• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hrdina

DeletedUser

Guest
Byl strašlivý den, když se armi narodil bohové na zemi spustili strašlivou pohromu.
Jenomže nečekali, že se vládci měst spojí, aby bohové věděli že na ostrovech grepolis si nic neodpouští.A jak nám armi rostl tak i jeho polis byla vědčí a proto si nechal postavit další a lepší chatrč pak začal likvidovat všechny kteří jsemu postavili.Nebylo to tak lehké jak se to s prvního pohledu vypadalo, ale jak se to stává hodně mu pomohl velký bůh Hádes.Den po dnu se objevuje další a další hrozba která ohrožuje armiho sen ke slávě.A nakonec se stal vládcem celé grepolis ,když jeho armáda rozcupovala .A nesmíme zapomenout na jeho velkou flotilu kterou řídil kapitán Nemo a také na jeho dobrého stavitele Luka který byl jeho pravou rukou při výstavbě jeho velkého a diamantového sídla.A armi taky vedl velké spory s jinými bohy a byl taky za to kritizován a několikrát byl napaden ale vždy se zvedl na nohy a jak to v životě je byl schopný rány rozdávat a taky je přijímat.A co nakonec žil štastně až do své klidné smrti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Připadám si, jako by jsem dočetl komiks bez obrázků. Ale ani tam by nebylo možné pozabíjet skoro celý Panteon :D. Je to spíše splácanina za 5-10 minut než příběh. Promiň mi mou upřímnost.
 

DeletedUser

Guest
Krátké,přečet sem to ani ne za 15 vteřin.A děj se mi taky moc nelíbyl.Neměl hlavu ani patu.
 

DeletedUser

Guest
nic moc tohle bych přímo zmačkal a shodil do koše nemá to tam nic.
 

DeletedUser7227

Guest
Jo jak řekli kluci předemnou. Tohle si určitě jen tak plácal a jestli si to myslel vážně tak promiň ale to se sem vůbec nehodí. Ani by mi nevadilo že je to krátké hlavně sis měl pohrát s těmi slovy...
 

DeletedUser

Guest
Ernos

tohle kdybych napsal jako slohovou práci ve škole tak mám basu na 100% ikdyby to známkoval učitel Skála kterej dává jen samý 1 :D
 

DeletedUser

Guest
Tohle chce speciální kategorii: Soutěž o nejvtipnější pokus o příběh :D
 
Nahoru