• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hra - Co je to, ? Kdo je to ?

Thasoss

Grepolis tým
Nechce se mi to počítat, nicméně pokud budu neustále přehýbat na půlku... normálně má papír tloušťku 1 mm, přehnu-li ho tedy na půlku, už má 2 mm, přehnu-li ho znovu, má 4 mm, ještě jednou a už má 16 mm (4 x 4)... takhle je to myšleno? :)

E: prd, vždy krát dva... už to s tím brzkým vstáváním přeháním :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5002

Guest
Přehýbáme, nenásobíme pouze 2 .... diagonálně to vzrůstá ...
 

DeletedUser6172

Guest
112 000 000 km...mluvil jsem s kopkem a vopěnkou

vopěnka tvrdí, že je to cca...kopek tvrdí, že je to přesně....tak si vyberte....

Docela by mě zajímalo, jak může být pro lidsto životně důležitá lentilka, nebo bublina.
Ještě napovím barvu té věci: žlutá
chceš vážně odpověď.?...něco mi říká, že ji najdeš u ajnštajna )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
No je to tak. Správně.
Ještě bych možná bral odpověď, že to je 0,1 na padesátou :)
 

DeletedUser

Guest
zamire pokud chceš uhodl jsi dáváš další, no snad nás nenachytáš zase, jak s vltavou, vodopády a karlův most .)
 

DeletedUser6172

Guest
nenene...už jsem řekl, nebudu dávat soutěžné příspěvky..."dostalsemdoadržkysemuraženej" )) ....
 

DeletedUser

Guest
vyzařuje to určité vlny, točí se to do kola a má to obdelníkový tvar, co je to ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Může to být různě velké (vysoké i široké), živé či umělé, když je to umělé, může to mít prakticky jakoukoli barvu... a vystavuje se to jen v určité období. Co je to?
 

Thasoss

Grepolis tým
Proto jsem napsal „vystavuje se to jen v určité období“, kdyby to byla umělá kytka, práší se na ni na parapetu furt :))
 

DeletedUser

Guest
Sakra, nějak jsem tady na to nějak zapoměl.
Takže, je to kus papíru, který ale velmi cený, teď v sezóně se jich prodává víc, než po zbytek roku, většinou ten "kus papíru" nosíme v peněžence, nebo ho máme položený doma na nějakém bezpečném místě a čekáme, až ho budeme potřebovat.
Co to je?
P.S. menší nápověda: pojedu si pro to pozítří do města
 
Nahoru