• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hra - Co je to, ? Kdo je to ?

DeletedUser231

Guest
Co já vím, kdy si pojede pro řidičák ale dle popisu to je spíše ten řidičák než-li občanka:
1. občanka se neprodává, tu dostáváš
2. občanku stále musíš nosit u sebe, řidičák si můžeš nechat doma
 

DeletedUser

Guest
No, tak pro občanku jsem si byl na svoje čtrnáctiny (já vím, je to trochu divný), ale nevím jak vy, ale já ji mám plastovou.
No a řidičák by to taky mohl být (na motorku), ale mám dojem, že ten se vydává až od patnácti.
Každopádně, ani jedna z možností není správná.
 

DeletedUser

Guest
No, to sice jo :D
Ale já jsem psal, že se jich teď v sezóně prodává víc, takže ne.
Zkus to znovu. :)
 

DeletedUser

Guest
Ne, letenka to taky není, já letadlem totiž nelétám.
Zkus to znova. :)
 

DeletedUser

Guest
:D No, už vlastním 71% ČNB :D
Taky ne, stačí se nad tím zamyslet. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
- je to cenný papír
- je v peněžence nebo doma v bezpečí
- v létě je o něj vyšší zájem
- pozítří si ho koupíš...
Do háje, co to je? :D Teda nechci se nechat podat... to jen takový výkřik.
 

DeletedUser

Guest
Taky ne.
Tak ještě jedna nápověda: Používá se na některých veřejných akcích
 

DeletedUser

Guest
Díky. :)
Takže zkusíme třeba tohle:
Je to kus papíru (ale o trochu větší, než ten kus papíru z předchozí hádanky), který je barevný, je docela cený (ale ne tak jako ten z předchozí hádanky) a myslím, že v druhé polovině srpna se jich prodává nejvíc.
 
Nahoru