• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hrdina - kaczmi

DeletedUser

Guest
Ahoj lidičky,
abych nebol "out" tak jsem taky něco stvořil.
Nevím, kolik tam toho je, počítat se mi to nechce ale zkusím to :)

--------------------------------------------------------

„To je on!“, křičel naštvaný Přesdršgrešle na popravišti. „To on rozbil kus nohy sochy Poseidóna, to on by měl být potrestán!“, křičel ze všech sil. Kat si pomalu brousil svoji velikou ostrou sekyru, díval se nepříjemným způsobem na Přesdršgrešli a zeptal se ho: „Tvoje poslední přání?“. Přesdršgrešle se naposledy zamyslel, a odvážně řekl: „Dejte mi ještě jednu šanci“. Kat se zamyslel a podíval se na svého pána, který seděl na pozlacené židli. Pán se zvedl a přišel ke katovi. Pán byl vysoký, měl dlouhé černé vlasy a velkou jizvu na obličeji. Kat zašeptal pánovi do ucha, co mu Přesdršgrešle zdělil. Pán, kterému se říkalo „Zloduch“, se také zamyslel. A nečekaně zvedl ruku a prohlásil: „Nechám tomuto muži život, ale vezmu jej někomu jinému“. Lidé se zarazili, vypuklo ticho. Potom se z davu náměstí ozvalo: „A kdo bude popraven?“. Pán odpověděl: „Ten, jenž si Přesdršgrešle vybere, bude na to mít tři dny“. Kat uvolnil Přesdršgrešli pouta a poslal ho na milost. Pán mu zdělil: „Vyber moudře, jinak budeš o hlavu kratší“, a odvážně na něj Pán mrkl. Co měl Přesdršgrešle dělat, šel hledat viníka. Přesdršgrešle měl výhodu, věděl jak viník vypadá. Ještě než Pán mu udělil milost, viděl ho, jak utíká směrem na sever. Proto se vydal cestou na server. Prošel celým městem a nikoho nenašel, proto se vydal do hor. U cesty potkal může zavaleného v kápi a zeptal se ho na cestu a jestli neviděl nějakého muže s dřevěnou nohou. Můž řekl, že viděl skupinu, že procházejí do hor a s sebou mají zbraně. „Ptali se na totéž“, řekl. Tak se Přesdršgrešle vydal na nebezpečnou cestu do hor. Stoupal stále výš a výš, sotva lapal po dechu. Potom uviděl asi kilometr cesty, jak stoupá plamen a rozpouští sníh. Přesdršgrešle se vydal rychle do míst, kde viděl plamen. Až vylezl, uviděl šest mrvých těl, která byli roztrhaná jako by zaútočili vlci. Když v tom uslyšel výkřiky pro pomoc. Vydal se po hlasu, když v tom uviděl muže, který byl vystašený. Podíval se na něho pořádně a zjistil, že je to ten muž, který zničil kus nohy sochy Poseidóna. Zeptal se ho: „Proč jsi to udělal a co tady děláš“. Vystrašený muž odpověděl: „Šli jsme do hor, když v tom nás přepadla tlupa vlků, vrhli se na mé přátelé a já, jako zbabělec utekl sem do jeskyně“. „A co ta socha“, zeptal se Přesdršgrešle. „To byla nehoda, jeli jsme a náš kočár se o sochu odřel“. Přesdršgrešle se zamyslel. Zjistil, že se mu v Athénách špatně žije a stejně by tam štěstí nedostal. Tak vzal vyděšeného muže přes rameno a donesl ho až dolů. Muž mu poděkoval, a Přesdršgrešle se naposledy vrátil do Athén. Zbývala mu hodina, kdy měl donést viníka. Přesdršgrešle ale nedodril slovo, proto si vzal kožený batoh, nabalil jídlo a oblečení a odešel do krajů, které neznal. Žilo se mu dobře, oženil se a žil ještě dvacetpět let. Poté zemřel na mor. Dožil se sedmdesáti let, a vypráví se o něm mnoho zajímavých příběhů.
 

DeletedUser

Guest
Docela dobré.Ale trošku mi to připomíná jeden film.
 

DeletedUser

Guest
Tohle je vzhledem ke konkurenci dost dobrý ;) Konečně něco, co má hlavu a patu a z čeho na člověka neskáče jedna hrubka za druhou.
Možná to trošku rozpracovat a výborný.
 

DeletedUser

Guest
Díky ppolda :D

Já na slohovky moc nejsem, popravdě vůbec, páč by správně by se neměli opakovat slova, což já neumím...
 

DeletedUser

Guest
Dobré, jen se někde ty slova opakují, ale jinak velice dobré a nestálo by za škodu to již zde zmiňované rozpracování:)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
příběh není špatný, má spádný a rychlý děj, musím ti však vytknout několik věcí:
1) Opakují se ti slova... Například kdyby si občas zaměnil slovo kat za popravčího, vypadalo by to lépe :cool:
2) Lépe bych propracoval popis krajiny, stoupání do hor... Zkrátka přijde mi to, že v týhle fázi je až moc rychlý spád událostí.
Jinak ti dávám 6/10 takže lehký nadprůměr :)
not-tagged-smiley-10120.gif

Vím, jak je těžké napsat jeden z prvních příběhů, či nějaký po delší době... Ale můžu říci, že něco v sobě máš, příště to bude ještě lepší.
not-tagged-smiley-10442.gif
 
Nahoru