěžit. Fakt tu děláte zmatek a ostatní hráči, kterří se zapojili bez problémů do soutěže to odskáčou a úplně zbytečně, protože za nic nemůžou. Fakt toto není fér. Děkuji za odpověď
 

Thasoss

Grepolis tým
O hlasy nepřijdete. Hráčskou anketu znovu startovat nebudeme, tu použijeme tak, jak je. Tam holt Cufe o hlasy přijde. Nicméně 2 členové Týmu (víc jich zatím nepočítaje mne nehlasovalo) budou požádáni, aby si po vložení nového díla přehodnotili hlasy... nic víc, nic míň.
Hráčské ankety se to tedy týkat nebude, jen interní části soutěže. Domluvili jsme se tak jen proto, jelikož pochybily obě strany.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za tuto odpověď. Vysvětlil jsi mi vše co jsem chtěl. Už jsem vše pochopil a uvědomil si jak to tedy bude. Jem rád, že to nějak nezasáhne do soutěže.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru