• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

" hráč mise "

DeletedUser12700

Guest
dobrý den...
mám takový dotaz na situaci se kterou si nevím rady...
obsadím město...za kolonizační lodí pošlu podporu...kdyby na podporu zaútočil " hráš mise " jednou to pochopím...ale během půl hodiny dvakrát ?? jak je to možné ??
 

DeletedUser12700

Guest
stejně se mi to zdá hodně divné...:-(
jeden útok chápu....ale dva ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Dva útoky = 2 úkoly, kde bylo zadáním se ubránit určitému počtu jednotek. Tedy, mohl být i jeden, protože pokud se útoku napoprvé neubráníš, zbývající část vojsk se vrací zpět a musíš vyprovokovat další útok, v němž tento zbytek na tebe zaútočí... Je to docela dobrý způsob obrany. Soupeř ti usadí kolonizační loď do města, začne tě obléhat, jenže ty krátce předtím na sebe vyprovokuješ útok z ostrovního úkolu - splníš si úkol a při vhodném načasování se i osvobodíš. Dvě mouchy jednou ranou.
 

DeletedUser12700

Guest
jenže já se ubránil..a aby byly dvě mise ....kde musím vyprovokovat na sebe útok ?? a na tomtéž ostrově ?? budiž..budu Ti to věřit že to hodně teoreticky možné je
 
Nahoru