• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - Wallpaper

Jaký je, podle vás, nejhezčí wallpaper?

  • Mates94

    Hlasy: 10 10,2%
  • Jergon

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sweeetie

    Hlasy: 23 23,5%
  • Taron

    Hlasy: 24 24,5%
  • Tommyk333

    Hlasy: 3 3,1%
  • Hacker1911

    Hlasy: 1 1,0%
  • Kadlos-4

    Hlasy: 12 12,2%
  • Michael-S

    Hlasy: 4 4,1%
  • Wulfgor

    Hlasy: 1 1,0%
  • Rian

    Hlasy: 2 2,0%
  • Respekt

    Hlasy: 4 4,1%
  • Kusaka

    Hlasy: 8 8,2%
  • Tatsuinka

    Hlasy: 0 0,0%
  • bjDrakan

    Hlasy: 6 6,1%

  • Celkový počet hlasujících
    98
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Též vám všem děkuji za podporu. :D

:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to Jekon:
To je pravda, Maur si spletl tvůj nick s Jergon od tohoto wallpaperu.

to Maur:
Oprav to prosím, děkujeme. :)
 

DeletedUser

Guest
Nechť vyhraje ten nejlepší. :)

// aspoň jsem se ledasčemu přiučil v Photoshopu. Ta voda není ve 3D ani kopírovaná z netu. ;)
 

DeletedUser

Guest
aj ja si myslim, a preto drzim palce :) a ja som tiez rada ze som aspon tu, uz toto je uspech :)

a Taron: ta voda vyzera ako clouds+ mozno naky render + gloss.. mozno sa mylim nemam zapnuty PS ale myslim ze tak nejak to mohlo byt.. prosim odpis mi..
 

DeletedUser

Guest
to Sweeetie:
S angličtinou na mé nechoď člověče. :)
Z toho jsem pochytil jedině to clouds, jako mraky. Ano, máš pravdu, je to víc úprav v jednom.
Světle modré mraky s bílým pozadím, zkroucené trochu do spirály a prohnané filtrem na mořskou vodu. Pak je tam už jen černobílý průsvitný pŕechod, aby tu vodu dostínoval podle textu, který je dělaný zvlášť. Jsem v Photoshopu jen amatér, ale na této práci jsem si dal fest záležet. Obzvlášť na tom textu, který je od základu fontu dělaný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to Sweeetie:
S angličtinou na mé nechoď člověče. :)
Z toho jsem pochytil jedině to clouds, jako mraky. Ano, máš pravdu, je to víc úprav v jednom.
Světle modré mraky s bílým pozadím, zkroucené trochu do spirály a prohnané filtrem na mořskou vodu. Pak je tam už jen černobílý průsvitný pŕechod, aby tu vodu dostínoval podle textu, který je dělaný zvlášť. Jsem v Photoshopu jen amatér, ale na této práci jsem si dal fest záležet. Obzvlášť na tom textu, který je od základu fontu dělaný.

jj sorry ja mam photoshop anglicky tak sa tak vyjadrujem ako som sa naucila :D:D ja som sice vela veci nevyrabala, ale robila somto technikou kolaze.. a keby chces vediet vacsina si font prerabala sama :D:D napriklad ja som si stiahla ten grepolis nazov a podla toho som spravila ten font aby sa to podobalo.. nevyslo to uplne uplne presne ale tak co uz.. nabuduce vyjde :D:D

ale kazdopadne gratulujem mas tu jeden z naj naj wallpaperov :) drzim palce..
 

DeletedUser

Guest
Keby si mám vybrať jeden z tých wallpaperov tak by som si dal na plochu obrázok od Respekt pretože je jednoduchý a nie príliš farebný ako ostatné. Máš preto môj hlas.
 

DeletedUser231

Guest
Sweetie moc se mi nelíbijou ty postavi poněvadž jsou (asi) z Metinu2 nebo 4Story nebo takovejch těch RPG her.... Jinač, Sweetie pozadí hezký..!
 

DeletedUser

Guest
Sweetie moc se mi nelíbijou ty postavi poněvadž jsou (asi) z Metinu2 nebo 4Story nebo takovejch těch RPG her.... Jinač, Sweetie pozadí hezký..!

:) noo tie postavy su orignal robene, neni su stiahnute so ziadnych hier, su z http://deviantart.com a tam vlastne vystavuju nadejni umelci svoje dielka :) prenadherne veci sa tam daju najst pozri si ak chces :)

a diki moc :)
 

DeletedUser

Guest
Na nete sú tutoriály ako na vodu v gimpe v PS-ku nerobím ale mohlo by to biť podobné...
 

DeletedUser

Guest
Přesuňte svou debatu o tom, jak dělat obláčky do příslušné sekce nebo do svých profilů.
 

DeletedUser

Guest
Nechápu jak může mít Mates94 tak málo hlasů :eek:/ Když to byl od začátku favorit, asi tady málo pindal jako ostatní, kteří jsou více na očích, proto mají tolik hlasů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru