• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hra - Co je to, ? Kdo je to ?

DeletedUser

Guest
Zdravím co si zahrát hru co mne napadla, Co je to ? Kdo je to ?
Hráč musí popsat věc každodenní potřeby, tak aby z popisu bylo poznat o jakou věc se jedná a přitom nepoužil v popisu název věci ( snažte se v popisu nepoužívat příliš vět, ne sloh ), po té ostatní hádají, po uhodnutí ( zda uhodl určí zadavatel, nebo moderátor ) dává další hádanku hráč co uhodl. Hledané slovo může být i dvojslovo, jako př. polévková lžíce.
V případě hádání osob, musí být zdůrazněno, že hádáme osobu. Osoba musí být žijící a v popisu nesmí padnout její jméno .
Opět i zde platí pravidla fóra .
 

DeletedUser

Guest
začnu :)
používám to v restauraci při jídle, ve speciální restauraci, je to vždy ve dvou kusech, dá se s tím jíst i jídlo složeno ze zrníček, co je to za věc ?
 

DeletedUser

Guest
doplň to o jedno slovo před hůlky můžou být i sjezdové na lyžování a ty to nejsou
 

DeletedUser

Guest
no spíše než jídelní tam před dej přídavné jméno národnosti kuchaře
 

DeletedUser

Guest
uhodl čínské hůlky dáváš ty, jo ostatní neváhejte, zapojte se a hrajte si s námi
 

Thasoss

Grepolis tým
Když máte rýmu atp., tak vám může kolikrát tato věc scházet a někdo ji poté nahrazuje rukávem :D
 

DeletedUser

Guest
Ok, takže něco přidám. Je to elektronické zvířátko, bez kterého nemohu hrát Grepolis. :)
 

DeletedUser

Guest
je to na sociálním zařízení, v bytě, každý to nemá, je to sklo keramické, v jednom filmu byla s tou to věcí vtipná scénka, co je to za věc ?
 

DeletedUser

Guest
jasson je blíže a thaossi, kuchyň není sociální zařízení, hledej ve WC a koupelně onu věc

PS: v té věci je :H2O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to bude už jen splachovací záchod. Ale s tím bylo hned několik desítek vtipných scének. Hned jedna mě napadá Sám doma 2
 

DeletedUser

Guest
psala jsem WC ne, psala jsem, že to každý nemá, záchod máme všichni,jseš blízko hodně je to WC podobné
 
Nahoru