• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

hrdina mokoko

DeletedUser

Guest
,,Buď sticha´´ ozvalo se ze starobylého domku poblíž lesa.Zrovna kolem šel chudý muž jen si pískal a hopsal.A najednu se z domu ozval výkřik ,,ááááá´´.A v tu ránu se se muž jménem Petr ohlídl směrem k domku ale zapoměl že si ještě skáče a zakopl o kamen velký jako vypasený tele a rosplácl se na zem.Rychle se zvedne a doufá že udělá nějaký dobrý skutek ale bohužel.V tom domku zrovna skoušeli divadlo které má příští den premiéru.Petr se bohužel musel vypsat v blízkým seníku. Zničeho nic se probral a seník hořel.Petr nevěděl co se deje a zeptal se sedláka:,,Co to děláte?´´ Sedlák odpovídá:,,Skouším jakou má seno kvalitu.´´ Petr se rychle zved a běžel raději dál.V blízké vesnici narazil na starou babičku.Petr se vyptává jestli neche pomoct.Babička hned na něj vyhrkla:,,Dobře můžeš mi dojít do studánky ve velkých kopcích pro vodu.Ale pozor ta voda má nesmírnou moc kdo se napije ten se stane nesmrtelný.Pokud cheš být nesmrtelný musíš mít dobré srdce.´´Petr si vzal džbánek a rychle utíkal běžel jednu hodinu dvě hodiny tři hodiny.Byl už večer a začínalo poprchávat.Rychle si petr našel něco na přikrytí.Našel velké listy rychle je vzal a schoval se pod ně.Ráno k němu přišel divný pán a povídá:,,Kde si sebral ty listy?´´Petr:,,Támle v tom lesíku.Proč??´´.,,Jenomže sem tam byl včera na velký a teť se nemam čim utřít.To listí co si použil sem používal na utření dobrý tři roky.´´Petr se rychle zvedl a běžel co mu nohy stačili.K večeru doběhl až ke studánce nabral vodu.Chtěl jít zpátky za babičkou ale nešlo to.Musel zplnit tři úkoly.Za prví najít list velkého tulipánu.Za druhé dojít do hor a zpět přinést sních.A zatřetí dojít do pouště a přinést část obvazu slavné mumie.První úkol měl hned hotov.Ten list našel ještě kousek zapletený v tričku od té noci co ráno potkal divného pána.Druhý byl ještě lehčí.Petr jen vyšel deset metrů do kopce a tam našel mrtvolu s kusm ledu v zádech.Ale třetí ůkol byl nejtěžší, nebo nejlehčí jak to vzít.Cestou do poušte Petr potkal potníka který měl kus obvazu ale musel mu dát lahev vody na nesmrtelnost.Petru mi jí dal ale zapoměl co mu babička ještě říkala.Musíš mít dobré srdce.Kupec hned vypil vodu a změnil se ve velkou krysu.Zahrabal se do písku a nebyl k nalezení.Petr uhánel rychle za babičkou ale cestou ho postihl večer.Nemohl ustnou ,protože ho vyrušovaly lidé kteří zrovna chtely dobýt pevnost.Petr zanima šel až přestanou.Začal tam hulákat jako pominutý:,,Tak je krucinál puste dovnitř ať mam klid na spánek.Postavte třeba velkého koně a schovejte se dovnitř a voni si budou myslet že je to da a vemout to dovnitř a ste ve měste.´´Velký vůdce povelel:,,Postavte velkého koně ať se tam vejde aspoň deset mužů.´´Bohužel se jim to nepovedlo a postavili koně do kterého se vešlo sotva 6dětí.Skusili to, ale bohužel toho koně jim spálili.Nebudu vám teť vyprávět jiný příběh radči se vrátíme zpět k Petrovi.Petr běžel do vesnice.Doběhl tam a zjistil že babička zrovna umřela.Petr rozzuřený a uběhaný že si neuvědomil že vypil džbánek s vodou na nesmrtelnost.Od té doby lidem pomáhal dokud ho sám Zeus nepovolal na horu Olim aby jim pomáhl vládnou.Petr se stal bohem neštěstí(Asi).





Omluvám se za chyby a hrubky čeština není moje silná stránka a dejte navědomí že je mi teprve !!13!!
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale to je taky řádná blbost. Absolutně chybí nějaké hrdinství, Řecko evokuje leda Zeus v poslední větě. Jako téměř všichni zatím - nevěřím že je toto myšleno vážně.
 

DeletedUser

Guest
Ernos

Tenhle příběh mi připadal poněkud promiň ten výraz nudný.
 

DeletedUser

Guest
Fail! Jak si to tak čtu, tak jsem rád, že své pleny udržím v suchu :D
 
Nahoru