• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hra s pípákem, nebo bez

Používáte pípák ?


  • Celkový počet hlasujících
    25

DeletedUser

Guest
Když už mám článek o pípáku co i anketu o pípáku, tak se vás zeptám co si o něm myslíte ?
Z mnoha odpovědí jsem zjistila , že někteří ho neznáte v článku je hnědý link po kliknutí a instalaci zjistíte víc .
článek na téma pípák - zápisník, v článku jste se mi vyjádřili anonymně , zde můžete veřejně :)
 

DeletedUser

Guest
je to obyčejnej leč bohužel legální podvod:) hlasovat nemá cenu není zde správná kolonka
 

DeletedUser

Guest
Nepoužívám, protože hraju sám a nepotřebuju pomoc legálního robota, který jde proti herní filozofii.
 

DeletedUser

Guest
to je fakt lednice taky nepípá co půl hodiny ať se najím :)
 

DeletedUser10513

Guest
Dal jsem ano. Na světy, kde není vzpoura, ano. Protože jakmile u toho nesedíte, a nepřítel na Vás vyjede a prorazí vaši obranu nebo vyčíhá město kde máte off, tak máte prostě smůlu. Za svoje útoky načasuje svoji obranu a vy přijdete a město je fuč.

Na světy se vzpourou nepoužívám, protože máte 12 hodin na nápravu toho co jste zmeškali.
Osobně si myslím že je to podvod, ale když je legální, proč ho nepoužívat...

Podvod jsou i zlaté. Ale tady se mohou používat.
 

DeletedUser

Guest
o zlatých možná bude taky téma, jen nevím kolik hráčů mi odpoví na dotaz používáš zlaté :)
 

DeletedUser10513

Guest
Každá má své pro a proti a každé má dvě strany mince. Je jen na Tobě, jakou si vybereš. :)
 

DeletedUser

Guest
jen dva hlasy a to jeden můj a to mi radili ať to dělám jen formou ankety, no to bych moc názorů neměla, lidi se stydí :)
 

DeletedUser9364

Guest
Na telefonu ho mám nainstalovaný, ale nepoužívám ho... :)
 

DeletedUser

Guest
Jinak nikdo se mi nezmínil ač už jsem to dříve někde četla o šikaně pípákem, kdy vás hráč pípákem budí několikrát za noc a vždy útok stáhl , co vy na to ?
 

DeletedUser

Guest
Co je legální není podvod. Jestli někdo může sedět o compu 24.hodin, tak ho samozřejmně nepotřebuje. Ale co my, pracující...:)

Nepovídej:) podvod není jen otázka práva, ale i morálky a férového přístupu. Říkáš co Vy pracující, já bych mohl říct co Ti kteří nemají internet v mobilu.. je to prostě podvod, kdy si ti nejvíc "kvalitní" hráči musejí pomáhat robotem, protože si nejsou schopni uhlídat hru:)
tato anketa je hezký pokus, ale bez zdůvodnění proč to někdo používá a proč ne je k ničemu:)
 

DeletedUser10231

Guest
Pokud je myšleno upozoňování v mobilní aplikaci je to velice praktická pomůcka :) když jdou útoky v noci tak spím a ignoruju dokonce mívám tel. vypnutý ale když mám u sebe telefon a pracuju tak mi to připadá stejné jako když pracuju na kompu a co 10 minut kouknu na grepolis, a co se bojů týče? Pokud máte dobrou alianci tak i kdybych to nepoužíval dobře organizovaná aliance sežene během 2 hodin dost podpor, a když máte špatnou alianci tak díky upozornění můžete ledatak zapnout milici :)
Šikana? :-O kde to jsme?
 

DeletedUser

Guest
Zase dobrá anketa:))Tak nevím,jestli máš hráče za pacienty Jedličkova ústavu,nebo zda tam sama ,,nepracuješ,,:))
A v kolik hodin grep zapínáme a vypínáme by byla taky dobrá anketa,potažmo co máme v kterém městě:))
 
Jinak nikdo se mi nezmínil ač už jsem to dříve někde četla o šikaně pípákem, kdy vás hráč pípákem budí několikrát za noc a vždy útok stáhl , co vy na to ?
jo tohle používá pár hráčů, ale povětšinou na tyhlety chytráky stačí oplatit jim stejnou mincí, pokud ty vyjedeš v noci, já budu vyjízdět brzy ráno a dopoledne když spíš... jinak sama za sebe tohle považuju za primitivismus a nejhorší možné sprostáctví. prozvánět hráče o kterém vím, že ráno vstává do práce každou noc v tři hodiny nad ránem a ještě se chlubit, že pokud bude hrát proti jeho ali, že musí počítat s tím, že se nevyspí, je to ubohost... jinak bych to nenazvala a s hrou už to nemá nic společného...
možná je i tohle jedna z věcí proč mi přijde, že nějak opadá zájem o hru...

ještě k těm zlatkám, valná většina hráčů co zlatí a já se přiznám, že taky, zlatky použivá jenom na správce, kupce, velitele a kapitána, protože to ulehčí hru, ale nedává to zase takovou podstatnou výhodu oproti ostatním... ale co bych rozhodně zarazila, protože je to šíleně nefér a opět to odradí spoustu menších, kteří by si třeba i ty zlatky v pozdější době koupili, je urychlování staveb a zlacení v začátku světa... to je hned vidět na ostrovech, kdo zlatí a ten rychle vymlátí vše okolo sebe...
 

DeletedUser

Guest
Zase dobrá anketa:))Tak nevím,jestli máš hráče za pacienty Jedličkova ústavu,nebo zda tam sama ,,nepracuješ,,:))
A v kolik hodin grep zapínáme a vypínáme by byla taky dobrá anketa,potažmo co máme v kterém městě:))

skutečně v žádném ústavu nepracuji, téma bylo zpracováno normálně, odpovědi anonymní, tak proč ne i takové témata, chystám na podnět hráče téma v podobném duchu, ale na to kdy zapínáte hru se ptát nebudu na to už bylo odpovězeno, až vám pípne pípák, že :)
 

DeletedUser11399

Guest
Nechápu proč by to byla ubohost, nemusíš přece pípák používat. Když využíváš jeho výhody - zjistíš, že na tebe jde útok, já pokud ho nemám to nezjistím, tak musíš počítat i s nevýhodami - že tě bude otravovat kdekoli a kdykoli.
Prostě když hraju, tak hraju, když spím, tak spím a nic mě budit nebude. Nepotřebuji a ani nechci, aby mě otravovalo nějaké pípání v hospodě, v práci, v kině, na kole nebo na houbách v lese.
Kdosi mi vysvětloval, že není žádný závislák a proto není u počítače pořád. Takže hraje na mobilu a může jít kam chce. To může, je u vody, pípá a hraje, je v hospodě, pípá a hraje, je na výletě, pípá a hraje, sleze z kola a hraje, zastaví auto a když nemůže, tak je z toho nervózní, protože mu mobil pípá a musí se věnovat hře, protože sice není žádný závislák, nesedí doma u počítače, ale musí zjistit co se děje, co kdyby mu někdo chtěl vzít městečko.
A je to časem běžné, že se posílají útoky na 7. hodinu, v jiných světech na 6. hodinu ranní, což znamená, že se posílají ve 2, ve 3 v noci. Takže to je součástí hry, stejně jako posílání fake útoků.
 
Nahoru