• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hra: co bys raději?

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči, uživatelé, přátelé,

máme tu pro Vás novou hru, abyste se tu s námi na fóru nenudili.

Podstata hry je jednoduchá. Já tu napíšu dvě činnosti a Vy si musíte jednu z těch činností vybrat a samozřejmě ji musíte zdůvodnit.

Takže já například napíšu: „Co bys raději, hrál Grepolis, nebo Divoké Kmeny?“ a vy vyberete třeba Grepolis a napíšete: „Grepolis, jelikož mne zajímá staré Řecko“. Poté musíte vymyslet další dvě činnosti a takto se to bude opakovat pořád dál. Žádná spojitost mezi těmi dvěma větami být nemusí, záleží jen na Vaší fantazii.

Začínám: Co bys raději, chodil/a do práce nebo do školy?

Přeji hezkou zábavu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Žák - Život před sebou a samozřejmě prudění učitelů (-:.

Co by jsi měl/a radši?
Kočka/pes
 

DeletedUser

Guest
Kočka, protože nemusí chodit s vodítkem...

Co by jsi měl/a radši?
Brambory/hranolky
 

DeletedUser40

Guest
Není nad domácí brambory...

Co bys raději: vyhrál ve sportce pouhých 100 Kč nebo letěl na Mars, ale let by sis musel zaplatit?
 

DeletedUser

Guest
100 kč,na mars bych se asi nedoplatil a ani po tom netoužím :D

Co já vím tak jsem viděl i kočku na vodítku

Ctěl by si být Had/Ještěr
 

DeletedUser

Guest
Určitě hadem, jenž je prudce jedovatým (-: a agresivním. Není nad to zabít lidi, co se chovaj jako sviňáci pomalu a bolestivě :p a nikdo tě za to nesoudí.

Chtěl/a by jsi být:Ženatý popřípadě vdaná/ svobodný/á
 

DeletedUser

Guest
Raději volná, svobodná.... žít si a užívat si.... vždyť i když s někým žiješ, tak s ním žiješ dobrovolně... z vlastní vůle.... a takový cár papíru je dnes už nedůležitá věc, stejně neznamená, že ti dva spolu zůstanou... a rozvod je drahá věc :)

Co bys raději, žil na osamělém ostrově úplně sám nebo s 30 krásnými dívkami, které tam ztroskotaly?
 

DeletedUser

Guest
Svoboda je věc, kterou lidi dřív ztráceli jako drobáky. A dneska jakbysmet, netuší, že je to jedna z nejdůležitějších věci, co je jen jejich.

Jednoznačně ostrov, na kterém bych byl sám - Na co 30 společnic, které by jen hysterčily.Samota je přece občas tak krásná, dáváš průchod vlastním myšlenkám, ale po dlouhé době tě přivede k šílenství.

Čemu bys dal přednost:
Partě se kterou vynikneš a vybuduješ si snadno respekt/ Nebo partu lidí, se kterými si rozumíš a nemáš riziko žádného většího průseru, ale staneš se chodícím terčem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
První možnost raději budu dělat z lidí terč než abych jím byl sám.


Peníze nebo štěstí?
 

DeletedUser

Guest
Štěští, když budu mít štěstí, budu mít i peníze :D

Co bys chtěl/a být muž nebo žena ??:-/
 

DeletedUser622

Guest
"MUŽ", muž nevydrží to co žena!

nadřízený/á-/podřízený/á
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"MUŽ", muž nevydrží to co žena!

nadřízený/á-/podřízený/á

jak kdy záleží to na spostě faktorů,
ale když jsem nadřízený jen pár lidem a jsem podřízený někomu jinému tak je to nejlepší protože jsem šéf a nejsem
a nemusim řešit tolik problémů

Byt či dům?(to je oč tu běží
03.gif
)
 

DeletedUser40

Guest
Raději nebýt, pak bych nepoznal zvrhlost dnešního světa. :D

Jezdit na koni či na motorce?
 

DeletedUser

Guest
na motorce s mnoha koňmi:))

raději hrát fotbal na bruslích nebo hokej v kopačkách?:)
 

DeletedUser40

Guest
Raději The West, protože na DK i Grepu straším jako moderátor.

Co bys raději: fandit Slavii v druhé lize a nebo Slovácku v Lize mistrů. :D
 

DeletedUser

Guest
No, i když jsem Sparťan tak bych určitě fandil Slovácku v LM, než jednomu z našich velkých rivalů, naopak by jsem se s úsměvem díval, jak by se Slavia propadla :-D

Bydlel by jsi radši v jednom z hlavních měst nebo na venkově?
 

DeletedUser

Guest
coby člověk který bydlí jak ve velkém městě tak na malé vesnici říkám..
obojí je super:))

co bys raději udělal, lezl po horách bez lana, nebo se potápěl bez dýchací masky?:)
 
Nahoru