• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Horés - Saimmy

DeletedUser

Guest
Horés
Pán všech hor a skal, kromě Olympu, kde sídlí jeho nepřítel, Zeus.

Drsný, nemilosrdný Bůh. Jen zřídkakdy má dobrou náladu. U lidí vzbuzuje strach svou krutou povahou.

Poté, co Zeus vyhodil Horése, ze svého nebeského království, vydal se Horés hledat nové útočiště. Našel ho v horách Na konci světa, kde poprvé spatřil Gigase a Varangiana.

Gigas DSC_0317.jpgDSC_0318.jpgDSC_0319.jpg
Horský obr, který má ke své pravé ruce přirostlý řemdich, kterým prorazí každý štít i každou zbroj. V levé ruce vždy drží dřevěný štít.
Náklady:
Dřevo - 3500
Kámen - 2800
Střbro - 4200
Přízeň - 350
Populace - 35
Délka výroby - 1:53:00
Chrám - 16.úroveň

Typ útoku - Sečný - 856
Rychlost - 7
Kořist - 400

Obrana proti sečným - 910
Obrana proti bodným - 85
Obrana proti střeleckým - 800

Varangian
Napůl člověk, napůl ještěr. Jeho rychlost, mrštnost a umění sekat svými dlouhými drápy, ve kterých je uložen silný jed, mu napomáhá vypořádat se i s o mnoho většími protivníky.
Náklady:
Dřevo - 580
Kámen - 600
Stříbro - 3200
Přízeň - 280
Populace - 30
Délka výroby - 1:28:00
Chrám - 10.úroveň

Typ útoku - Sečný - 145
Rychlost - 40
Kořist - 180

Obrana proti sečným - 800
obrana proti bodným - 280
Obrana proti střeleckým - 550

Božské síly:
1) Drcení hor - Horés rozdrtí jednu z mnoha hor, která přinese městu kámen.
Dodá městu 630 kamene. (přízeň 25)
2) Dobrá nálada - Horés má dobrou náladu, konečně.
Zvýší produkci kamene o 70% na 6hodin. (přízeň 120)
3) Horésův řev - Horésův mocný řev trhá hory a skály, které se promění v padající balvany, ty pak pohltí nepřátelské jednotky.
Zničí 10 - 25% útočícího vojska.(přízeň 380) (Platí na všechny jednotky, nejen na pozemní!)
4) Kamenné mosty - Horés vytvoří ze skal mosty, které slouží k rychlejšímu postupu tvé armády.
Zrychlí tvé útočící vojsko o 15%. (přízeň 250)

Chtěl bych ještě přidat, že jsem si Boha vymyslel sám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jeden z mála bohů, kterej je ůplně vymyšlený, to se mi líbí. 1.kouzlo nic moc, ale ostatní bych ve hře spatřil rád. Mýtické jednotky jsou taky super.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dal sis s tím práci a čas.

Hezkej nápad a mně se to líbí!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9495

Guest
Myslím že toto je velmi povedené a velmi profesionálně zpracované,moc rád bych tohoto boha ve hře uctíval,je vidět že jsi s tím měl mnoho práce,máš mou úctu Saimmy,s pozdravem apache71.
 

DeletedUser

Guest
Děkuju polikoku i tobě apache71.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Konečně Bůh se slušným obrázkem :D. Máš bujnou fantazii a to je tady asi nejdůležitější. Dobrá práce.
 

DeletedUser

Guest
nechceš psát knihy? :D
tvoje řádky se čtou úplně samy, dobře napsaný a líbí se mi názvy mýtických jednotek, jen škoda, že Varangian má tak slabý útok. :)
 

DeletedUser

Guest
Knihy? Tolik fantazie nemám :D. Jsem rád, že se to líbí.
Ohledně Varangiana, musel jsem to nějak vyvážit s ostatníma příšerama, aby nebyl moc silný, ani moc slabý. Jeho velké + najdeš v rychlosti. :)
 

DeletedUser

Guest
Slušná práca jediné čo by som ti vytkol je,že tam máš dve mýtické jednotky s rovnakým typom útoku...Ale inak to patrí medzi najlepších bohov čo sú tu ;)
 

DeletedUser

Guest
To mi ani nedošlo :)
Děkuju. (Každý to holt musí brát jako originalitu :D)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se dočkal. Konečně skvělý bůh se super kouzly a o mýtických jednotkách nemluvě. Při anketě pro tebe budu hlasovat a zkusím sehnat i pár ostatních lidí :)
 

DeletedUser

Guest
u 4kouzla to platí jen pro pozemku?Za vymýšlení boha dávám palec nahoru,dobrý,pěkně napsané,kouzla se zde objevují žádná změna či novinka.
 

DeletedUser9314

Guest
Určitě s tim bylo hodně práce, kouzla i jednotky se mi líbí, ale já mám radši bohy, kteří byli.;)
 
Nahoru