• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hospůdka Na růžku.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
A proč si tedy nezaložíš také blog, když jsi tak zběhlí a máš tolik informací? To jsou stavitelské body, navíc dost nepostatné rozdíly jsou mezi námi. Zajímavé na tom je jen to, že to můžete nějak použít proti mě, či nám :). Buď rád, že jsem tě ještě nezabral, to by jsi měl zmínit.

Pro vysvětlení ... neovlivním kolik aliancí se ještě rozpadne a sloučí, každá aliance není Bn ..., ale lepší aliance to z nich neudělá, tak ať se slučují a přeměňují jak chtějí, je to o lidech my jdeme dál a to jestli jsme první, nebo patnáctý nás nezajímá, protože my o sobě nepochybujeme.
Ale zakládat si na stavebních bodech může jen lama, nebo dítě a prosazovat to tímto způsobem, či shazovat úmyslně jinou alianci ... no jde vidět, kdo Vám leží v žaludku :)
Neboj, brzy tě zničím ty Marione :) Radši si řekni o podpory, protože mám prst na spoušti a už se na to moc těším :)

Ani se nedivím, že Gekkon šel do alibabi ... s takovými spoluhráči bych fakt hrát nechtěl .)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9008

Guest
citace Firsta ...Ale zakládat si na stavebních bodech může jen lama, nebo dítě a prosazovat to tímto způsobem, či shazovat úmyslně jinou alianci ... no jde vidět, kdo Vám leží v žaludku

citace Firsta ...Pro vysvětlení ... neovlivním kolik aliancí se ještě rozpadne a sloučí, každá aliance není Bn ..., ale lepší aliance to z nich neudělá, tak ať se slučují a přeměňují jak chtějí, je to o lidech my jdeme dál a to jestli jsme první, nebo patnáctý nás nezajímá, protože my o sobě nepochybujeme.

Tak já ti nevím .... tohle je důvod proč jsem nešel k Vám - ten důvod jsi ty.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Ne, ten důvod jsi ty sám a nebo Vaše obavy o přežití na tomto světě v začátcích.
Ty sám si si zvolil svou pravdu a nehledal jsi zda to je skutečně pravda. Nevíš o mě nic Charlenare a nemůžeš na mě říci ani tečku špatně, já ti nikdy nic neudělal a to že jsi si udělal názor na věc, o které nic nevíš, či na mě, o kterém víš ještě méně, není nic přesvědčivého. Nadávat na mě můžou jen chudáci a nepřátelé. Jestli chceš, klidně se k nim přidej ... ale ty už u nich vlastně jsi :)

Ale mě přesvědčí jediná věc, že to co dělám, nedělám správně a to jsou naši členové. Udělejte to co Jaroslavs no ne? Pokuste se obrátit naší alianci proti mě a rozvrátit jí. Pošpiňte mě, posílejte oběžníky, nebo se snaž dál psát Charlenare našim hráčům a pokoušej se je přebírat a psát jim jako starý kamarád, já nevěřím, že kdokoliv tvou nabídku přijme.

A pokud ano, ať jde, pak to není člen Bn.

Ale já se ničeho takového nebojím, protože hraji s přáteli a mám více, než kdy většina hráčů kdy pozná v této hře a věřím, že všichni za naší alianci s tím budou souhlasit. Nemusím snad ani vyhrát. Já už vyhrál, nyní už zbytek ukáže až čas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8856

Guest
Za mě napíšu jen jednu věc. Je jedna věc, které já si cením nejvíce. Je to čest, pro mě je největší ctí, když už se rozhodnete bojovat za určitou věc, za mě je to Bn jelikož je to skupina lidí, dobrých lidí za které stojí za to abych pro ní bojoval a mají mojí plnou podporu. Padl bych pro to aby další mohli stát. Ale mnohem radějí (teď budu citovat jednoho velikána, generála George S. Pattona) "Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou.". A kdo má v těle jen trochu cti zůstane stát na straně ve kterou věří. I v okamžiku nejtěžším budu stát po boku svých přátel a štítem je budu chránit před dopadem meče. A firste k tobě osobně ti řeknu jenom jedno. Ať si kdo si říká co si za tu dobu co jsem u tebe v ali sis u mě vytvořil velkou důvěru,podporu a to dokázalo jen pár lidí před tebou. A toto moje vyjádření zakončím jedním citátem který mám moc rád a kterým se snažím řídit, autor Sigmund Freud.
"
V drobných věcech se spolehni na rozum, ve velkých věř srdci."


S pozdravem Poli491
 

DeletedUser5002

Guest
Děkuji za uznání, já o tobě můžu říci to samé. Jsi dobrý a spolehliví hráč, který má hlavu i srdce na správném místě.
 

DeletedUser5002

Guest
Ironii mám rád, ale já to neplánoval a Poli není malé dítě.
 

DeletedUser8856

Guest
Riti ty jsi jedna z těch kterých si vážím za to jak hraješ na Ný :)
 

DeletedUser5002

Guest
Ale taky je zkažená :) ... když mi psala než začal Omikron, byla jak milius, to mi psala, jak si chtějí zahrát atd s Charlenarem a nejsem si vědom ničeho, že bych se k tobě choval zle, ale pak bylo taky vše jinak a od té doby už se nechová bych řekl tak mile, jako když něco chtěla.
A to jsi ani u ní nejsem vědomý čehokoliv, čím by jsem jí mohl ublížit.

Naopak naštvaný jsem být mohl já, protože jsme se na něčem domluvili a pak jsi se ani neobtěžovala mi říci, že to je jinak a nakonec skončila u nepřátel našich i svých :) A to jsem ti říkal, že začneme s dvoudenním zpožděním.

Ale já jsem ten špatný a hrozný netvor :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8856

Guest
Já se snažím vnímat světy odděleně :) nezatahuju vztahy z jednoho světa do druhého na kappě jsme stáli proti sobě. (teda aliance já neměl tu příležitost skřížit s ritou meč) na Ný v jedné ali. A teď opět a nedělá mi to problém je to přeci jenom hra :D A promiň riti že jsme tě rozplakal to jsem nechtěl. :)
 
poli v poho, víš že proti tobě nikdy nepůjdu, když si nezačneš... já nezapomínám kdo stál při mě a kdo mě podrazil:) a někdy musím vyjádřit pochvalu i protivníkům. dnes to byla nádherná, nervy drásající bitva, kdy do poslední chvíle nebylo jasné jak to dopadne. á nádherný příklad toho, jak se má časovat... to musím káčatům přiznat, v pár sekundách měli narváno desítky utoků i podpor...
 

DeletedUser5002

Guest
Využijeme stará vlákna a uděláme si feedback aliancí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru