• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hrdina - Ernos

DeletedUser

Guest
Támhle rukojeť Apollónova meče,podívejte!!!Zařval jeden ze osmi členné skupiny hledačů pokladů James Norrick,v tu chvíli otroci přestali vykopávat písek který v dobách Trójských válek zavál Apollónův meč po té co byl Achilles zabit a jeho meč padl k zemi a byl pohřben spolu s Achillovým tělem.James Norrick který byl zakladatel skupiny hledačů pokladů řekl:začínají se stahovat mračna bude bouře,meč rychle vykopejte a schovejte opatrně do bedny a postavte stany,zde se utáboříme a přečkáme bouři.Hned jak byl meč schován a všichni členové skupiny a najatí otroci schovaní ve stanech začala velká bouře šlehali k zemi velké kulové blesky a hlučně burácelo jakoby bůh Zeus vyvolal zkázu.Uprostřed bouře se šel James a John podívat na ten meč,otevřeli bednu James vzal meč do ruky a meč začal svítit tak silně jakoby ten meč byl druhé slunce.Když meč přestal svítit James a John omdleli.Když se oba probudili James řekl:Johne jsi celej?Kde to jsme?Kde jsou ostatní?John řekl:Já nevím pamatuji si jen jak meč zářil jako slunce a pak už nic.James:dobře vem meč a podíváme se kolem.James a John šli dál a dál na sever až došli k městu jménem Kernak.James řekl: Podívej támhle je město!Jak uviděli palác a kolem něj mále chatrče,kasárny,zbrojnice,kovárny tak si oba uvědomili že tohle není 20století,jsou teď oba uvězněni v dobách Trójské války.John řekl:bez vody a jídla moc dlouho v téhle pustině nepřežijeme,měli bychom jít do toho města a zjistit co se stalo.Jen co se ukázali ve městě sebrali je stráže,měli je za cizince.Odvedli je k vůdci klanu Seveřanů.Vůdce se jmenoval Gor a zeptal se jich:eek:dkud jste?Proč jste k nám přišli?a kde jste vzali Apollónův meč?James bez váhání odpověděl:měli jsme s kamarádem nehodu přišli jsme o celou naši skupinu a zůstali jenom mi dva a přišli jsem sem jen doplnit zásoby a jsme z Anglie.Gor:Anglie?Pověz mi cizinče co je to za neznámou zemi?James:Je to stát na ostrově daleko na severu.Gor:vaše země je mi neznámá,proto nemohu posoudit jestli jste našimi nepřáteli nebo ne.Ale neodpověděli jste mi ještě na otázku.Kde jste vzali Apollónův meč?James:vykopali jsme ho z písku nedaleko od vašeho města.Mohl by jste nám něco o něm říct?Gor:je to meč boha Apollóna boha slunce každý kdo jej vlastní má nekonečně velkou sílu,tato síla jako jediná může přemoct Kelnerskou armádu která sídlí na pustém,temném ostrově v Řecku.Každý kdo se postavil proti té armádě byl zabit.Říká se že ta armáda se skládá z jen mýtických nestvůr…Gor: nechám vám připravit loď a zásoby a pár strážců,vy máte Apollónův meč,vy jste ti co jako jediní můžete porazit největšího nepřítele.James:ale my…Gor:už žádné slova vydejte se na cestu hned než ta armáda začne útočit pak by to znamenalo konec nadvlády lidí celého světa!...Tak se James a John vypravili k břehu a nastoupili na loď a pluli do Řecka.Jednou v noci si tak povídali.James:to je bláznivé,z lovců pokladů zachránci lidské vlády nad zemí.John:chtěl bych se vrátit k mým dětem a k mojí milované ženě.Na místo toho jdu do boje který není možné vyhrát.James:ano,možná že když uděláme to co Achilles nedokončil tak se zase vrátíme do našeho času.Za pokus to stojí.John:bude to bitva a každá bitva přináší oběti.Padne mnoho lidí naší vinou a my musíme zajistit aby nepadly zbytečně.Po dlouhé plavbě přes moře dopluli do Řecka na ostrov Kréta.Šli pak na východ ostrova a založili město.Město se rozrůstalo a pak začal James a John budovat velkou mocnou armádu.James věděl že jeden vůdce nic nezmůže tak založil alianci a sjednotil všechna města na ostrově.Pak sjednotil armádu a o 2měsíce později vypluli na boj do temného ostrova kde sídlila mýtická armáda.jak celá armáda doplula na břeh temného ostrova tak začali se stavbou tábora a opevnění.Ve hlavním stanu byl sraz vůdců kde se radily všichni vůdci svých vojsk.James řekl:máme velkou naději na vítězství,máme tu přibližně 80 000 válečníků a chci aby 10 000 z nich řídilo katapulty budou se nám hodit katapulty na mýtické nestvůry.Očekávám že budou hodně vysocí a katapulty by jím mohli udělat velké zranění.Všichni vládci souhlasili.James:tak tedy zítra za úsvitu vyrazíme a porazíme nepřítele!O pár hodin později bylo ráno a vojáci vyšli ve formacích do boje.Náhle se před nimi objevily velké řady velkých minotaurů.James zařval: Dnes zvítězíme nad temnotou!Dnes budeme umírat pro vládu lidstva!A Všechny řady válečníků se rozeběhly proti temné armádě minotaurů.Boj trval 2hodiny.Když zbívala porazit poslední řada minotaurů tak velitel minotaurů vrhl svoji zbraň po Johnovi a john byl na místě mrtev.James přispěchal Johnovi na pomoc ale bylo už pozdě.James stratil svého nejlepšího kamráda a jediného opravdového přítele.Pak vstal a zuřivě začal bojovat proti minotaurům všechny je zabil Apollónovím mečem až zbyl jen velitel.velitel se rozeběhl proti Jamesovi a james vyskočil a bodnul ho do srdce.Pak se obrátil směrem k svoji zbívající málé armádě a s posledním nádechem zařval:Vítěsztví!!!V tom okamžiku velitel minotaurů z posledních sil vzal svoji zbraň a usekl Jamesovi hlavu.Jamesovo vojsko se smtukem ale zároveň i výherným pocitem se vrátilo domů a nechalo čestně pohřbít ti co padly za vládu lidstva a nechali udělat Jamesovu sochu jako památku na den kdy byl osud lidstva zachráněn.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ernos

Klidně mi nadávejte za ty hrubky,chyby ale mě nejde o ty chyby mě jde o příběh.
 

DeletedUser

Guest
Musím uznat, že dílo není nejhorší, ale má to pár nedostatků, které, pokud dovolíš bych mohl zachytit pod tímto řádkem:
1) Opakuješ slova... Strašně často. Například takový meč, jenž tam během 4 řádků zazní alespoň 5x
2) Tohle není divadelní hra, kde se do scénáře píše : . Pokud píšeš příběh a chceš, aby nějaká postava promluvila... Dej tam uvozovky ( Na internetu dávej "text" , ale oficiálně se píšou takto „text")
3) Pokus se vyvarovat psaní číslic, nedělá to v dobrodružném textu dobrotu, zkus to nahradit slovy... Jako početná legie vojáků (místo 80 000), někteří z nich řídili katapulty atp...
Trošku cviku, snahy a pak to půjde samo. Ale jak říkám, dílo to není nejhorší. Líbí se mi to přenesení novodobé doby do minulosti
happy-smiley-808.gif
 

DeletedUser

Guest
Ernos

Díky za cenné rady...A z mích chyb se doufám pro příště poučím.
 

DeletedUser

Guest
Hmm také vydařené dílo a o mnoho lepší než to moje jinak mášto dobré máštam dva hrdiny na což já sem tam měl jen jednoho potom vypravěče a ke konci další hrdiny co přišli jinak ty si zasloužíš to první místo příběh to má dobrej i ta zápletka v tom je vinikající. jinak co se týče chyb tak naty jáse v příběhu nějak nesoustřeďuji snažím se doto vžít pak jeto lepší. ale lepší je když se doto autor také vžije :) skvělé :D :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ernos

díky já mám z mého díla dobrý pocit také jsem do toho vložil kus sebe stejně tak jako ostatní.Upřímě řečeno z počátku jsem si řek že něco vymyslím a vyhraju těch 500 zlatých ale teď mi o ty zlaťáky vůbec nejde.Našel jsem tu skvělý lidi a profersionály na sloh a i mnoho užitečných rad co mi pomohou v budoucnu ve škole.Takže první,druhý,třetí místo vůbec neřeším ale ikdyby se mi to podařilo,zlobit se nebudu ale když to nevýjde tak to beru že mé plány nebyli uplně domyšlené a nedal jsem do toho úplně všchno co ve mě bylo. :)
 

DeletedUser7227

Guest
Určitě to bylo skvělé protože tady by se lidi měli soustředit na příběh a ne na pravopis nejsou tady přece žádní učitelé češtiny ne :D Ale taky mě zaujalo to přenesení v čase.... Dalo to tomu příběhu originalitu :)
 

DeletedUser

Guest
Ernos

Zvláštní co mě ještě napadne.Napíšu nějaký příběh,dám to sem a asi o den později vymyslím něco co na ten příběh skvěle navazuje a byl by tak mnohem delší a lepší ale to si vždycky vzpomenu pozdě :(
 

DeletedUser

Guest
Příběh můžeš ještě změnit, když mi jej pošleš do soukromé zprávy.
 

DeletedUser

Guest
Ernos

nvm jestli to má cenu.Prodloužím jenom příběh a stejně nemám šanci vyhrát.Tak je to jedno jestli něco vylepším nebo to zůstane tak jak to je.
 
Nahoru